Kopya çeker miydiniz?

Kopya çeker miydiniz?

• Arasıra çekerdim

Oy: 61 48.4%
  • Hem de nasıl...

Oy: 41 32.5%
  • Hiç cesaret edemedim

Oy: 14 11.1%
  • Kopya hırsızlıktır, düşünmedim bile

Oy: 10 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    126

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
lisede biraz cekerdık.. gerektıgı zamanlarda falan. ezber konularında.
ama
universitede ise hıc cekmedım. cunku genelde sinavlar essay type seklınde oldugundan ezber cok az oldugundan genelde ezberın dısında ne dusundugumuzle ılgılendıklerınden hıc gerek kalmadı kopyayada. sınavlar daha gercekcı olmaya basladı.. egıtımde bu sekılde olmalı zaten. hem kopyanın hemde ezbercılıgın onune gecmek ıcın..

emmargah

Profesör
yaf bunun yerine keşke kopya caizmidir diye bi konu açılsaydı .

ben bunu hep merak etmişimdir.

Wallahi hemde nasıl çekerdim,yere bakan yürek yakan misali.Belkide hocalar benden hiç beklemezlerdi görüntümden dolayı yani hep uslu bi görüntüm olduğundan dolayı zannetmezlerdi.Hatta birinde sınav öncesi hoca dediki çekenin gözünden anlarım ben kimse benim dersimde kopye çekemez diye.Senmisin yaman ben miyim dedim hazırlıklarımı tam tekmil yaptım ve çatır çatır çektim hemde gözlerinin önünde ama bi gram bile anlamadı anlasaydı gerçekten yapmayacağı şey yoktu çünkü çok ciddi bir hocamızdı (dinler tarihi hocamız:))Ne günlerdi ne günler..Üni.de bile çektim ben :O Allah hayatta çektirmesin :) Ama tabi çekmesekte çalışsak iyiydi ama o zamanlarda ne bileyim sanki zevk gibi bir şeydi kopye çekmek şimdiki aklım olsa çekermiydim bilmiyorum yani o kadar heyecana katlanırmıydım bilemiyorum.Neyse uzatmıyayım bu anket için de teşekkürler eski günlere gitmeme vesile oldunuz :)

SiNeM

Piss'a!
ben lisede millli güvenlik dersinde ilk denememi yapmıştım.hayatımın en düşük notuydu :)

İmandanihsana

Doçent
emmargah' Alıntı:
yaf bunun yerine keşke kopya caizmidir diye bi konu açılsaydı .

ben bunu hep merak etmişimdir.
CAİZ DEILDIR ... AMA BENDE COK CEKTIM ESASINDA CEKMEKTEN COK KOPYA VERENDIM HELE DİN DERSINDE ALLAH AFFETSIN YANICAZ :(

SiNeM

Piss'a!
firat_antigs' Alıntı:
CAİZ DEILDIR ... AMA BENDE COK CEKTIM ESASINDA CEKMEKTEN COK KOPYA VERENDIM HELE DİN DERSINDE ALLAH AFFETSIN YANICAZ :(

hükmü nedir peki?

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
lise son sınıfta öyle ustalaşmıştım ki bu konuda.
heyt be!
neydi o günler...

M_i_r_a_y

Paylaşımcı
Hayatimda ilk kopya tesebbusum lise 1 de fizik dersindeydi..Cok acemice kitabi acip sanki sinavda degilmissin gibi kopya cekmeye calisirsan olacaklari normal karsilamak gerekir :) Hoca yanima geldi kagidimi aldi kendimi cok kotu hissetmistim,bidaha ne boyle bir seye tesebbus ettim,zaten yurtdisina gelme mecburiyetinde kaldim,tesebbus etsemde cekemezdim artik :) pisman oldugum hatalarimdandir...

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Kopya çekmedim, gerek duymadım, çok zeki bir öğrenciydim maşaAllah:O
Genelde benden kopya alırlardı.
Yaptığım tek şey, cevapları karşılaştırmaktı.

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
Lisedeyken copya çekmiştim ... hatta bikeresinde matematic dersinde hoja 4 soru sormuş türev integral di konu sanırım ...arka sırada en yakın arkadasım oturuyordu ve soruların yarısını ben yarısını o yapmıştk sonra kağıt değiştirdik ( benden hiççççç beklenmeyen bi dawranış :O ) ve birbirimizdeki eksikleri tamamladık :)...
hoja beni çok severdi bende onu :O görseydi resil olurdum herhalde :D o sınavda bütün sınıf zayıf almıştı ben ve kankim hariç :O ama pek sevinmedim tabii ;)

ünideyken ise micro biology dersiydi sanırım bi kere arkadasım kopya vermeye çalıştı o kadar komik tiplere girdi ki beni gülme krizi tuttu..sınıfta 2 asistant 2 hoca vardı :O kopya fln çekemedim tabi ..hocalarda kopya girisimlerimizi görmelerine rağman bişey demedi hatta onlarda gülmüşlerdi halime :D :D

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
nesil' Alıntı:

:rtfm[1]: :rtfm[1]: :rtfm[1]:

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Hayırdır arkadaşım, niye kızdın:)

B

benja

Guest
nesil' Alıntı:

selva ablaya sorariz :O