Kısaca Hoşgeldiniz

Sabr-el-Hayat

Profesör
selamun aleykum sayin agbi, gecici banlanmanizdan dolayi gecmis olsun demek isterim...

Tekrar ihvan'a hosgeldiniz sefalar getirdiniz...

Allah C.C. cümlemizi hayirli ve salih amel isleyen kullarindan eylesin insallah, amin.

Selam ve dua ile insallah...

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
yeni gelen bütün üyelerimiz arkadaşlarımız hoşgeldiniz hayırlı olsun üyeliğiniz...

gazali sende hoşgeldin nerdesin yahu :) artık göreyim seni forumda....

gazali

Üye
Web sitesi
www.gazalikip.com
Bizde Hoşbulduk... Bu foruma içim ısındı epeyce... Hatta o kadar sıcak bir ortam var ki (özellikle bazı bölümlere) klima taktırsanız yeri var yani... :) Aranızda olmak güzel arkadaşlar... Allah samimiyetimizi ve dostluğumuzu daim kılsın...

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
yeni üyelerimizin hepsinin üyelikleri hayırlı uğurlu olsun...güzel paylaşımlarınızı görmek ümidi ile...:hosgeldin: iz...

gazali ne kliması anlamadım ben:pokey:

gazali

Üye
Web sitesi
www.gazalikip.com
Efendim demek istemem şu ki sevgili ArZu... Forum içerisinde gayet güzel bir hava teneffüs ettim bunuda zatı aliyeniz gibi yüreği güzel, sözü güzel, özü güzel dostlardan kaynaklandığını fikrettim ve muhabbetinizden ötürü varolan sıcaklığın bazen bir nebzede dinmesi adına bir adet klima spariş ettim... Var mı bir sakıncası :p

...::: BDE :::...

seyyah_acem

YEŞİL TUAL
herkese selam ederim ben büşra.yeni uyeyim.ankarada yaşıyorum.inşallah çok güzel paylaşmlarımız olacak:)

stu

Üye
s.a besmele ile başlayalım her hayrın başında oldugu gibi ben biraz gec farke tim ama olsun bende arınıza yeni katıldım ben bu siteyi bi yazı uzerine buldum tanışmak bu gune nasipmiş inşallah aranıza benide kabul edersiniz izmir den katılıyorum alaha emanet olun bu siteyi yapanlardan alah razı olsun..........

rümeysam

Üye
Selam ben yeni üye oldum bana yardımcı olmanız dileğiyle herkese hayırlı akşamlar:):good:

karûre

Üye
es-selamu aleyküm

yeni konu açmayayım dedim ben de

inşaallah üyeliğimiz hayırlı olur:good: