Kimlerle Uğraşıyoruz? (Bu Bir İ.F.D.D. Hizmetidir)

XaberDar

Profesör
tamam kardeşim ..allah razı olsun ne olduğunu söylediğin için de... ben kırgınlıkları fazla uzatmam ..allaha emanet olun hakkınızı helal edin tevbe ve tevekkül ile....

O zaman saldırıya geçebiliriz!...:yahoo:

Hemde yeni dökümanlarla ilerde inş.;)

şehit_adayı

Paylaşımcı
yaf erkeklerin bi grubu var bisim nie yok şu dk den sora bende kuruyorum :D merak eden bayanlar ösel mesaj atsınlar

B.Y.Ş.Ç

şehit_adayı

Paylaşımcı

Ne bu:

Bayanlar Yarım Şeker Çanağı mı?;

Efendim şimdiden hayırlı olsun! Siz gençleri pistte görmek isteriz!...;)

:bleh[1]: :bleh[1]: :bleh[1]: komik misin boşuna arama bulamssın :O ayrıca tabii artık piste çıkma vakti geldi sis yaşlılarıda şöle kenara alalım :O

XaberDar

Profesör
:bleh[1]: :bleh[1]: :bleh[1]: komik misin boşuna arama bulamssın :O ayrıca tabii artık piste çıkma vakti geldi sis yaşlılarıda şöle kenara alalım :O

Yalnız gaz pedalına dikkat et küçük!... Başımızı derde sokmayasın.;)

Küçük bir soru: Ehliyet var mıydı? İnş vardır yoksa gitti yol kenarındaki izleyiciler!...:O

pistte kimmiş asfaltı ağlatırız gerekırse
sayın ifdd miydı ne uyesı
hıh kıskanma tamam mı

Çok rica ederim Biz bir İ.F.D.D yiz.

Kıskanmıyorum çünkü sizin kıskançlığınız iyice açığa çıktı. Neden mi? Yeni bir çatı(BYŞÇ) altında toplanıyorsunuz galiba. Biz günler önce kurulduk.:O Yeni kurulan sizler kıskandınız işteeee!:O

KÖRDÜĞÜM

Profesör
Çok rica ederim Biz bir İ.F.D.D yiz.

Kıskanmıyorum çünkü sizin kıskançlığınız iyice açığa çıktı. Neden mi? Yeni bir çatı(BYŞÇ) altında toplanıyorsunuz galiba. Biz günler önce kurulduk.:O Yeni kurulan sizler kıskandınız işteeee!:O
Anlamını bilmediğin için kıskandığımızı düşünebilirsin tabi, cahilliğine veriyorum:cool[2]:

şehit_adayı

Paylaşımcı
Yalnız gaz pedalına dikkat et küçük!... Başımızı derde sokmayasın.;)

Küçük bir soru: Ehliyet var mıydı? İnş vardır yoksa gitti yol kenarındaki izleyiciler!...:O
[/B]

ohoo ne ehliyeti olup araba kullanmaktan bi haber olanlar var pistte durdurup ehliyet sorçak halleri yok ya :O müim olan araba kullanmayı bilmek oda bende war :O