Kılıçdaroğlu: CHP seçimi kazanmıştır

arifan yolcusu

Profesör
130920100005278458969_2.jpg

Kılıçdaroğlu: CHP seçimi kazanmıştır

Herkesin nerede olduğunu merak ettiği ve saatlerdir kayıp olan Kılıçdaroğlu referandum sonucunu değerlendirmek için gece yarısı kameralar karşısına geçti.

Pazartesi 13.09.2010 - 00:04

TIMETURK / HABER MERKEZİ

Kemal Kılıçdaroğlu, referandum sonucunu bir yenilgi olarak görmedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı.

CHP'nin bir başarısı olduğunu açıklayan Kılıçdaroğlu halkın iradesine saygı duyacağını fakat 2 kişiden birinin mutlu olmayacağını söyledi.

Kılıçdaroğlu sandıktan HAYIR çıkmışcasına yaptığı gece yarısı açıklamasında, "Yüzde 58 evet varsa yüzde 42 de HAYIR var. Bu rakamı azımsamayacaksınız." dedi.

Oy kullanamaması ile ilgili sorulara karşı cevap verirken sıkıntı yaşayan Kemal Kılıçdaroğlu, "İstanbul'da oy kullanacağım zannediyordum. Kaydım taşınmış. Kullanamadım. Trafikten seçmen kütüklerine bakmaya fırsat bulamadım. Özür dilerim." dedi.

Ayrıca Kılıçdaroğlu, BDP'nin boykot kararına da saygı gösterilmesi gerektiğini söyleyerek, "Bir siyasi partimizin aldığı bu karara saygı duymalıyız" şeklinde konuştu.

timetürk

Kimya

İhvan Forum Üye
millete oylarınıza sahip çıkın dedi kendininkini es geçti...
:D
daha kendine sahip çıkamıyor bu adam...

zeynephanne

Aşka Meftûn…
onlar artık zor ayağa kalkar..
şuan içine düştükleri durum hakikaten komik!

hirahos

Kıdemli Üye
Kendilerini ve insanları kandırmaya çalışıyorlar. Kendilerini bilmem ama 100 kişide 25 kişiyi kandırabiliyorlar. :)

ummuhan

Kıdemli Üye
Dün akşam televizyonda biri bir yorum yapıyordu kulağıma çalıdı diyordu ki "acılar paylaşıldıkça azalır ama bu o misale de uymuyor yani bu başarısızlık paylaşıldıkça daha çok ağırlaşıyor ve artıyor " diyordu bence de çok uygun hep beraber oldular sözde milliyetcisi (!) soyalisti (!) demokratik solcusu (!) ve dahi teröristi ..... ama noldu??? Millet artık meeeee demiyor bakıyor ve görüyor...

(VE tabi Cenab-ı Hakk ın dilemesini ve bu dileme için gece gündüz yakaran temiz ağızları akıldan hiç çıkarmamalı)

hirahos

Kıdemli Üye
Dün akşam televizyonda biri bir yorum yapıyordu kulağıma çalıdı diyordu ki "acılar paylaşıldıkça azalır ama bu o misale de uymuyor yani bu başarısızlık paylaşıldıkça daha çok ağırlaşıyor ve artıyor " diyordu bence de çok uygun hep beraber oldular sözde milliyetcisi (!) soyalisti (!) demokratik solcusu (!) ve dahi teröristi ..... ama noldu??? Millet artık meeeee demiyor bakıyor ve görüyor...

(VE tabi Cenab-ı Hakk ın dilemesini ve bu dileme için gece gündüz yakaran temiz ağızları akıldan hiç çıkarmamalı)

Allah razı olsun kardeşim. Çok isabetli bir tespit.

forumlarda neler dönüyor dünden beri :D. O %42 lik kesim aslında esas değerli olanlar mış geri kalan %58 güdülmüş koyun gibi olduğundan oylarının aslında değeri yokmuş diyenler. Sahil kesimlerinden hayır çıkmasını o kesimlerin eğitimli ve çağdaşlığına diğer evet diyen tüm illerin cahil kalmış, dogmalarla yönetilen, daha ne olduğunu ilerici çağdaşlar kadar anlama kabiliyetinde olmayanlardan, düşünemeyen aptallardan oluştuğuna kadar.

