Konya'nın En Sempatik Çocuğu:)

med-cezir

Profesör
resim205ct.jpg

grnt0074qh.jpg

bekirtufana

Paylaşımcı
idare eder de başlık biraz iddialı olmamış mı?

SiNeM

Piss'a!
arkadaki teyze kim :O napıyo orda :O afranın da reklamı var cık cık :O konya olduğu poşetinden bellii :O

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com

bütün çocuklar şekerdir bu da öyle ..hem de kokoşmuş... still yapmış tek kulakta küpeler fln maşallah yani ... :p

:eek:fftp: Afrada bi anahtarlık üzerine isim yazan amca vardı ... ona burdan selam ... ben yazdırdıkça bir tane daha yazdıran kızım amca .. kendime de "feyza : ) " die bi tane yaptırmıştım ne günlerdi yaa ... adam en sonunda bundan sonrakiler benden demişti :O .. durmam gerektiğini anladım o anda ... :D

bukett

Üye
cok hos masallah..karızma cocuk...

bekirtufana

Paylaşımcı
neden yaaa:O

sempatik değil mi şimdi bu çocuk?:O

çok tatlı bence;)

Kardeşim, foruma arada bir uğruyorum...Mesajını yeni gördüm...Ben, çocuk antipatik veya tatsız demedim. Hatta idare eder diyerek, tatlı ve sempatik olduğuna bir gönderme de bulundum...Ancak, başlık hala çok iddialı...

Konya'da daha ne kadar güzel, sempatik, tatlı Allah nazardan saklasın diyeceğimiz çocuklar vardır...

Bir söz diyeceğim yanlış anlaşılmaktan da korkuyorum. Hani; kargaya yavrusu şahan görünürmüş derler ya...Resimdeki çocuk gerçekten çok tatlı ama sizin bakış açınızla o belki de Konya'nın değil dünyanın en tatlı, en güzel çocuğu...Benim bakış açımla da başka bir çocuk (şu anda maalesef tam manasıyla öyle bir çocuk yok) dünyanın en tatlı çocuğu olabilir...

Ciddiyetimi mazur görün...Selam ve saygılarla...
Selam ve saygılarla...

zeynepsultan

Paylaşımcı
ben bu çocuğu biyerlerden tanıcam ama..allah allah yaa bu kadar mı tanıdık gelir??

med-cezir

Profesör
Kardeşim, foruma arada bir uğruyorum...Mesajını yeni gördüm...Ben, çocuk antipatik veya tatsız demedim. Hatta idare eder diyerek, tatlı ve sempatik olduğuna bir gönderme de bulundum...Ancak, başlık hala çok iddialı...

Konya'da daha ne kadar güzel, sempatik, tatlı Allah nazardan saklasın diyeceğimiz çocuklar vardır...

Bir söz diyeceğim yanlış anlaşılmaktan da korkuyorum. Hani; kargaya yavrusu şahan görünürmüş derler ya...Resimdeki çocuk gerçekten çok tatlı ama sizin bakış açınızla o belki de Konya'nın değil dünyanın en tatlı, en güzel çocuğu...Benim bakış açımla da başka bir çocuk (şu anda maalesef tam manasıyla öyle bir çocuk yok) dünyanın en tatlı çocuğu olabilir...

Ciddiyetimi mazur görün...Selam ve saygılarla...
Selam ve saygılarla...

bu resim forumda 2 yıl önce yayınlanmıştı, 2 yıl önceki yazıya şimdi cevap yazmanız güzel :)

ben bu çocuğu biyerlerden tanıcam ama..allah allah yaa bu kadar mı tanıdık gelir??

zeynepcim; bu çocuğu nerden tanıyacan yahu :)
ben bile kim olduğunu bilmiyorum, sıradan yurdum insanı işte, afrada otururken yanımıza gelmişti 2 yıl önce bende fotosunu çekmiştim ve forumda da paylaşmak istedim, sağolsun arkadaşın biri bulmuş tekrar piyasaya çıkarmış :O

Ç

Çöl Aslanı

Guest

Arkada ki görüntü Konyaya yakışmadı ama.:lac::boxing:

bekirtufana

Paylaşımcı
bu resim forumda 2 yıl önce yayınlanmıştı, 2 yıl önceki yazıya şimdi cevap yazmanız güzel :)

http://www.ihvan-forum.org/showpost.php?p=7466&postcount=2

Rica ederim. 2 yıl önce de cevap yazmıştım. Güzel olan, 2 yıl sonra hala bu çocuğu tatlı ve sempatik görüyorum ya hele de birkaç gün önceki dolmuşta ki 1 saatlik yolculuk esnasında tam bir saat baba diye ağlayıp beni dellendiren çocuk vakıasından sonra...

Kendinize iyi bakın...Çocukları sevmeyenlerin katı kalplerinden Rabbim bizi muhafaza etsin...

med-cezir

Profesör
Arkada ki görüntü Konyaya yakışmadı ama.:lac::boxing:[/CENTER]

arka plandaki bu görüntüye neden takıldınız anlamadım
kol kola yürüyen bir çifti neden konyaya yakıştıramadınız ki?
ortada sanki büyük bir suç işlenmişte görüntüler konyaya yakışmamış, garip...