kiz kardesinizin internete (foruma v.s) girmesine izin verirmisiniz?

İzin verirmisiniz?

• Evet

Oy: 88 77.2%
  • Hayır

Oy: 26 22.8%

• Kullanılan toplam oy
    114

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Ben asla izin vermezdim..
İslami forumda olsa, yakışmayan davranışlarda bulunan ve hoş olmayan şeyler yapanlarda görüyorum..

En azından msnde, bir erkekle konuşması yeter bunun için..

Cok güzel ohalde demekki sizde msn de hic bir kizla konusmuyorsunuz..
taktir ettim sizi.
yok eger kendiniz konusupta ve hatta konustuklarinizi bu sözlerle rencide ediyorsaniz
o zamanda kinarim sizi...
yasak olan her iki cins icinde yasaktir
erkege ayri bayana ayri sevap günah defterimi var ?
haksizmiyim acaba?

TevekkuL

...
Web sitesi
mutevekkil.blogcu.com
Ahuzar kardeş, msnde konuştuğum var birkaç kişi.. Fakat bunların yaşlarının benden 3-4 yaş büyük olması pek bir sorun oluşturmuyor.. Hepsine abla diye hitap ediyorum ve hepside bana kardeş diye hitap ediyor.. Hepside ablam yaşında.. Hepsi demem şimdi gözünüzde çok kişi canlandırmasın.. 3 kişi var, abla dediğim..

Bunların dışında, 2 kişi var, benden 1 yaş büyük ikiside.. Fakat o ikisinin msnimde ekli olmasının da sebebi, görevli olduğum bir forumda birlikte istişare edeceğimiz konuların olmasıdır.. Sadece hizmet ve görev için birlikte istişare etme amaçlı eklidirler..

Kısacası benim msnimde ekli olanların hepsi benden büyük.. Toplamda 25 kişi var zaten.. Fazla konuşmayı sevmediğim için..

Bir erkeğin, kendi yaşıtında veya kendinden küçük bir kızla konuşması bana çok abes geliyor.. Aynı şekilde bir kızında bunu kabul etmesi..

Elizan

Üye
verilen cvplara göz gezdirdimde açıkçası merak etmedim değil bu tür sitelere bayanların girmesinde ne gb bir sakınca olabilir , bayan kendini bildikten sonra ? 2005 yılından itibaren islami sitelere üyeyim ve bundan bana abilik yapan erkek kardeşimin ayrıca babam dahil herkesin haberi var .. yapan yaptıktan sonra heryerde de yapar .. gülü yetiştirmeyi bilmekte marifet , siz baştan vericeksiniz ki oda size gül gb. bir yaşantı tarzı sergilesin karşınıza .. yanlış gelebilir sizlere belki ama bu böyledir bana göre ..

selametle .

uzAyli

İhvan Forum Üye
yok vermezdim :D benim girdigim yere giremez :O forummu yok sanki :O

DJ MESNEVI

Doçent
ya tabiki izin veririm.. kız kardesim yok ama kız arkadasıma izin veririm o bilir zaten hangi sitelere girip girmemesi gerektigini..

TUANA

Üye
tabiki benim kadar onunda hakkı
zaten bende bir kızm:)

SiNeM

Piss'a!
yok eşinizn çalışmasına izin verir misiniz, yok kız kardeşinizin nete girmesine izin verir misiniz..bu konular bana cok saçma ve gereksiz geliyor.
kız kardeşinin aklı var fikri var.yanlış ve dogrularda yol gösterirsin kararları kendi verir.kısıtlamalara her zaman karşıyım

ayşirin

Şairane
kimisi kesinlikle izin vermezdim demiş saygı duyarım ama izin vermemekle daha büyük tehlikeyede atmış olur kardeşini neden;bu sefer ilgi:confused1: dahada artacak siz yasak koydukca o üzerine gidecek cazip bir şekil alacak net ortamı,hızla daha çok yoğunlaşacak ,kendi halinde bırakacaksınız ama böyle derken tamamen değil abi olarak ona net hakkında gereken bilgileri ,ne yönü zararlı neyönü faydalı beraber göstereceksiniz... .ya zaten abi kardeşinin nasıl olduğunu bilir ona göre davranır...kardeşine güveni sonsuz olanların kıskanacağını sanmıyorum, kardeşinin yanlış yapacağını idrak edenler kıskanıyodur onlarda kendince haklıdır derim...bu durumda güven çok önemli diye düşünüyorum..:arkadaşız: .yoksa insan kendini kardeşini bildikten sonra kimse bişey yapmaz kimse bişey diyemez yanlışı yapacak olanıda dör duvarlı bir odaya kapatsanda yapar yapacağını....kişilik ve yetişme meselesi....bir insanı temelinde sağlam yetiştirdikten sonra istersen viyanaya gönder allahın izni ile kendini korumasını bilir...siz gereken tedbirinizi alırsınız ama temel sağlam değilde yetişme tarzında varsa bir anormallik internettende esirgesen başka şeylerdende esirgesen bağlasan durmaz :( ......

KimSeSiZzZ

Üye
Siteye göre değişir ama sonuçta hepimiz kardeşiz hiç kimsenin de ne düşündüğünü bilemem ama son söz kardeşim olurdu. Sonuçta kendi çin faydalı yada zararlı şeyleri yapıp yapmayacagına kendisi karar verir ve hayatın acımazsız yanlarını ögrenir.

U

ummuhan

Guest
Ne izni ya HU!
Eskiden babadan abiden uzak nası dışarı çıkamıyor idiyseler ( ki çıkarlarsa da bi güzel bacakları kırılıyordu gene çıkamıyorlardı ) şimdi de internete girer ise el parmakları ve burunları ( zira parmak yok diye burun kullanabilirler aman dikkat) bi güzel kırılmalı:D

AynAlı

Kıdemli Üye
Ne izni ya HU!
Eskiden babadan abiden uzak nası dışarı çıkamıyor idiyseler ( ki çıkarlarsa da bi güzel bacakları kırılıyordu gene çıkamıyorlardı ) şimdi de internete girer ise el parmakları ve burunları ( zira parmak yok diye burun kullanabilirler aman dikkat) bi güzel kırılmalı:D
ümmühan kız ismi değilmi...:O

xfoto

Üye
Ben izin veririm çünkü nede olsa o gerçek Osmanlı Torunu İnternette nereye gidecegini o çok iyi bilir

Emin...

Paylaşımcı
Ben nasıl giriyorsam kız kardeşimde girer ama benim denetimim altında tabi bizide denetleyenler var :O

meda

Paylaşımcı
kız kardeşim olsaydı izin verirdim:)

ravza-gülü

Asistan
Benim kız kardeşim olsaydı internete girmesine izin verirdim ama benden ona sıra biraz zor gelirdi

öggeş

Asistan
en iyisi girmesinler bir aydır kız meselesi yüzünden başımbayağı ağrıdı birilerinin kafasına filan sıktılar vs. gibi olaylar yaşandı :( hassatten uzak durması daha uygun olur[canımı cok sıkıyor bu olaylar .] yakında birilerin daha kafası gidebilir...