Koray Aydın: "Erdoğan o gece neredeydi"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
222497.jpg

Koray Aydın: "Erdoğan o gece neredeydi"

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Erzurum'da partisinin il kongresine katıldı.

Burada konuşan Aydın'ın gündeminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vardı.15 Temmuz hain darbe girişimini hatırlatan Aydın, "Peki, o gece Cumhurbaşkanı nerede? Bilen Var mı?" diye sordu. "15 Temmuz gecesi 250 şehit verdik" diyen Aydın, "Bu şehitlerin vebali sizin omuzlarınızdadır" ifadelerini kullandı.

Aydın'ın o açıklaması şöyle:

"Cumhurbaşkanının 24 saat yanında taşıdığı Özel Kalemi FETÖ’cü çıktı. Siz burnunuzun ucunu görmekten de mi acizsiniz? Sonra başımıza 15 Temmuz belası geldi.

Peki, o gece Cumhurbaşkanı nerede? Bilen Var mı? AKP’nin Erzurum teşkilatın soruyorum çıksınlar açıklasınlar. Hiçbir belge yok, havada mı geziyor?

Peki, Başbakanı nerede? Girmiş bir tünele saklanmış.

Peki Türk milleti nerede? Sokaklarda, kaybettiği devletini sokaktan topladı ayağa kaldırdı. Böyle büyük bir milletin önünde saygı ile eğilmek lazım.

Senin milletin bu devleti sokaktan toplasın siz çıkın ‘E biz kandırıldık’ deyin. Bu şehitlerin vebali sizin omuzlarınızdadır. O gece 250 şehit verdik. Ey o tünele saklanan Başbakan ve nerede olduğu belli olmayan Cumhurbaşkanı o şehitlerin vebali sizin omuzlarınızdadır."

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/koray-aydin-erdogan-o-gece-neredeydi-189295h.htm

Kaçak

Yeni
Koray aydın neredeymiş ?
Biz reis amca nerde üç aşağı beş yukarı biliyoruz ama ...

İndim dereye taş bulamadım
Kendime göre eş bulamadım
hırı hırı hırı ....

Hakperest

Kıdemli Üye
Reis tüm risklere rağmen açıklama yapıp meydana çağırdı
Uçağa binmesi büyük riskti
Uçağı düşürmesinler diye dua ettim

KAFKAS

Kıdemli Üye
Deveye hendek atlat, anlamayana laf anlat ne gerek var.Tüm Türkiye Erdoğan ın nereden nereye,hangi şartlarda geldiğini gördü.Hayret ediyoruz, hangi çağda yaşıyoruz diyoruz da,hala böyle ifadelerin takipçisi bir kitle var.Ve bu kitlenin çobanlığına talip olan yukarıdaki siyasetçi tipi insanlar bu ifadeler ile meydanlarda cirit atıyor........

KAFKAS

Kıdemli Üye
Aslında Erdoğan ın 15 temmuz gecesi ıphone ile konum atması lazımdı

Darul_Beka

Profesör
başlık tahrik edici ve provakasyon maksatlı
o gecenin canlı şahitleri biziz
o gece kim nerdeydi kim ne açıklama yaptı hepsini
canlı canlı izledik

cemaliii

Kıdemli Üye
Erdoğan olmasaydı meydana kim çağıracaktı. Dahada önemlisi çağırsalar kim uyup çıkacaktı.

Fetöyle mücadeleyi önceden de erdoğan tek başına yaptı. Bugün de tek başına yapıyor. Kim erdoğan kadar mücadele etti bu adamlarla.

Bu konuda erdoğanın hakkını kimse yemesin.

Enes

İhvan Forum Üye
ilginç.

Koray Aydın'ın saçma bir popülist çıkışı ihvan forumda erdoğan nefretinden başka gündemi olmayan ve üstelik daha önce forumdan yasaklanan biri vasıtası ile manşet olabiliyor.

ihvan forum bu kadar düşmedi bence. Yoksa düştü mü?

