KOLLAMA dizi Yiğit Baş Komiser (ORHAN BIYIKLI) Ropörtajı

zeynepece

Üye
rop u yapan bendim ve sitenizim adminin anında yaptığı düzeltme için tekrar tekrar tesekkür ederim biliniz ki direk eklenmesi veya siz yapınca kendi adınızı belirtmeniz bu belirtilmediginde onu yapmadıgına gelmez ama bu konuda sizi asla en ufan suçlamıyorum cunku herseyi inceden inceye kontrol edemeyeciginizin ben de farkındayım ama bunu dememek de sanırım biraz bunu yapan arkadasın bundan sonra da bunları yapmasına meydan verirdi kimseyi eleştirmek degil gayem ama birebir sitemize diye bastıra bastıra belirtmiş her me ise olay cözüldü teşekkürler

Arafat

Üye
severek izlediğim bir dizisi ve de çok sevdiğim bir abim.
gerçekten çok güzel
Allah sizlerden razı oslun inşAllah
Amin...

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Bu Akşam Kollama Var..

Herkes izLemeLi..

Erkam.

Kıdemli Üye
Başladımı yaa hadi size hayırlı akşmlar:)

pek tv. seyretmem elh. tavsiyede etmem tabiki şahsi görüşümdür ...diziden mizden anlamam tv. de çıkan şeyler bana saçma ve komik geliyor inandırıcıda deyiller hayal ürünü olan şeyler... yalan olduğunu bildiğim şeyleri izlemek bana sacma geliyor boşuna vakit öldürmekten başka birşey deyil

Meryem

Komplike
Dizi akıcı bir dizi (her ne kadar amatörlük hakimse de oyunculara) fakat yine göremedik kalıcı oyunculardan şöyle örtülü bir anne ya da hanım! İnsan utanır da bir tane iliştirir araya... Herkes mi açık kardeşim? Başını örten bir tek kimse yok mu bu ülkede? :)

Erkam.

Kıdemli Üye
Emice hızır (a.s)'mı oynuyor galiba:confused1:

mü'HÜR

Ordinaryus
Evet,şiddet içerikli dizilerden bir tanesi...

Ben, bu yaşımda gördüğüm bir sahnesini unutamıyorum, izleyen çocuklar ne yapsınlar...

kordoncelil

Asistan
Allah razı olsun süper bir röportaj olmuş ....

cemaliii

Kıdemli Üye
bir zamanlar bu kollama dizisinde ergenekon konu alınıyor ve herkes vatan haini ilan ediliyordu,hatta bazen önce kollamada tutuklamalar gözaltılar oluyor,ertesi günlerde gerçek hayatta oluyordu.stvnin diğer siyasi içerikli dizileri gibi rezil bir diziydi.hiçbirinide sevmiyorum.o günün kollamasıyla askeri ergenekon tutuklularını dizilerinde hedef tahtası yaparken,bugünün şefkat tepesindede hükümeti hedef tahtası yapıyorlar.irancı fikriyatı işleniyor sık sık.kudüs ordusu örgütü falan.

beşinci boyut,sırlar dünyası,ritmini arayan kalpler gibi ibret verici gerçek hayattan alıntılar olan,ders veren insanlara faydalı olduğunu düşündüğüm dizilerini severek izliyorum.

cemaliii

Kıdemli Üye
bir zamanlar bu kollama dizisinde ergenekon konu alınıyor ve herkes vatan haini ilan ediliyordu,hatta bazen önce kollamada tutuklamalar gözaltılar oluyor,ertesi günlerde gerçek hayatta oluyordu.stvnin diğer siyasi içerikli dizileri gibi rezil bir diziydi.hiçbirinide sevmiyorum.o günün kollamasıyla askeri ergenekon tutuklularını dizilerinde hedef tahtası yaparken,bugünün şefkat tepesindede hükümeti hedef tahtası yapıyorlar.irancı fikriyatı işleniyor sık sık.kudüs ordusu örgütü falan.

beşinci boyut,sırlar dünyası,ritmini arayan kalpler gibi ibret verici gerçek hayattan alıntılar olan,ders veren insanlara faydalı olduğunu düşündüğüm dizilerini severek izliyorum.

en komigide şuydu. birde bunların saçma dizilerinde bir karanlık kurulları vardı. Orada güya Türkiye'yi yıkmak isteyen yabancılar ve yerli isbirlikcileri vardı. bu kurulda konuşulan senaryoları adamlar gerçek haber gibi ana haberlerinde verip karanlık kurulda bu hafta bunlar konuşuldu diyorlardı. ? meğer adamlar kendileri yabancılarla işbirliği yapıp kendileri karanlık kurulmuş.

Enes

İhvan Forum Üye
ihvan hakikaten bir tarihe kanıt nitelikte.

bir topluluğun değişimini araştırmak isteyen sosyologlar gelsin bu forumu iyice incelesin.

virüslerden tam olarak kurtulamamış olsak bile yine de bu tarihin hatırına bu site açık kalmalı.

ummuhan

Kıdemli Üye
Hiç Samanyolu yalanyolu izlemedim ama hiç :)