Krizden nasıl çıkarız...

bi husben

Kıdemli Üye
15 Temmuz da millet erdoğan ı kurtardı, erdoğan milleti değil. Erdoğan ın çocukları sokakta mıydı acaba? Vatanını ve erdoğanı kurtaran bu millete onların hediyesi ise yüzde 70 fakirlik ve kendi ülkesinde kölelik. yunanistandan gelenlere hizmet edersin ancak bundan sonra. adam 2 bin dolarla gelir, on türkü peşinden koşturur.

işte hep diyorumya kıblenız dolara endeksli diye yarın TL değer kazanırsa kıblanız yıne değişecek.Siz bu tür durumlarda vatanı bıle satarsınız genlerınızd evar piriniz celaleddını rumıde zamanında moğollardan yana tavır almıştı nabza gore serbet

cemaliii

Kıdemli Üye
Hakperest özel okula çocuğunu gönderenin zaten parası varki gönderebiliyor. Daha devletin 4000 tl vermesine gerek yok. Helede şu ekonomik krizde. Tasarruf yapma zamanıyken saçıp savurmaya devam diyorsun yani. Bu kriz senin zihniyetinle çözülmez. Şu hakperest nickini lütfen değiştir. Mesajlarında tezat içeriyor.

alanyali07

Kıdemli Üye
Özel okullarda tahminim eğitim kaliteli olmak zorunda
Bu teşvikler yerinde bir karar
lavabosu bile olmayan okullar varken özel okul teşviği sadece göz boyama.
bir öğrenciye verilen teşvik parasıyla bir devlet okulunun birçok ihtiyacı giderilir.
facebookta yardımrail grubu var, oraya birçok köy öğretmeni istek yolluyor, okulumuz boyası yok boya yardımı yapacak var mı diye?
okulumuzda şu yok bu yok diye bir sürü post görebilirsin.
ama hükümet kendi devlet okuluna yardım etmesi gerekirken göz boyamak için özel okul teşviği ile göstermelik teşvik ediyor.
sen önce kendi devlet okulu olanaklarını iyileştir devlet okuluna teşvik et.
ayranı yok içmeye misali..

Son düzenleme:

ihvanistanbul

AkhenAton
yaw bırakın Allah aşkına.
yemin ederim memura enflasyon farkı kesilsin, 2 sene zam gelmesin akperest en büyük ak parti düşmanı kesilir. Yeni tartışıyorsunuz. adam 300 dolarına kıyamamış burda ahkam kesiyor parti savunuyor...

Hakperest

Kıdemli Üye
yaw bırakın Allah aşkına.
yemin ederim memura enflasyon farkı kesilsin, 2 sene zam gelmesin akperest en büyük ak parti düşmanı kesilir. Yeni tartışıyorsunuz. adam 300 dolarına kıyamamış burda ahkam kesiyor parti savunuyor...
Muhalefet, siyasete 300 dolarımın ekonomiye yapacağı etki kadar olumlu etki yapıyor. Yahu daha muhalefet bile yapamıyorsunuz, iktidara mı geleceksiniz.
Anca doların, kandilin, pensilvanyanın, hendeğin ardından sesiniz çıkar. Gezmeye çıktılar ezdik, neymiş ağaçmış. Hendeğe girdiler, gömdük; neymiş gerilla dağa izmarit bile atmıyormuş. Darbe yaptılar, meydan dayağı attık; neymiş hoca kainat imamıymış.

Şimdi dolar ile indirmeye çalışıyorlar. Allah cc yardımcımız olsun.

ihvanistanbul

AkhenAton
Muhalefet, siyasete 300 dolarımın ekonomiye yapacağı etki kadar olumlu etki yapıyor. Yahu daha muhalefet bile yapamıyorsunuz, iktidara mı geleceksiniz.
Anca doların, kandilin, pensilvanyanın, hendeğin ardından sesiniz çıkar. Gezmeye çıktılar ezdik, neymiş ağaçmış. Hendeğe girdiler, gömdük; neymiş gerilla dağa izmarit bile atmıyormuş. Darbe yaptılar, meydan dayağı attık; neymiş hoca kainat imamıymış.

