KORONAVİRÜSE YAKALANDIM

Darul_Beka

Profesör
Allah korusun bu durumda telaş etmeyin çünkü amerikada yaşamıyorsunuz (paranız yoksa ne test ne tedavi olan ülke Amerika ve batı)
türkiyedesiniz böyle bir şüpheniz varsa test bedava tedavi bedava
Allaha şükür
köprü yol denizaltından yol hızlı tren vs
ama
en azından bu imkanı görün nankörler
virüs vesilesi ile devletimizle bir kez daha gurur duydum batıya göre paran yoksa öl prensibi değil önce insan prensibi ile hareket ettiği için ve modern şehir hastanelerini yaptığı için
şükürler olsun

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
Annem kronik hasta
Geçen hafta yorgan döşek yatar oldu ne evden çıkıyor ne de eve kimseyi alıyordu biz (çocukları dahil) eve kimse girmiyor. Rahatsız olunca ambulans çağırdık 10-15 dk içinde eve gelip muayene ve kontrol ettiler. Korona olmadığını mevsimsel grip olduğunu evde kalmaya devam etmesini söylediler. Elhamdülillah şuan iyi.

Aynı gün Almanya'da yaşayan kuzenimle konuştum. Kendisi astım hastası. Rahatsızlanınca acil yardımı aramış "doktor sizi arayacak" diyerek kapatmışlar. Yarım saat kadar sonra doktor arayarak TELEFONDA! muayene etmiş. İlaçlarını alıp almadığını ve çalışma durumunu sorup işe gitmemesini ve yeni ilaçlar yazdığını, eczaneye gidip almasını söyleyerek telefonu kapatmış.

Bana ülkemizdeki sağlık hizmetinin Almanya'da ki sağlık hizmetinden çok iyi olduğunu söyleyerek ağlamaklı ülkemize dualarda bulundu.
Ülkemizin kıymetini bilelim Rabbim Devletimize zeval vermesin. Amin...

uzAyli

İhvan Forum Üye
Bi yakınımın halasını covid-19 dan kaybettik, gece gömmüşler kimseye göstermemişler :( innalillahi ve inna ileyhi raciun. Bize ne vakit uğrar Allah bilir .

Rosasepia

Ordinaryus
Bi yakınımın halasını covid-19 dan kaybettik, gece gömmüşler kimseye göstermemişler :( innalillahi ve inna ileyhi raciun. Bize ne vakit uğrar Allah bilir .

Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.
Şu günlerde bakıyorumda insanlar covid-19 yüzünden ailesinden uzak ve yanlız ölüyor. Allah imandan ayırması, ölümünde hayırlısını versin inşaAllah..

uzAyli

İhvan Forum Üye
Hayatınızdan birileri kayıp giderken geride kalmak daha acı verici :( çok üzüldüm doğrusu, beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar... Allah merhamet versin hepimize, sağolasınız

Kaptan

Mecra Yazarı
Tevafuk dün halamı yolcu ettik :(, kimse yoktu cenazede desem abartmış olmam

uzAyli

İhvan Forum Üye
Allah rahmet eylesin rahmetiyle muamele eylesin