Kibar Hakaretler

Ebranur

Üye
"Bizim onunla birçok ortak noktamız var. Mesela ikimiz de birbirimizden nefret ederiz"​
"Ortak çalışmayı çok sever. Bir zaman bir arkadaşıyla ortak iş kurdular.Arkadaşı tecrübesini, o da parasını koydu. Arkadaşı zengin oldu. O tecrübe kazandı."
"Ticaretle uğraşıyordu. İki sene önce ticarete sıfırdan başlamıştı. Şimdi 5 milyar borcu var"
"Dostlarım için yapamayacağım bir şey yoktur diyorsun. Aslında doğru söylüyorsun. Senden her şey beklenir."
Benimle tartışmak istersen dur, önce beynimi bırakayım da eşit şartlarda tartışalım.
Onun doğumu tıp dünyasında olaydır. Bilim adamları bir insanın beyni olmadan kaç yıl yaşayabileceğini merak etmektedirler.
Senin kafanla üretebildiğin tek şey kepek mi?
Eğer bir gün yolun düşer de bizim evin oradan geçersen, lütfen geçip git.
Kötü bir insan değilsin. Kötü bir insan olmak için önce insan olmak gerekir.
Sana benzeyen birisine karşılaşmak istesem kabus görmek zorundayım.
Biliyor musun, seninle tartışmak rüzgarlı havada gazete okumaktan daha zor.
Doğduğun evin duvarındaki "Çevreye Verdiğimiz Kalıcı Rahatsızlıktan Dolayı Özür Dileriz" levhasının ne olduğunu şimdi anlıyorum.
Seninle ilk karşılaştığımızda pek hoşlanmamıştım ama şimdi nefret ediyorum.
Bir tek iyi özelliğin var: Ölümlü olman.

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Benimle tartışmak istersen dur, önce beynimi bırakayım da eşit şartlarda tartışalım.

Pekte kibar hakaretler olduğu söylenemez...
:D
Bu laflar kavgada bile söylenmez... :glm

reis

Kıdemli Üye
Forum kibarca hakaret edenlerle dolu...
Mesela biz dimdirekt kitabın ortasından konuştuğumuz için "sokak ağzıyla" konuşmuş oluruz. Ama bize "sokak ağzıyla" konuşma alaycılığında bulunan zırtapozlar öyle kibarca hakaret ediyorlar ki..
Anlayan varsa beri gele...