Şimdi dolar ile indirmeye çalışıyorlar. Allah cc yardımcımız olsun.
Gezmeye cikartma, hendegi kazdirma, fetoyu palazlandirma.
Devlet akli boyle calismali!

cemaliii

Kıdemli Üye
Durmak yok slogana devam hakperest. Sloganla düzeltirsiniz herşeyi. Osmanlıyıda batıran sizin gibi bu zihniyet işte.

Hakperest

Kıdemli Üye
Gezmeye cikartma, hendegi kazdirma, fetoyu palazlandirma.
Devlet akli boyle calismali!
Darbe de tiyatroydu onu unuttun
Sizin mantığınız da böyle işliyor

Sonuca bak sen
Bak bahçeli olayı çözdü
Sen hala gezi aklıyla düşünüyorsun
Berkin Elvan ekmeğe gidiyordu retoriğindesin

Dolar yükseldi
Ekonomi bozuk
Ee ne yapalım
Gemiyi batıralım mı

alanyali07

Kıdemli Üye
Çözüm sürecinde de aynısını gördük
Hainler düzelmiyormuş demek ki
evet aynısını gördük.
MHP yanlış yapıyorsunuz dedi. dinlemedi
BBP yanlış yapıyorsunuz dedi. dinlemedi
CHP dedi dinlemedi.
cümle alem yanlış yapıyorsunuz dedi.
ama ne denildi, "göz yumduk, talimat verdik, " "başınızı çevirin dedik"
kandırıldık bla bla bla..

bakış

Kıdemli Üye
Uzun bir aradan sonra merhaba kardeşler....
Krizden çıkabiliriz elbette.Lakin en önce bunu istememiz gerekmektedir.

talib

Kıdemli Üye
Dolar yükseldikçe AKP'leşen troller, dolar düşsün diyenlere kıbleniz dolar diyebilecek kadar akıl yoksunu. O yüzden bu ülkeden bir ümidim kalmadı. Bizi elin yunanına, çıplak rusuna, ahmak almanına, gavur itine köpeğine köle yapanları aşkla taparcasına savunan insanların bir de müslümanım diye ülkede at koşturuyor olması ne tiksinç bir durum. Kardeşim sen yap gavura köleliğini, ben istemiyorum diye niye derdin benle. Sen gibiler yetersiniz her şeye.

Üzlüyorum ki bu ülke 40 bin şehit verdi, yakın zamanda 250 şehit verdi,. Biz bu hükümete oy verenler ise, bu günaha ortak olarak onların eşlerine, çocuklarına, hanedana ve gavura kölelik hediye ettik.

bi husben

Kıdemli Üye
Dolar yükseldikçe AKP'leşen troller, dolar düşsün diyenlere kıbleniz dolar diyebilecek kadar akıl yoksunu. O yüzden bu ülkeden bir ümidim kalmadı. Bizi elin yunanına, çıplak rusuna, ahmak almanına, gavur itine köpeğine köle yapanları aşkla taparcasına savunan insanların bir de müslümanım diye ülkede at koşturuyor olması ne tiksinç bir durum. Kardeşim sen yap gavura köleliğini, ben istemiyorum diye niye derdin benle. Sen gibiler yetersiniz her şeye.

Üzlüyorum ki bu ülke 40 bin şehit verdi, yakın zamanda 250 şehit verdi,. Biz bu hükümete oy verenler ise, bu günaha ortak olarak onların eşlerine, çocuklarına, hanedana ve gavura kölelik hediye ettik.

akılsız sehyperest şeyhin kolesi talıp ben .sen ne dediğimi anlamayacak kadar aklın yon nedenmi çünkü aklını şeyhine empoze etmişsin anlamaman normal. bak sana tane tane anlatıyorum kıblen dolara endeksli diyorum dolar yukseldığı için kıbleni değiştirdin diyorum yanı kıblen dolara endekslı yarın dolar duserse tl değer kazanırsa yani sen veşeyhinin cukkası dolarsa yıne tersıne doneceksın.Donmek sizin anlayışınızda gelenek dün senin pirlerin dönüyordu bugun siz yanı biz buna kısaca satmak diyoruz siz kendi çıkarınız için herşeyinizi satarsınız dıyorum şimdi şeyhine git kıraladığın aklını 5 dakıkalığına geri iste bu yazdığımı oku anladıktan sonra aklını şeyhıne iade et emi talıp

