KONGRE sonrası SP li Forumüyeleri neden gözükmüyorlar

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

Erbakancilar öyle ileri gittilerki Milli görüs forumda Numan kurtulmusa Allah senin belani vesin diyen

Milli görüscü var. Hemde yönetici olan insan. Numan kurtulmus Erbakan hocanin söylediklerini dinlemedigi

icin aklina geleni söylüyorlar. Numan kurtulmusun sayesinde Tayyip erdogan rahatladi.

fakiri

Kıdemli Üye
Bu ara, sadece SP'liler değil, müçtehid Mamut ve diğer aklını çok kullananlar da pek görülmüyor ortalıkta!..Hani, kimbilir hangi etkin salyangoz taciirlerinin planlarını yapıyorlardır diye düşnüyorum. :))))

bakış

Kıdemli Üye
Erbakancilar öyle ileri gittilerki Milli görüs forumda Numan kurtulmusa Allah senin belani vesin diyen

onun linkini bana özel mesajla yollasana.Hemde yönetici diyorsun.Bakalım hangi yöneticiymiş bu

AynAlı

Kıdemli Üye
çünkü splilerin hepsi hezimete uğradı..

tebeyyün

Doçent
Lütfen

Şahsım için konuşuyor yok yazıyorum.

Konularım mesajlarım ortada

Ben SİYASİ TARAFGİLİK nedeni ile kimseyi İMAN ve İSLAMİ yaşam konusunda Vatan a İhanet Toplumu aldatma konusunda ne TENK,İT ETTİM NE DE YARGILADIM.

Konuyu açan ben olduğum için cevap verdim.

Ağbi ben çapımdan kaynaklanıyor olsa gerek anlayamıyorum sizi. her yazınızda sanki inadına"Lütfen

Şahsım için konuşuyor yok yazıyorum." bu şekil cümleler kuruyorsunuz.Konularınızıda mesajlarınızıda biliyoruz.O zaman daha ne diyebilirsiniz.Dahası bu işte buyrun.Hani ÖZ-eleştiri diyorsunuz ya...

tebeyyün

Doçent
dinliyorda olabilir dinlemiyorda olabilir
iç ve dış düşmanlarımız dört bir yanımızı kuşatmış hep tetikteler
hani derler ya su uyur düşman uyumaz
Peygamber s.a.v efendimiz düşmanı yanıltmak için savaş halinde yalan söylene bilceğini bildirmiştir
ve Türkiyede bir nevi içten dıştan düşmanlarla kuşatılmış olduğundan savaş halindedir
bu yüzden dinliyorda olabilir dinlemiyorda olabilir diyorum kısaca
ne demek istediğim anlaşılmıştır umarım

Hikaye anlatıyorsun! Eğer böyle bir şey varsa diyeceğimde bunun en bariz örneğini yaşadık aslında.Son seçimlerde parti daha çok oy alabilecekkken hiç gereksiz yere Ergenekona karşı çıkıldı.Sanki Erbakan Kurtulmuşun fazla oy almasını istemiyor gibi.Şimdi de seçimlere yaklaşılırken halka daha kendi içinde problemlerini halledememiş bir parti görüntüsü vererek ak partiye hizmet ediyor.Eğer böyle bir şey varsa bu kendi cemiyetine ihanet eden en büyük bir şer-efsiz liderlik örneğidir!!!