Kim bile bilir.?

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
yahu ne karı, haala kar istiyorsunuz arkadaş, buram buram kar yağıyo vallahi donduk dahada kar mar diye söylenmeyin, yeter yahu kömürü olan var olmayan var. tabi sen çektin pijamalarını sıcacık evinde chatleşiyorsun musluman arkadaşlarınla sana hava hoş, ben nerdene yazıyorum biliyormusun, bilemezsin ki...

bilemiyorum kardeş...bilemediğim içinde birşey diyemiyorum...
burasıda kara hasret ondandır...bende memlekette olsam kar'a bu kadar hasret duymayız herhalde...
birde kar yağınca mikroplar kırılır derler...
insanlar hastalıktan kırılıyor kardeş, birazda buraya gelsin sizin taraflardan kar...
kimbilir o zaman sizde rahatlarsınız...
duadasınız kardeş, merak etme bize hava hoş değil...

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
bu arada yazıyı alıntı yaptım ama okumamışım tam...
ne çetleşmesi yorumunu görmediğim iyi oldu...herkesin kendine göre zorlukları sorumlulukları var kardeş emin ol bizde senden farklı değilizdir belki...
neyse birbirimizi kırmayalım diye nokta koyuyorum...

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
yahu pek bir alınganlık göstermişsin arzu hanım sen buna, sana bir demet kartopu gönderiyorum burdan.
bende memlekette değilim ki, hatta kim kendi memleketinde ki. vardık geldik buralara iş bulalım diye, karda yağdı üstüme zibil oldum iyice. bilemezsin...

Rabbim yardımcın olsun...cümlemizin inşaAllah...alınganlık değil ama benim yazımı alıntıladın bana direk yazdın...
hepimiz kardeşiz, ben okuyunca haberlerde üzülüyorum tüm kardeşlerimize...hayat zor artık o yüzden Rabbim tüm müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun...
dua ile...duadasınız...