kayseride bir otopark

DiLeMMa

Üye
:D güzel yurdumun güzel insanlarının güzel türkçesi :D

zerefşan

sustum...
ya kayserimin güzel insanı ne kadar zekiyse bi okadarda komik ya....

ay gülmekten çatlayabilirim.....

Byrocktar

Profesör
dalga geçmeyin hemşerilerimle böle insanlar var ama bunun yanı sıra ben ve ada gibi teknolıji manyağı insanlarıda var :D
emin olun bu adam bunu bilerek yazmıştır şimdi burada bedavadan reklam yaptı şimdş kayseriye gelenler oraya park edicek arabalarını :D yaa herşeyde bi kurnazlık vardır :D :D :D

A

ada

Guest
gonzalez' Alıntı:
dalga geçmeyin hemşerilerimle böle insanlar var ama bunun yanı sıra ben ve ada gibi teknolıji manyağı insanlarıda var :D
emin olun bu adam bunu bilerek yazmıştır şimdi burada bedavadan reklam yaptı şimdş kayseriye gelenler oraya park edicek arabalarını :D yaa herşeyde bi kurnazlık vardır :D :D :D
:O ben bunu hiç düşünmemiştim ya

Byrocktar

Profesör
kesinlikle benm dediğim çıkıcak hadi gelen varsa soralım :D

Byrocktar

Profesör
ada' Alıntı:
:O ben bunu hiç düşünmemiştim ya
sen has kayserili değilsin o zman ada :D
siz kesinlikle göçmensinizdir başka bi ilden gelmişsinizdir :D
has kayserili benm gibi olur :D

M

M.T.

Guest
gonzalez' Alıntı:

ya simdii bunun yerii nerdeymiss bilirsekk neden etmiyelim adamminn reklamii taa buralaraa kadar ulastii:O

kul emir

Profesör
kapalı çarşı yakınlarındaki merve erkek öğrenci yurdu yanında hemde bu yazıdan tam 4 tane var görmemeniz imkansız

M

M.T.

Guest
şeyh_şamil' Alıntı:
kapalı çarşı yakınlarındaki merve erkek öğrenci yurdu yanında hemde bu yazıdan tam 4 tane var görmemeniz imkansız
tamam aynii tarifii yapijamm babamaa kesin bulurr Himm üjrette gelincee ujuzmuu?? yoksaa daha ujuzlarii varmii ??? :O soruyaa bakk ya inanmiyorum:O

Byrocktar

Profesör
walla şamil abi ben 16 yıldır orada yaşıorm daha hiç bu kadar utanmadım memleketimden ve insanlarından hemen söle o otoparkı tam tarif et güzelce ve anlaşılır bir biçimde ben hemen bu akşam kalashnikov larla tarayım orayı kafayı bozacam :nep[1]: :nep[1]: :nep[1]: :nep[1]: :nep[1]: