Kime gidiyorum, içsel derinliği nefesleniyorum!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki aç ve susuzum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Korku ve panik içinde nasıl bir suçluyum, neden umutlar için sıkıntı duyan biriyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne bekliyorum, kimden diliyorum, niçin aşk derinliğinde düşünmekten çok çekiniyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İçimin titrediğini hissediyorum, nefesim kifayet etmiyor biliyorum, niye sancılar yaşıyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nedir bu kadar hıçkırtan ıstırap[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yalnızlık limanlarında sinem ne kadar harap, niçin kalbim hakikat ilgasında çaresiz durak[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sürur hangi dirliğin payesinde, sanki haz maziden nazar eden iklim ötesinde seslenen burak[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nereye gitsem, etrafımda koşuşturanlara meramımı aşikar eyleyip sorsam yoktur hiç iştiyak[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir burukluk var sinemde, nüksediyor sessizce[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerim hangi tepelerin bilinmeyen ve merakı celbeden asude dirliğinde kendi kavlince[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sual etmek, tahkiki öncelemek, bin bir derdi gamın hikmetiyle vuzuha erişmek hangi lehçede[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İnandım vakit geçiyor, bin hüzün vadeden hülyalar şadıma hamiyetiyle nazar etmiyor bence[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bazen hadi gel desem de, hiç ses gelmiyor derinlerden[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ellerimi açıyorum, arzın inhizarında hıçkıranlara bakıp kalbi burukluğu anıyorum neden[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi vaktin şafağında umut ruhuma şefaat edecek, ümmetin dertleri sürur ekecek kalpten[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Tefrikalar dinerek, seküler ayaklanmalar akideler için bereketlenecek hangi lisanın vecdinden[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Niçin sulh talep edilir, çile çektirmek derlenirken[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Eza ve cefanın bir haddi var illaki vakti ve saati hangi kuddetin vadettiği çok aşikarken[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Cemaat asabiyeti, nüfus için telakkileri, tahkiki kurutan emelleri sineleri bir bir kuşatırken[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir ecir, malahatlar alıp başını gitti nicedir, kalp parsenlendi nefsanilik bizi kuşatırken[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

cicek demeti

Sükut
Bazen hadi gel desem de, hiç ses gelmiyor derinlerden
Ellerimi açıyorum, arzın inhizarında hıçkıranlara bakıp kalbi burukluğu anıyorum neden
Hangi vaktin şafağında umut ruhuma şefaat edecek, ümmetin dertleri sürur ekecek kalpten
Tefrikalar dinerek, seküler ayaklanmalar akideler için bereketlenecek hangi lisanın vecdinden

Tesekkur030.jpg