ihvanistanbul

AkhenAton
Konunun yeri gundem ve siyaset, konunun sebebi bir siyasetcinin sozu. Konunun manseti linkteki mansetle ayni. Redyellowun yorumu konu da yok icerik siteden alinti. İcerigi begenmeyebilirsiniz, siyasetciyi sevmeyebilirsiniz, icerigin yalan oldugunu soyleyebilirsiniz ama burada ne isi var demeye hakkiniz yok!
1. Burasi ak parti forumu degil
2. Sitemizde “Gundem ve siyasetâ€￾ isimli bolumun amaci ak parti lehine haber/propaganda metinleri yayinlamak degil
3. Burasi “ ozgur dusunce platformuâ€￾ dolayisiyla hakaret/kufur/ayristirici soylem..vs icermedigi surece bu tarz konularin acilmasinda sahsen bir beis gormuyorum.
Redyellowun yasaklanmasi hataydi. Belki o vakit konjonktür onu gerektirdi belki yapilan tahrikler nedeniyle ileri gitti belki farkli birsey olana sozum yok ama yasakli uyenin yasaginin kaldirilmasi (redyellow ozelinde soyluyorum ) dogru bir karardi.
Simdi burasi ak parti/erdogan forumuysa onu bilelim ona gore yazalim yada yazmayalim. Yok degilse bu cikislar dogru degil. Mesihci nickli hristiyan uyemiz var ama erdogan karisiti uyemiz olamaz mi??? Peygamberimize inanmayan adami barindirabiliriz sikinti yok? Cumhurbaskanimiza inanmayani barindiramaz miyiz?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Konunun yeri gundem ve siyaset, konunun sebebi bir siyasetcinin sozu. Konunun manseti linkteki mansetle ayni. Redyellowun yorumu konu da yok icerik siteden alinti. İcerigi begenmeyebilirsiniz, siyasetciyi sevmeyebilirsiniz, icerigin yalan oldugunu soyleyebilirsiniz ama burada ne isi var demeye hakkiniz yok!
1. Burasi ak parti forumu degil
2. Sitemizde “Gundem ve siyaset” isimli bolumun amaci ak parti lehine haber/propaganda metinleri yayinlamak degil
3. Burasi “ ozgur dusunce platformu” dolayisiyla hakaret/kufur/ayristirici soylem..vs icermedigi surece bu tarz konularin acilmasinda sahsen bir beis gormuyorum.
Redyellowun yasaklanmasi hataydi. Belki o vakit konjonktür onu gerektirdi belki yapilan tahrikler nedeniyle ileri gitti belki farkli birsey olana sozum yok ama yasakli uyenin yasaginin kaldirilmasi (redyellow ozelinde soyluyorum ) dogru bir karardi.
Simdi burasi ak parti/erdogan forumuysa onu bilelim ona gore yazalim yada yazmayalim. Yok degilse bu cikislar dogru degil. Mesihci nickli hristiyan uyemiz var ama erdogan karisiti uyemiz olamaz mi??? Peygamberimize inanmayan adami barindirabiliriz sikinti yok? Cumhurbaskanimiza inanmayani barindiramaz miyiz?

Teşekkürler.

Konunun yeri gundem ve siyaset, konunun sebebi bir siyasetcinin sozu. Konunun manseti linkteki mansetle ayni. Redyellowun yorumu konu da yok icerik siteden alinti

En önemli noktaya parmak basmışsınız.

Haberi AYNEN alıntı yaptım, BAŞLIĞI HİÇ DEĞİŞTİRMEDİM ki redyellow kendi kafasından yazmış demesinler, YORUM HİÇ YAPMADIM.

Ama öyle görünüyor ki forumdaki HAZIMSIZLIK aynı şekilde devam ediyor.

Bazı insanlar FARKLI haberlere, farklı düşüncelere karşı o kadar hazımsızlar ki KENDİ İŞLERİNE GELMEYEN HABER OLMASIN; HABER DUYULMASIN; GÖRÜLMESİN istiyorlar.

Sanki bu forumda herkes yayınladığı habere aynen katılıyor gibi davranıyorlar!

Bir İNSAN KENDİ GÖRÜŞÜNE TERS DE OLSA farklı bir haberin konuşulmasını isteyemez mi?

İSTEMELİ!

Bu arada tabi benim ŞAHSIMA KARŞI olan acaip hazımsızlık da devam ediyor.

Mesela bizzat sen Suudi Arabistan'da iskambil şampiyonası konusuun açmışsın.

Şimdi bu konuyu açtın diye sen iskambil şampiyonasını onaylıyor mu oluyorsun? :)

Tabi ki hayır.

Konu görülsün, tartışılsın, bilgilenilsin diye açıyorsun.

Ama sana bana yapılan saldırılar yapılmamış, demek ki bana özel müşteriler hala var forumda.

Teknik ADMİN bile bana saydırmış!

Halbuki adminin, yöneticilerin forumlardaki çok seslilikten memnuniyet duyması lazım, elbette YANDAŞ olunmazsa!!

"Suriye'deki askeri havaalanına İsrail uçakları saldırdı" bu konuyu da sen açmışsın, demek ki bu konuyu açtığına göre israilin saldırısını onaylıyorsun bazı KAFALARA GÖRE :)

bi husben

Kıdemli Üye
ilginç.

Koray Aydın'ın saçma bir popülist çıkışı ihvan forumda erdoğan nefretinden başka gündemi olmayan ve üstelik daha önce forumdan yasaklanan biri vasıtası ile manşet olabiliyor.

ihvan forum bu kadar düşmedi bence. Yoksa düştü mü?
@Enes tespitlerine aynen katılıyorum.

