komix mesajlarrrrrr

saide

Asistan
-Sabah yemek yemiyorum, çünkü seni düşünüyorum. Akşam yemek yemiyorum, çünkü seni düşünüyorum. Geceleri yatamıyorum, çünkü açlıktan
ölüyorum

-Benim aşkım bitane. İyi ki de bitane, çünkü bitanesine daha katlanamazdım.

- Bu mesajı silersen benden hoşlanıyosun, silmezsen bana bayiliosun, cevap verirsen beni seviyosun, vermezsen bensiz yapamıyosun, hadi bakalım ne yapacaksın!!!

- Yavru maymun annesine sormuş "anne neden bu kadar çırkinsin?" Anne: - Yavrum haline şükret, bir de bu mesajı okuyanı görsen?

- Tem otoyoluna muz düşerse ne olur? Çok basit temmuz olur.

- Sana deniz anası taklidi yapayım mı? - Deniiiiiiiiz, gel yavrum, gel çocuğum yemek hazır.

- Merhaba ben Aydan Şener, ben de dünyadan Ali.

- Allahım, kendim için birşey istiyorsam namerdim. Anneme güzel bir gelin nasip et!

-Sayın abonemiz, önceki dönemlere ait namaz, oruç, zekat borcunuz bulunmaktadır. Lütfen amel defteriniz kapanmadan borcunuzu ödeyiniz... AHİRET HİZMETLERİ

-Günlerdir aynı şeyi düşünyorum, bunu içimde saklamaktan yoruldum artık. Benim hakkımda ne düşüneceğin umrumda değil. Herşeyi göze alıyorum, istersen bir daha g örüşmeyiz, dayanamayıp soruyorum lütfen cevap ver; Hamam böcekleri gıdıklanır mı???

-Birini sevdim araba çarptı, birini sevdim kanserden öldü, birini sevdim çatıdan düştü, bak kızdırma seni de severim :)

_MeCBuRi_

Asistan
Allah razı olsun.

göklerden mahzene
qolop4444

gönül

Paylaşımcı
:clap2: :clap2: :O :O :D :D