Kopya çeker miydiniz?

Kopya çeker miydiniz?

• Arasıra çekerdim

Oy: 61 48.4%
  • Hem de nasıl...

Oy: 41 32.5%
  • Hiç cesaret edemedim

Oy: 14 11.1%
  • Kopya hırsızlıktır, düşünmedim bile

Oy: 10 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    126
B

benja

Guest
hatta soyle bir uygulama olsa; ogrenciler kopya cektiklerini ispatlayabilseler ve ogretmeni gidip sikayet edebilseler. kopya cektiriyorsa ne halt etmeye duruyor orada, ogretmenligi falan biraksin.

SiNeM

Piss'a!
benja' Alıntı:
hatta soyle bir uygulama olsa; ogrenciler kopya cektiklerini ispatlayabilseler ve ogretmeni gidip sikayet edebilseler. kopya cektiriyorsa ne halt etmeye duruyor orada, ogretmenligi falan biraksin.
nerde öyle ögrenci :p:p

gulesevdali

Asistan
Uff ben çok kopya verirdim ama verdiğim kadar da çekerdim bizim bir fransızca hocasi var adam a gidip soruyoruz hocam bu sorunun cevabı ne diye ,hocanın cevabı şu bana ne soruyosun lan salak git arkadaşlarına bak...

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
gulesevdali' Alıntı:
Uff ben çok kopya verirdim ama verdiğim kadar da çekerdim bizim bir fransızca hocasi var adam a gidip soruyoruz hocam bu sorunun cevabı ne diye ,hocanın cevabı şu bana ne soruyosun lan salak git arkadaşlarına bak...

Fransızca yazılısı olsak keşke hergün...

İnsan rahatlıyor walla...

Hiç bu kadar kopya çektiğim bir ders hatırlamıyorum...

Fransızcam 5 ama

Gel de bir onu bana sor...

gulesevdali

Asistan
Kalemdar' Alıntı:

Fransızca yazılısı olsak keşke hergün...

İnsan rahatlıyor walla...

Hiç bu kadar kopya çektiğim bir ders hatırlamıyorum...

Fransızcam 5 ama

Gel de bir onu bana sor...

benimde fransızcam 5 ama adını sormak ve sayılardan başka bişi bilmiom haaa bide yer tarif etme varrrr

Byrocktar

Profesör
kopya çekmek bi sanattır ve ayrıca kopyasız öğrenci silahsız asker gibidir
babam bana geçen sene şey diodu seni tek kitap başından gördüüm zman kopya hazırladıın zmandır dio

_buSra_

Doçent
Son 4 yildir kopya cekiyorum.. Hala da devam ediyorum..
Bi kere yakalandim.. onda daha acemiydim ama : )
Artik profosyonel olduk :p

dré@m

...uzaklarda...
Web sitesi
www.ihvan-forum.com
hiç kopya çekmedim desem yalan olur. lise sondayken sıkı şekilde üniye hazırlandığımız için diğer derslere zaman kalmıyodu çalışmaya..ee biz de nasılsa üni sınavında çıkmayacak diye konuları arkadaşlarla paylaşırdık ve çekmiştim:uzgunum[1]:

nur_Sahra

Asistan
2 kere cektim cok acemice üstelik ikincisinde yakalandim zaten ama hoca beni cok sevdigi icin hic kizmadi :)hic aklima gelmezdi birgun kopya cekecegim cekmeye mecbur birakan dersler utansin :D

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

işte ülkenin MİLLİ EĞİTİM POLİTİKASI'nın bariz sonuçları.. ezberci sistem olursa bu kaçınılmazdır.. EĞİTİM SİSTEMİ ÇÖKMEK ÜZERE..lisenin 4 yıla çıkartılmasıda bunu gösteriyor...

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
ben de kopyalar çektim ama içlerinde biri varki hiç unutamadığım ve kimsenin yapamayacağı bişey hayal gücü;lise 1 coğrafya dersi bi tanım var dı bi türlü aklıma gelmiyodu bende mısırlılar gibi şekil ç,izdim sıranın üstüne hemde hocanın görebileceği yere kocaman hocamızın huyuydu sıraları kontrol ederdi herkesin sırasını kontrol etti. sıra bana geldi kollarımı kaldırdım hoca gözünde gözlük sıraya baktı ama göremedi .yazılı başladı hocada geldi başımda zil çalana kadar durdu ...

şehidan

Asistan
Çekmedik desek yalan olacak valla ne yalan söyleyeyim çok ama çok çektik. Bizim kopya grubu vardı 4 arkadaştık. Özellikle genel türk tarihi dersinde. Hocamız ilk ders gelir soruları verir ikinci derste de yazılı ypardı bizde yazmaya erindiğimizden kitaptan işimize yarayan yerleri yırtardık 4 arkadaşa paylaştırırdık. Ve sürekli aynı notları alırdık nedense...;)

ebrar))

Paylaşımcı
En ortası benim herhalde:O ara sıra

Hasan

Kardeşiniz
Öğrencilik hayatımda bir iki defa çektim,ama yakalanma korkusuyla öyle ince düşünerek kopya hazırladımki sanki sanat eseri oldu. Oysa kopya için çalıştığım kadar derse çalışsaydım,aynı notu alırdım gibime geliyor.Neyse oldu bikere.:O

ecem3334

Üye
Web sitesi
www.raporfm.com
vala ben lise 2 de kopya çekmeye başladım eee lise 1 de daha gözlerim açılmamıştı hehehe duvar tarafının başında kopya çekerdim bendeki kağıt sınav sonunda cam kenarının sonundaki kızdan çıkardı herkes bana bakıodu yaa :):):)ne günlerdi yaa özledim valaa:(:(:(

mavi vuslat

Paylaşımcı
Lise son sınıfta haftanın 3 günü staj yaptığımız ve sürekli rapor tuttuğumuz,çocuklarla uğraşmaktan yorgun düştüğümüzden ders çalışmak aklımıza gelmezdi..Haftanın iki günü okula giderken 4 ders uyanıksak 4 ders uyuyorduk..Eeee bunun neticesinde kötü ama sınıfça hep kopya çekerdik..Hiç tek çektiğimi hatırlamıyorum..Yapamayınca kağıttaki bir sorumu başka arkadaşıma gönderiyordum cevabını da o yazıyordu..Hiç iyi birşey değildi ama böyleydi..