talib

Kıdemli Üye
akılsız sehyperest şeyhin kolesi talıp ben .sen ne dediğimi anlamayacak kadar aklın yon nedenmi çünkü aklını şeyhine empoze etmişsin anlamaman normal. bak sana tane tane anlatıyorum kıblen dolara endeksli diyorum dolar yukseldığı için kıbleni değiştirdin diyorum yanı kıblen dolara endekslı yarın dolar duserse tl değer kazanırsa yani sen veşeyhinin cukkası dolarsa yıne tersıne doneceksın.Donmek sizin anlayışınızda gelenek dün senin pirlerin dönüyordu bugun siz yanı biz buna kısaca satmak diyoruz siz kendi çıkarınız için herşeyinizi satarsınız dıyorum şimdi şeyhine git kıraladığın aklını 5 dakıkalığına geri iste bu yazdığımı oku anladıktan sonra aklını şeyhıne iade et emi talıp

Dolar yükseldi diye ben hükümetten yön çevirmiş iken, bu akperest kıblen değişmiş dediğinde, kıblesi olarak nereyi gördüğünü itiraf ettiğinin farkında bile değil. zaten forumda bile kaç akperest kaldı, yine farkında değil. kıblesinin akp olduğunu itiraf ettikten sonra bu müslüman düşmanlarına neyi anlatacaksın. halen derdi samimi müslümanlar ama bu forumda bu yaratığa halen yer veriliyor.

bi husben

Kıdemli Üye
Dolar yükseldi diye ben hükümetten yön çevirmiş iken, bu akperest kıblen değişmiş dediğinde, kıblesi olarak nereyi gördüğünü itiraf ettiğinin farkında bile değil. zaten forumda bile kaç akperest kaldı, yine farkında değil. kıblesinin akp olduğunu itiraf ettikten sonra bu müslüman düşmanlarına neyi anlatacaksın. halen derdi samimi müslümanlar ama bu forumda bu yaratığa halen yer veriliyor.
yahu aklını 5 dakıkalığına al dedim onu bıle beceremedın talıp. teşbih sanatından haberin varmı sahı talıp efendi ?nerden olacak akıl fukarası
neyse sana şöyle anlatayım belki 1 kaç kırıntı kalmıştır bu sayede anlayabılrsın.

Benim anlatmak istediğim davanızı kur yukselıyor dıye satıyorsunuz.Sizi insan yerine koymayanlar vardıya hani sizi gerici yobaz paspaye iğrenç olarak goren zihniyet vardıya yaşam hakkınızı elinizden alanlar vardıya işte bunlara son veren adamı kur yukselıyor dıye arkadan hançerlıyorsunuz yanı döneksiniz yanı davasını satan ınsanlarsınız.bak ağzınla itiraf ediyorsun dolar yukseldı dıye hukumetten yon cevırdım diyorsun yanı kur gunluk gulustanlıkken yasa kocum varol kur yukseldığınde yon cevır.siz bence hanı gerçek kıble varya orayada yonelmeyın bundan sonra wasıngtona donun el aman dıleyın ellerınızı acıp o yone dua edın belkı kur duser talıp efendı mahlugu

talib

Kıdemli Üye
çevir kazı yanmasın. nasıl olsa lafı her yere çekebiliyorsunuz, ayeti her yere çeken müsteşrik artıklarından daha başka bir şey bekleyecek değiliz. bizim davamızı akp davası zanneden sefiller.

bi husben

Kıdemli Üye
çevir kazı yanmasın. nasıl olsa lafı her yere çekebiliyorsunuz, ayeti her yere çeken müsteşrik artıklarından daha başka bir şey bekleyecek değiliz. bizim davamızı akp davası zanneden sefiller.

müsteşrik görmek istiyorsan git şıhının yüzüne bak sonrada don aynaya kendine bak.elleriniz kuruyacak elleriniz haberiniz olsun