Kore Dizileri ve Filmlerini Sevenler (:

spesifik

آزادی قید و بند
A-Day-With-My-Son-K-Movie.jpg

My Son / Adeul / Oğlum / 2007 / Güney Kore filmi.

Tavsiye ederim.

Bu nasıl bir filmdi subhanallah ..Resmen sarsıldım kendime gelebilmek için kahve içmem lazım..
Harika ve muazzam kelimelerinin üzerinde...Ben öyle hissettim en azından...

Daısy e sonra bakarım...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Bu nasıl bir filmdi subhanallah ..Resmen sarsıldım kendime gelebilmek için kahve içmem lazım..
Harika ve muazzam kelimelerinin üzerinde...Ben öyle hissettim en azından...

Daısy e sonra bakarım...

DRAM deyince kore filmleri acaiptir.

Altyazılı izlemeyi ve özellikle dram severseniz kore filmlerini inceleyin derim.

spesifik

آزادی قید و بند
DRAM deyince kore filmleri acaiptir.

Altyazılı izlemeyi ve özellikle dram severseniz kore filmlerini inceleyin derim.

Ben tren garında ağlayana kadar çakamadım.Gerçi çocuklar çok araya girdiler kopuk izledim ama bayıldım.
Hem konu güzel hem kötü sahne hiç yok..Çok düşündürücü bir filmdi.. Çok ta ağladım ya :D

spesifik

آزادی قید و بند
Daısy'nin de sonu acı bitti :(
Ya bu kore filmlerinin mutlu neticeleneni yok mu ?

ihvanacar

Üye
Türk televizyonlarında yer alan; Kiraz Mevsimi, Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu, Beni Affet ve Güneşi Beklerken gibi yüksek reytingli dizilerin bu yapımlardan uyarlandıklarını belirtmeden geçmeyelim.

Türkiye’de oldukça geniş bir kitlenin takibine takılan bu seriler, genellikle romantik komedi tadındaki işleyişleriyle izleyicileri adeta ekrana kilitliyorlar. Dilerseniz konumuzu fazla dağıtmadan en iyilerden oluşan listemizi IMDb puanlarına göre sıralamaya başlayalım.

İşte karşınızda en iyi Kore dizileri listesi ve IMDb puanlarına göre sıralaması: En İyi 40 Kore Dizisi (2020 Güncel Liste) | Paratic