Kuran Okumayi Kİmler Bİlİyor

Kuran-ı Kerimi nasıl okuyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    149
KardeŞlerİm Kirici Olmayim Ama Kur'an Bİlmek Yetmİyor MÜhİm Olan Okumak Anlamak Ve Uygulamak Buda Çok Zor...bunu Yapanlar Devrİmİzde Tasavvuf Adi Verİlen YaŞama BİÇİmİnde Oluyor...
O YÜzden Tasavvuf YaŞantisida Çok Zor Bİlİnİyor...

Tasavvuf Anlatilmaz YaŞanir Denİrdİde İnanmazdim
MeĞerkİ DoĞruymuŞ...

Allah'in Selami Üzerİnİze Olsun...

kardese katiliyorum...

ben de hamd ve sukur olsun ki tevcitli okuyorum

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
maşallah ama hala bu başlığa katılım bekliyorum forumda aktif olanlardan oy kullanmasını bekliyoruz inşAllah....ama şuana kadar forumumuz çok mübarek bi forum Allah a şükür...

Nur Cennet

Profesör
maşallah ama hala bu başlığa katılım bekliyorum forumda aktif olanlardan oy kullanmasını bekliyoruz inşAllah....ama şuana kadar forumumuz çok mübarek bi forum Allah a şükür...
Evet Maş..Çok Mübarek Bi Forumuz Çok Gzl:O :) Ben De Küçüğüm Ama Yine Küçük Yaşlarda Öğrenmenin Avantajlarını Yaşıyorm:O

EL-ALA

Asistan
Elhamdulillah KUR'AN-I KERİM okumasını biliyorum.Eksiklerim var inşaallah tamamlarım...

rubaii

Üye
çok şükür gayet iyi biliyorum bana kuranı en iyi şekilde öğreten hocamada herzaman duacıyım

AdigeBatur

Profesör
Web sitesi
www.blogcu.com
Yasin dışındaki sureleri hızlı okuyamıyorum. niye böyle oldu anlamadım. :)
tecvit derslerini başlatan arkadaşa teşekkür ederim. Onu da öğrenirsek tamamolur inşallah...

.

zelal

Asistan
maşallah Allah Kur'an okuyanların sayısını artırsın inşallah

B

.BeYzA.

Guest
Rabbime şükürler olsun biliyorum.... konu dışı oacak ama şunu belirtmek istedim, Kur'an' nüzul olduğu şekliyle okumayı öğrenmek Allah'ın bizlere 14 asır önce göndermiş olduğu mektubu orjinal haliyle okumak tartışılmaz çok mükemmel bir duygu...Kur'an'ı arapçasından okumak kadar türkçesinden okumak da çok önemlidir. Hiç olmazsa sende bir defa meal hatmi yapabilsek en azından arapçasından okumuş olduğumuz kutsal kitabın bizlere ne yasaklamalar getirdiğini, neler yapmamızı istediğini öğrenmiş oluruz...

Allah bizleri ayetlerini anlayan kullarından eylesin...

Rabbim bizi Kur'an'ın ışığından ayrımasın....Amin!

muhabbetle

TUĞBANUR

Üye
Kuran okumayı bu yaz öğrendim tecvitli olarak fakat yavaş okuyorum ilerletmek istiyorum Allah izin verirse:dancing:

TUĞBANUR

Üye
NE MUTLU İHSANBEY KARDEŞİMİZE HAFIZ:shake2[1]: ALLAH HERKESE NASİP ETSİN .AMİNNN.......