kız bulmak için....

teşekürler arkadaşlar daha büssürü espiriler varda. hani feminist arkadaşlar beni topa tutar diye paylaşmıyorum. :D

fakiri

Kıdemli Üye
Bu konu mizah ve latife bölümünde yazılmış da olsa, çok yanlış bir bilgilendirme ve imaj taşımaktadır.
Kız=problem eşitliği çok yanlış ve bacılarımıza yapılmış bir iftira yada buhtandır.
Asıl Problem= İmandan yoksunluk'tur. Kadın olsun,erkek olsun iman sahipleri bizler için bir problem teşkil edemez. Vesselâm

Sabr-el-Hayat

Profesör
Bu konu mizah ve latife bölşümünde yazılmış da olsa, çok yanlış bir bilgilendirme ve imaj taşımaktadır.
Kız=problem eşitliği çok yanlış ve bacılarımıza yapılmış bir iftira yada buhtandır.
Asıl Problem= İmandan yoksunluk'tur. Kadın olsun,erkek olsun iman sahipleri bizler için bir problem teşkil edemez. Vesselâm

benim düsüncelerimi yazmissiniz, tesekkür ederim, sagolun varolun...:shake2[1]: :wave[1]: :whistling[1]: :good[1]:

murat

Üye
evet katılıyorum... para... bütün sorun para.. sorun para.. çare para.... bütün bu sorunlar lidyalıların başının altından çıkıyor.. ne vardıda icad ettiler şu parayı... gerçi para olmasaydı bu sefer takas edecek bişey isteyeceklerdi.. eee... yine aynı şey.. ha para ha ha takas.. demekki parayla takas... imkan meselesi.. herşey imkana dayanıyor.. imkansızlık kötü bişey :((

jelibon

Üye
puhahahaha:D:D yaw problem diiliz şahsen ben ayım bi haftasını lüks geciriom para bitince 3 hafta sefil.. :D yaww aman onu erkekler düşünsün...para olsa ne olmasa ne?? olunca sonuna kadar harcarım olmayınca hiç aramam walaa:) hayat bole daa güsell.. allahtan erkek diilim bu probleme göre hiç kız arkadaşım olmasdı :)

puhahahaha:D:D yaw problem diiliz şahsen ben ayım bi haftasını lüks geciriom para bitince 3 hafta sefil.. :D yaww aman onu erkekler düşünsün...para olsa ne olmasa ne?? olunca sonuna kadar harcarım olmayınca hiç aramam walaa:) hayat bole daa güsell.. allahtan erkek diilim bu probleme göre hiç kız arkadaşım olmasdı :)
eminmisin :O

hak veriyorum. bende bi bayanım ama doğru:Dbiz kızlar zoruzdur:D

Nuray Azizoğlu

Paylaşımcı
Web sitesi
blog.milliyet.com.tr
LATiFE!

30102006142754kizbulmakba4.jpg

:O

Sevgili Kalbin_Zümrüt_tepesi,
yayınladığın yazı mizah bölümünde olsa da, kusura bakmazsan bunun normal olmadığını söylemek istiyorum, Sevgili Remz gibi. Sen bir bayan mısın bilemiyorum; ama bir kadın kendini mizahi olarak da olsa böyle anlatamaz diye düşünüyorum. Bu demek değidir ki; problemli kızlar yok, yani kız=problem denklemine uyan kadınlar yok mânasında anlaşılmasın. Elbette öylelrine cok rastlıyoruz. Fakat erkek=problem denklemi var dersem, bir bayan olarak, onda dahi yanlış söylemiş olurum. Cünkü, iyi ve kişilikli erkekler var. Onları mizahi olarak olsa bile rahatsız etme hakkımın olmadığını düşünüyorum. Yayınlamış olduğun bu denklemi gördüğümde gülemedim maâlesef.

Wesselam
Azize

P.s: Hem kızlar bulunmaz. Allah kadınlara erkekleri, erkeklere de kadınları lutfetmiştir.

Sevgili Kalbin_Zümrüt_tepesi,
yayınladığın yazı mizah bölümünde olsa da, kusura bakmazsan bunun normal olmadığını söylemek istiyorum, Sevgili Remz gibi. Sen bir bayan mısın bilemiyorum; ama bir kadın kendini mizahi olarak da olsa böyle anlatamaz diye düşünüyorum. Bu demek değidir ki; problemli kızlar yok, yani kız=problem denklemine uyan kadınlar yok mânasında anlaşılmasın. Elbette öylelrine cok rastlıyoruz. Fakat erkek=problem denklemi var dersem, bir bayan olarak, onda dahi yanlış söylemiş olurum. Cünkü, iyi ve kişilikli erkekler var. Onları mizahi olarak olsa bile rahatsız etme hakkımın olmadığını düşünüyorum. Yayınlamış olduğun bu denklemi gördüğümde gülemedim maâlesef.

Wesselam
Azize

P.s: Hem kızlar bulunmaz. Allah kadınlara erkekleri, erkeklere de kadınları lutfetmiştir.

saygı duyuyorum.. görüşünüze. ama bu sadece bi espirden başka bişey değil...
kimse seni bu formülle ithan etmiyor arkadaşım..

rahman razı olsun..

Minhac_

Profesör
:eek:fftp:
Fakat erkek=problem denklemi var dersem, bir bayan olarak, onda dahi yanlış söylemiş olurum. Cünkü, iyi ve kişilikli erkekler var. Onları mizahi olarak olsa bile rahatsız etme hakkımın olmadığını düşünüyorum.

Özellikle erkeklerin geneli hakkinda konusurken dikkatli olmak gerekir. Cünlü peygamberler de erkektirler. Umum manada erkekler kötülendiginde peygamberler de bu sinifa girmis oluyorlar. Bu konuda cok hassas davranmak gerekiyor.

Selametle...

missilo

Asistan
forumda bi kaç yerde vardı bu resim.paylaşım için sağol...