Kurtlar Vadisi Tekrar Gösterilmelimi?

Kurtlar Vadisi Tv de Yeniden Gösterilsinmi?

• Evet Gösterilsin Ben İzlerim

Oy: 31 43.7%
  • Hayır Gösterilmelisin Ben İzlemem

Oy: 22 31.0%
  • Farketmez Ben Bazen İzliyorum

Oy: 10 14.1%
  • Ne İzlerim Nede Karışırım

Oy: 8 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    71

zelal

Asistan
Bir kaç yıl önce tv de oynatılan kurtlar vadisi dizini bilmeyenimiz yoktur. Şu son günlerde bu dizinin yeniden gösterime gireceğini haber veren reklamlar izledim. Dizinin olumlu yada olumlu bir çok etkisi olmuştur. Özellikle çocuklar üzerindeki etkisi inkar edilemez. Hatta bu etki sonucu ölümler dahi olmuştur.

Uzun sözün kısası. Kurtlar vadisi yeniden gösterilmelimi? Gösterilse izlermisiniz?

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
arkadaşım konuya ilgisiz oldugun her halinden belli kurtlar vadisini eski bölümleri gösterilmeyecek.
yeni cekilen kurtlar vadisi terör
bence gösterime gir insanların cogu o dizi sayesinde türkiye üzerinde oynan oyunları gördü neler döndügünü biliyor insanlarımız

~zuzii~

Paylaşımcı
sadece dışarda neler olduqundan hiç mi hiç haberi olmayan insanlara hitap edip de -qüya- qözlerini açan bi dizi.. çok qereksiz.

bugun televizyonlarda oyle gereksiz diziler varki kurlar vadisi onlara nazaran cok daha annam ifade eden bir diziydi. tabiki zararlı yonleride vardı ama sun yayında olan diziler kadar olduguna inanmıyorum.

~zuzii~

Paylaşımcı
bugun televizyonlarda oyle gereksiz diziler varki kurlar vadisi onlara nazaran cok daha annam ifade eden bir diziydi. tabiki zararlı yonleride vardı ama sun yayında olan diziler kadar olduguna inanmıyorum.
o da bi nebze doqru tabii. ama bu sorulmuş bn buna cvp verdm.onlrı da diziden saymamk lazım ;)

Zeynep Özmen

Kevok_84
Anlaşılan Polat ve adamları yeniden dnüyor sokaklar polat alemdar doldu nasıl baş edeceğiz.

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Zamanında "Dünyayı kurtaran adam" filmine herkes gülmüş ve filmi yerin dibine sokmuşlar... Şimdi soruyorum!!! Bu Polat Alemdar kardeşimizin yaptıklarını izlerken aynı hissiyatı idrak etmiyormuyuz? Etmiyorsak vay halimize:thinking: ... Polat, gelir, herkes kaçar, polat gelir herkes vurulur, polat gelir düğümler çözülür, polat gelir herşey süt liman.......... Neymiş bu polat?!?!?! Tamam bazıları diyecekki Türkiye gerçekleri fln fln... EEE gördük noooldu??? Verdiğimiz zaiyatı geçecek kadar iyileşme veya güzel birşeyler oldumu?! Aksine çocukların belleklerine bir dizi silah ismi, bir dizi kabadayı ve mafya numarası, bir dizi olaylar ve gürültü girdi... Yayınlanmasın desek de yayınlanacak!!! Çünkü bu dizi tutar!!!! Maalesef bizim gençlerimizin büyük bir çoğunluğu "o kadardan hiiiiç birşey olmaz" mantığıyla yetişiyor ve internet cafelerde oynadıkları oyunlarda da kendi aralarında da roller paylaşılıyor!!!... İzlenir, tutar, parayı onlar götürür, candan, maldan, evlattan olan gene biz!

Zeynep Özmen

Kevok_84
Abdullah Gül da buna benzer dizilerin gençleri etkilediğinden bahseden br açıklama yaptı geçenlerde.

mavigece

Asistan
ya aslında büyükler açısından iyi çocuklar açısından kötü çocuklar silahlara özenebiliyor çünkü.Ama ülkemiz açısından güzel bir yapım çuval geçirme olayını dünya çapında herkes şahit olmuş oldu...Bilmiyorum benim görüşüm bu:)

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
Gösterilmesi istensin ya da istenmesin bu Perşembe tekrardan başlıyooorrr,inş.
:yahoo::yahoo::yahoo:

jelibon

Üye
walla ben izlerimde annem izletirmi bilemicem. ama bu sefer reklamlardan gördüüm kadarıyla güsele benzio en azından kıtır kıtır adam oldürmesler teroristi oldürürler ama sonucta ulke de dizi etkisinde kalan cocuklar mı diyim gencler mi diyim büyük yara alıolar...bilinçli izlenilirse güsel..

Gösterilmesi istensin ya da istenmesin bu Perşembe tekrardan başlıyooorrr,inş.
:yahoo::yahoo::yahoo:
reyting rekorları alır :D

gerek yok eski bölümlere.şimdi KURTLAR VADİSİ TERÖR BAŞLIYOOOO:yahoo:

merdo

Paylaşımcı
iki üç mafya babası cıkıp etrafı yıkıp geçiyor adam öldürüyor sonrada efsane oluyorlar.. şimdide yeni bölümleri cıkacakmış adı ne kurtlar vadisi terör .. bu dizi kürt düşmanlığını iyice etrafa yayar.. pislik adamlar ne diyim...

ZEVKLER VE RENKLER...BAŞKA NE DİYEBİLİRİM Kİ:whistling[1]:

merdo

Paylaşımcı
ZEVKLER VE RENKLER...BAŞKA NE DİYEBİLİRİM Kİ:whistling[1]:
mafyanın tek rengi var abla siyah, o karanlığın içinde kandırışlar ve yok oluşlar var.. müslümanlıkla ilgili bir dizimiki her pislik dönüyor. uyuşturucudan tut katilliğe kadar,babasını öldürenden tut , kız kardeşini pazarlayana... bir müslüman izlememeli buda benim fikrim..

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
öncekini hiç izlememiştim; bunu da izleyeceğimi hiç sanmıyorum.

EGELI EFE

Doçent
Dizi saat 22:00 de başlayıp 23:30 da bitmiş ve bu sürenin 53 dakikası reklammış..Ve reklamın lideri GENÇ PARTİ :)

Kaynak:
Medya Takip Merkezi

Dizi Genç Partinin oy pusulası gibi olmuş malesef..