Geliyor değişim yavaş yavaş. Üstün elitleri bir telaş sardı ki dünden beri gördükçe seviniyorum. Bir tanesi çıktı çocuğunun geleceği için endişeleniyormuş. ama anladığım, çocuğunu çağdaş ve ilericilerin torpiliyle sokacağı yer kalmayacağının endişesi bu. Bu zamana kadar alın terleriyle gece gündüz çalışıp emekleri yerlere paspas yapılanların ahları tutmaz sandılar, böyle doğduk böyle yaşarız sandılar. Pasta yiyip makarnaya talim edenleri sindirdiklerini sandılar.

Vah vah gördün mü elitlerlerin babadan oğula kızına geçen hanedanlığı çatırdadı hatta söylendiğine göre bu ses okyanus ötesinden bile duyuluyormuş :)

Birde kendine lider diyen, kendini başbakan gören ama daha muhtardan ikametgahını değiştirmeyi beceremeyenleri izledik. Dünyaya rezil oldular hala konuşuyorlar.

Bu arada yanlış anlaşılmasın, hiçbir siyasi görüş, düşünce ve parti ile ne organik ne de duygusal zerre kadar bağım yok. Hatta hayatımda ne bir miting gördüm ne de bir siyasi. Hiçbirine zerre yakınlığım ve sempatim yoktur. Tek yakınlığım Allah adamlarınadır.

fakiri

Kıdemli Üye
Türkiyede "hayır" diyen kesimlerin birincisi, bu ülkede en çok içki tüketilen şehirler yani, sarhoşların olduğu ; ikincisi ise, hedonist eğilimleri tavan yapmış ehl-i keyifin nimetylendiği yerler olduğu ortaya çıkmıştır. bunların bu ülkeyi değil , kendi egoist menfaatlerini düşündüklerini söylemey bilmem gerek var mıdır ? Bu ülkenin asıl sahibi öz Anadolu insanları ve gariban kesimlerin kazandığı b ir referandum yaşadık..Herkese hayırlı olsun !

:good:

reis

Kıdemli Üye
Referandum süreci başladığından beri muhtelif kaynaklar Kılıçdaroğlu'nun kaydının silindiği ve oy kullanamama tehlikesi olduğunu yazıp çiziktirdiler hep.
CHP teşkilatları şişenin dibine vurmaktan ya da kumar masalarından başlarını kaldırmış mı ki bunu görseydiler..

arifan yolcusu

Profesör
kemal efendi anlaşılan bu uyarıları ciddiye almamış...
tam komedi yahu...
Allahın tayyibe lutufları bitmiyor...

reis

Kıdemli Üye
Bişey değil, birde ceza ödemesi gerekiyor Kılıçdaroğlu'nun;

- Adres beyanında bulunmamışsa 300 küsur lira,
- Ankara'da oturduğu halde İstanbul'da oturuyormuş gibi yaptığından, yani yanlış adres beyanında bulunmuşsa 600 küsur lira ceza yemesi lazım.

Ben öyle biliyorum.. :)

ummuhan

Kıdemli Üye
Bişey değil, birde ceza ödemesi gerekiyor Kılıçdaroğlu'nun;

- Adres beyanında bulunmamışsa için 300 küsur lira,
- Ankara'da oturduğu halde İstanbul'da oturuyormuş gibi yaptığından, yani yanlış adres beyanında bulunmuşsa 600 küsur lira ceza yemesi lazım.

Ben öyle biliyorum.. :)

23 de oy kullanmadı diye olursaaa ooohhh süper olurdu...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

daha önce zaman yazmış, kemal kılıçdaroğlunun hayırı tehlikede diye, ben gördüm. Ama kılıçdaroğluan soruyorlar basında böyle bir haber var diye o gayet ciddi bir şekilde araştırılmadan yazılmış bir haber.... ben milletvekiliyim, kimliğimi gösterip kullanırım diyor:)

Listelerde ismin varsa milletvekili kimliğini gösterip her yerde kulanabilirsin, ama listede ismin yoksa miletvekili değil abd başkanı olsan olmaz., bundan haberi yok kemal amcanın:)