"Kürdistan'da biz kazanacağız, Batı'da AK Parti ve MHP'ye kaybettireceğiz"

KAFKAS

Kıdemli Üye
HDP'li Sezai Temelli'den skandal Kürdistan sözleri!

HDP'li Sezai Temelli, yeni bir skandala imza atarak gelecek seçimlerde "Kürdistan'da biz kazanacağız" dedi.

Partisinin grup toplantısında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Kürdistan’da biz kazanacağız. Batıda da AK Parti ve MHP'ye kaybettireceğiz." sözleriyle, yeni bir skandala daha imza attı.

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, yaptığı son açıklamayla da skandala imza attı. Temelli, 31 Mart Yerel Seçimleri için "Kürdistan'da kazanacağız, Batı'da AKP ve MHP'ye kaybettireceğiz!" dedi.

HDP'li Sezai Temelli'den skandal Kürdistan sözleri!

kebîkec

İhvan Forum Üye
İçlerindekini böylece dışa vuruyorlar. Birde kazanırlarsa sen o zaman gör.

bi husben

Kıdemli Üye
başımızdakilerin yerinde olsam belediyeleri valiliğe bağlarım ve bağlanmak zorunda
ordaki halka ne yaparsan yap yine hdp ye oy verecekler.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Eski HDP'li vekil Nadir Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bir paylaşıma cevap olarak ''Hiçbir zaman çaresiz olmadık. Çünkü PKK var. PKK bitmez. PKK nicelerini bitirdi faşistlerin. Sıranızı bekleyin. Sizi de bitirecek, topalınızla, reisinizle, hav hav'yapanınızla. Pek yakında'' şeklinde akıllara zarar tehditlerde bulundu.:mad:

DQ4SU_1550127325_6625.jpg

ihvanistanbul

AkhenAton
başımızdakilerin yerinde olsam belediyeleri valiliğe bağlarım ve bağlanmak zorunda
ordaki halka ne yaparsan yap yine hdp ye oy verecekler.

Federasyon isteyenlere söyle bunu.

Merkezi yönetim güçlendirilmeli. belediyeler hdpden alınmalı. pkk sempatizanlığı yapanların tamamı ( sayıları kaç kişi olursa olsun ) vatandaşlıktan çıkartılıp malları kamulaştırılmalı ve TSK / mehmetçik vakfı / şehit yakınları ve gazilere bağışlanmalı. Hatta 2 nesil boyunca memuriyetten men, kamu hizmetlerinden de ücretsiz yararlanma hakları silinmeli.

alanyali07

Kıdemli Üye
Eski HDP'li vekil Nadir Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bir paylaşıma cevap olarak ''Hiçbir zaman çaresiz olmadık. Çünkü PKK var. PKK bitmez. PKK nicelerini bitirdi faşistlerin. Sıranızı bekleyin. Sizi de bitirecek, topalınızla, reisinizle, hav hav'yapanınızla. Pek yakında'' şeklinde akıllara zarar tehditlerde bulundu.:mad:

DQ4SU_1550127325_6625.jpg

eskisi yenisi bilmem.. yeni HDP'lilere bunu kınayacak ve reddedecek açıklama yaptırsınlar..
yok yapmıyorlar mı hepsini içeri atsınlar..bu kadar basit..

gerçi hiçbirşeye gerek yok direkt içeri atsınlar ama madem bahane lazım diyorlar..

KAFKAS

Kıdemli Üye
Devlet Bahçeli

"TÜRK MİLLETİ KİMİN ZİLLET KİMİN ZİYNET OLDUĞUNU GÖRÜYOR"

"31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine yaklaştıkça sis perdesi dağılıyor, taraflar netleşiyor, gizli kapaklı ilişki ağları deşifre oluyor. Saklanan niyetler bir bir açığa ve ortaya çıkıyor. Türk milleti kimin zillet kimin ziynet, kimlerin curcuna kimlerin cumhur olduğunu görüyor.

