kayseri limanı kim demiş kayseride deniz yok diye

emmargah

Profesör
:O
çok komik yaaa
ama hayır ne de olsa onlar kayserili onlara herşey serbest:dancing:
bu arada yanlış anlamayın bende kayseriliyim:yahoo: :whistling[1]:

M_i_r_a_y

Paylaşımcı
Seyh-samil dalga gectigini zannediyorsun fakat gercekten barajimiz var,hatta jet-ski`den tut gemiye kadar hersey mevcut :) Sana kayseriyi gezdiren rehber guzel yerleri gezdirmemis :) su birikintisini baraj diye kandirmis seni :D hele o otopark olayini hic karistirmiyorum :) bidahaki sefere gonzalez gezdirsin sana kayseriyi :)

kul emir

Profesör
yanlismi ama
gerçekten güzel yerlerde var saka bi yana simdi düzenleme yapiyorum koyacam inşallah

Byrocktar

Profesör
bu adamları öldürmek lazım :( deli ediolar beni sanırım burası mimarsinan parkı almerin arkasında
bende gidip özellikle istanbuldan veya şeyh şamil abim nereliyse oradan manzaralarla gelicem anasını satıım :( :D

Byrocktar

Profesör
M_i_r_a_y' Alıntı:
Seyh-samil dalga gectigini zannediyorsun fakat gercekten barajimiz var,hatta jet-ski`den tut gemiye kadar hersey mevcut :) Sana kayseriyi gezdiren rehber guzel yerleri gezdirmemis :) su birikintisini baraj diye kandirmis seni :D hele o otopark olayini hic karistirmiyorum :) bidahaki sefere gonzalez gezdirsin sana kayseriyi :)
aslında ben gezdircekt ama dershanem vardı orada görüşcektik bulamayınca beni gezdiremedim zaten ben gezdirsem bile bir araba ve bolcabenzinimizin olması lazımdıki baraja götüreyim inşaallah başka zman :D
:shake2[1]:

Byrocktar

Profesör
bende okudum kırmızı bültenle aranıor :D öldürene veya diri getirene 1000000$
veriolar ben ölü götüürmek isterim çünkü devlt öldürürse acı verir ben tek kurşun direk kafaya yada direk boğazına bir jilet darbesiyle:D

Byrocktar

Profesör
:D estağfirullah abicim :D ben daha fazla acı çekme die öldüreim dedim hem para kazanıcam zaten devletin eline verirsem seni acı çektire çektire öldürürler ben direk acısız öldürcem :D