Lakin söyle söyle kime diyorsun

şimdi suç @redyellow da değil buna bu fırsatı verenlerde

aklı sıra haber paylaşıyor sorarsan ben demedim ben sadece haber paylaştım der.Paylaştığı haberlerin tamamına yakını erdoğan nefretli kaynaklardandır
@redyellow içindeki kini dışa vurmaya devam et

deki içinizdeki kinle geberin

ihvanistanbul

AkhenAton
ergen falan böyle seviyeyi düşürme sevmem sululuğu
yetkisiz yönetici olmayı tabiki red edecektim daha önce de söyledim sen de adın gibi biiyorsun iki kişi dışındaki yöneticiler figüran
bu güne kadar bu forumu sevdiğim için forum için
bir şeyler yapma çabasında idim ama
artık böyle düşünmüyorum
forumu muhalif ve sapkın görüşlerin yeri haline getiren
forum yönetimi layık olduğu şekilde
sinek avlamaya devam edecekler
durum onu gösteriyor

Stajyer mod değilde direkt mod olunca figuran değil başrol olacaktınız sanırım?

Foruma bir şey katmadığınızı iddia edemem, çabaladığınız konusunda da hem fikirim fakat şu an ki tavrınız tamamen nefsani/gereksiz.
Bu forum hiç bir dönem -ehli sünnet- çizgisinde olmadı. Her dönem bünyesinde farklı insanları barındırdı ki bu yaşına gelmesinin bir sebebi de budur. Siz istemiyorsunuz rahatsızsınız diye üye silecek değiliz, sizi istemeyen olursa da sizi silecek değiliz. Mod. olarak işimiz herkesin genel ahlak kuralları çerçevesinde fikirlerini/değerli bulduğu konuları/ilgi alanlarını paylaşmasını bunu yaparken de başkalarına tahakküm kurmamasını sağlamak.

Sinekli de olsa bir gün herkes buraya dönecek, bir dönem herkes buradan gidecek...

Darul_Beka

Profesör
Stajyer mod değilde direkt mod olunca figuran değil başrol olacaktınız sanırım?

Foruma bir şey katmadığınızı iddia edemem, çabaladığınız konusunda da hem fikirim fakat şu an ki tavrınız tamamen nefsani/gereksiz.
Bu forum hiç bir dönem -ehli sünnet- çizgisinde olmadı. Her dönem bünyesinde farklı insanları barındırdı ki bu yaşına gelmesinin bir sebebi de budur. Siz istemiyorsunuz rahatsızsınız diye üye silecek değiliz, sizi istemeyen olursa da sizi silecek değiliz. Mod. olarak işimiz herkesin genel ahlak kuralları çerçevesinde fikirlerini/değerli bulduğu konuları/ilgi alanlarını paylaşmasını bunu yaparken de başkalarına tahakküm kurmamasını sağlamak.

Sinekli de olsa bir gün herkes buraya dönecek, bir dönem herkes buradan gidecek...

daha önce söyledim ama anlamak istemiyorsun herhalde yönetici paneli olmayan bir stajyer mod türetmişler onu vermeye kalktılar red eddim
yani mesele stajyer normal meselesi değil
ehli sünnet dediğin bir takımın ismi değil
dünya Müslümanlarının ekolünün adı
onun dışındakiler marjinal
forumda farlı görüş tabiki olacak
ama
bu sapkın görüşler serbest bir şekilde şuan olduğu gibi foruma hakim olursa
bu Müslümanların aleyhindir veeeeeeeeeee
en önemlisi
taraf olmayan bertaraf olur
neyse fazla bile yazdım

Enes

İhvan Forum Üye
mesele çok seslilikten çok daha farklı. çok seslilik adına bir manzume yazan değerli moderatörümüz @ihvanistanbul ihvan forumdaki çok sesliliğin en büyük kanıtı bizzat kendinsin bence. sen de çok iyi biliyorsun ki aktif olarak forumu yöneten 1. kişi ak partili değil, sen de artık değilsin. olay ak partili olmanın çok dışında.

koray aydın bunu neden söyler? bilez mi erdoğan o gece nerededir? yahut biz bilmiyor muyuz? 15 temmuzda sokakta olduğunu söyleyen konu sahibi bilmiyor mu? biliniyor muhakkak. e o zaman mevzu ne? koray aydın ve başkanı akşener erdoğan ı bir şekilde kendilerine cevap vermek zorunda bırakmak için taklalar atıyorlar. bu konu çok önemli değil.

önemli olan çok seslilik değil önemli olan bu konuyu açan arkadaş FİTNECİlikten daha önce süresiz yasak yemesine rağmen bir sabah bakıyoruz ki hop arkadaş yine burada ve çoğunluğu fitne kokacak başlıklar yine forumu dolduracak.

ihvan forumda farklı görüşlere yer verilmiyor diyenin ne vicdanı vardır ne insafı vardır. aktif olarak yöneticiyken ve tabii ki 1. yetkiliyken sadece tüm fetöcüleri daha 15 temmuzdan önce bu forumdan gönderdim. çünkü fetö pkk dan da tehlikeli sinsi bir örgüt. onun dışında herkes özgürce fikrini yazar, söyler...

fetöcülerle muhalefet temelinde aynı safta olan konu sahibi onların sitelerinde rahatlıkla barınabilir ama ihvan forumda yazıyor olması çok seslilik değil!

Verda

Gales
Konu incelenmek üzere kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...