KAFKAS

Kıdemli Üye
CHP'den Türk bayrağı önünde terör propagandası

24 Şubat 2019, 10:13 Diğer

31 Mart seçimleri öncesi 'gizli ittifak' yapan CHP ile HDP'nin işbirliği gün yüzüne çıktı. CHP'nin Şişli adayı Muharrem Keskin'e destek toplantısına katılan HDP Şişli İlçe Başkanı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri önünde terör propagandası yaptı. HDP İlçe Başkanı, 'Kürdistan'da kayyumun el koyduğu bütün belediyeleri geri alacağız. Türkiye tarafında da, AKP ve MHP koalisyonuna kazandırmayacağız.' ifadelerini kullandı.

CHP'den Türk bayrağı önünde terör propagandası

Son düzenleme:

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Artık kususım geliyor.

hdp hdp hdp.

ya arkadaş:

D0LXpBOX4AEWK0s.jpg:large

HDP terörist ise bu ne?
KOSKOCA TBMM BAŞKANI TERÖRİSTLERLE Mİ GÖRÜŞÜYOR???

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Üçüncüsü hdp madem terörist niye kapatılmıyor, niye seçimlere girmesi engellenmiyor?

Kusura bakmasınlar hdp hdp diyenlerin samimiyetine asla inanmıyorum.

Sadece hdpyi KORKU İMPARATORLUĞU OLUŞTURARAK oy rant elde etmek için kullanıyorlar, olay bu.

Yoksa yarın mhp ile kavga etsinler anında hdp ile kucaklaşırlar!

gamsız

Profesör
CHP, İP, HDP ve SP'nin tek bir projesi var:
"Erdoğan'ı devirmek"
Yani devleti talan etmek
RAB'bim fırsat vermesin

KAFKAS

Kıdemli Üye
Kılıçdaroğlu, Akşener ve Karamolla oğlu, HDP'lileri kızdırmaktan korkuyor. Sezai Temelli onları aşağıladı, tehdit etti, zillet yaşayan üç lider de suspus oldu. Temelli'nin, ''Kürdistan'da kazanacağız'' lafına tepki veremediler.:mad:

KAFKAS

Kıdemli Üye
Abdülhamit in düşmesi için çırpınıp,düşse ülkemi yıkılacak diyen kimi zavallılar!Bir bakmışlar ki kendilerini bir o siper bir bu siperin içinde,cepheden cepheye koştururken bulmuşlar:mad:

gamsız

Profesör
:D

Allah erdoğanın canını aldığında Türkiyeyi yıkmayı murad ediyor diye anlamalıyız o zaman?
SİYASİ YAZILARI BIRAKTIM DİYORUM HAYIRDIR NE OLUYOR , İSTİYORSAN BAŞLAYAYIM HA NE DERSİN :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

"""
SİYASİ YORUMLARA NOKTA..........(SATAŞMA YAPMAYINIZ, KALBİNİZİ KIRARIM. HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER..SELAMLAR )
BEN HAKKIMI HELAL EDİYORUM... """"""
GÖREMEDİM DİYEMEZSİN HERHALDE BU YAZIYI

ihvanistanbul

AkhenAton
SİYASİ YAZILARI BIRAKTIM DİYORUM HAYIRDIR NE OLUYOR , İSTİYORSAN BAŞLAYAYIM HA NE DERSİN :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

"""
SİYASİ YORUMLARA NOKTA..........(SATAŞMA YAPMAYINIZ, KALBİNİZİ KIRARIM. HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER..SELAMLAR )
BEN HAKKIMI HELAL EDİYORUM... """"""
GÖREMEDİM DİYEMEZSİN HERHALDE BU YAZIYI
banane çok mu umurumda ister bırak ister yaz hayret bişi tafraya bak, aklımız çıkıyor sen yazınca... tövbe tövbe...

neyse

hayırlı cumalar