Kuran Okumayi Kİmler Bİlİyor

Kuran-ı Kerimi nasıl okuyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    149

Kıble

Üye
Sikça Okumaya Gayret Ediyorum, Türkçesinide.

efsun hayal

Profesör
okuyorum inşallah.ama tecvid bilmiyorum.bu şekilde de olmuyo ama.burda derslerin verilme imkanı olur mu?olursa çok iyi olur.gerçekten burdan da yapılrsa,hamd olsun çok güzel olur

Rabbim hepinizden razı olsun.her birimize güzelce okuyup anlamayı ve hayatımıza tatbik etmeyi nasib eylesin

delikan

Üye
elhamdulillah biliyorum okumayı...vesselam ki herkese nasip olsun bu kur-an okuyabilme...okuyamıyorsanız bile dinleyin..çünkü şüphesiz kurtuluşun anahtarıdır kur-an...

zelal

Asistan
Ne hediye etsek azdır.Selava ve hatim okuduk inşallah...

ravza-gülü

Asistan
Çok şükür kur'an okumayı biliyorum insan kur'an okuyunca ruhu ferahlıyor herkese tavsiye ederim bilmeyenlerde biran önce öğrensin h.s(kur'an okumayı bilmeyen hiç dünyaya gelmemiş gibidir)

zübeyde

Doçent
rabbime binlerce şükür ögrenmek nasip oldu inşallah cümlemize olur

meliha

Paylaşımcı
tecvitli biliyorum ama biraz yavaşım inşallah hızlandırıcam dua edin lütfen

hafsa

SABIR DOSTU
Allah'a şükür biliyorum ama tecvid ve mahreç malesef yok tek eksiğim bu inş öğremek nasip olur.

simurg

Asistan
rabbime hamd oslun acizane hafızlığımız var. rabbim bilzeri bildikleriyle amel etmeyi nasip etsin inş.

hAMDOLSUN Kİ KURAN OKUMASINI BİLİYORUM NEDE OLSA İMAMHATİPLİYİZ. ORTA ÖĞRETİMİN SON MEYVESİYİZ 6 SENE İMAM HATİP LİSESİNDE OKUDUM. HEY GİDİ HEY NE GÜNLERDİ:d

okumayı biliyorum inşallah. zaman ayırma meselesi.hızlanmak isteyenlere tavsiyen fazla ehemmiyetli olmayan durumlarda alsınlar elllerine başlasınlar biiznilillah.devamı gelir kendim öyle yaptım.(hızlanma husuusunda).yeni öğrenecek olanlara yardım gelir inşallah (Amin)
tecvidi öğrenmeye çalışıyorum ama bir türlü beceremedim. dualarınızı bekliyorum .ismen etmek isteyenlere ; Mehmet)

sankoz

Üye
yürek ağlamayınca gönül ağlamazmış,

allahima Binlerce şükürkizamaninda Kurani Kerimi öğrenmişim .allahim Annemden Ve Babamden Razi Olsun .ama Isterdimki Keşke Diyeceğim Ama Bazen Keşke Kelimesi Artik çok Geç Kalinmiş Bir Cümlesi Ama Ben Yinede Keşke Diyorum çünkü Zamaninda Hafizlik Derecesinde Kurani Kerimi Ezberleseydim Ama Yinede Bu Benim Elimde Inşallah Allahimin Izniyle Bunuda Başaracağim .inşallah Başkalarida Kurani Kerimin Ne Kadar Güzel Bir Kitap Olduğunu Bütün Dünya Alem Bilir.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

vakiTamam

Doçent
okuyorum ama yavatan bıraz daha hızlıyım orta derece fakat marıfet kuranı okumaktan zıyade uygulamak inş..

reis

Kıdemli Üye
Bizim Yusuf Selim Hoca kesildi başımıza.
İstersen öğrenme..

:)

sır

Üye
harfleri biliyorum(bazen karışsalarda)okumak için zorlanıyorum bi sayfayı rahat 45 dk okurum..

Allah iyiliğinizi versin kardes 1 sayfa 45dk mı ....
Sizi dinleyen hocaya Allah sabr versin :)

Sizin En Hayırlınız Kur'an'ı öğrenen ve öğretendir hadis-i şerifine dahil olanlardanız inşallah ....