Karmaşık

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sabah namazdan sonra yatamıyorum. Yatıyorum uyursam zaman geçiyor uyanınca pişman oluyorum. Uyumazsam aklıma bir sürü şey geliyor. Ne kadar zalim varsa çevremde Allah olmuslerine kavuştursun diye beddua ediyorum tansiyonum yükseliyor. Tansiyon yükselince daha çok beddua ve kahır yapıyorum döngü girdaba dönüşüyor.

Okula gitsem aklıma ilçe milli eğitim müdürü geliyor ona da beddua ediyorum, okuldan kaçmak istiyorum. Mahalleye gelsem işten uzak kaldığım için maaşım helal olur mu diye takıntı yapıyorum. Eve gelsem hanım silahlı bekliyor. Fakülteye gidiyorum hocalar vize haftası sınav yapacağız diyor. Sohbete gidiyorum benim anlatmam gerekiyor.

Foruma giriyorum hareket yok. Olduğunda da zaten @Büşra terlikle bekliyor oluyor.
Bu aralar durumum iyi değil. Sırf mutluluk hormonu salgıladığı diye çikolata bile yiyorum. Ne olacak benim halim. :(

Kendimi Dr greenbaum gibi hissediyorum. :(

Ben nereye gideyim. Nasıl bir mutluluk şerbeti içeyim. Ey yeşil sarıklı veya başörtülü ulu hocalar öğretin bana...

kebîkec

İhvan Forum Üye
A SAD STORY OF A SAD MAN
One Sunday evening two men met in a London pub.
One of them was very unhappy. ‘life is terrible, everything in the world is really boring’, he said. ‘Don’t say that, said the other man. ‘life is wonderful! The world is so exciting! Think about Italy. It’s wonderful country. Have you ever been there? ‘Oh, yes. I went there last year and I didn’t like it’. ‘well have you ever seen the Norway? Have you ever seen the midnight sun? ‘Oh, yes. I went there for my honeymoon and we saw the midnight sun. I didn’t enjoy it’. ‘well, I have just returned from a safari in Africa. Have you visited Africa yet? ‘Yes, I went on safari in east Africa last year and I climbed Mount Kilimanjaro. It was really boring’. ‘well, said the other man, ‘I think that you’re very ill. Only the best psychiatrist in London can help you. Go to see Dr greenbaum in Harley street’. ‘But I am Dr greenbaum’. Answered the man sadly.

ilke

Paylaşımcı
Adamın biri bir gun bir rüya görmüş ve bu ruyayi gidip bir ruya tabircisine sormaya karar vermis. Tabirciye gitmis ve anlatmaya baslamis :
-Ya ben bi rüya gördüm ama o kadar ilginç ve enteresan ki, sorma gitsin.
Önce bir ağaç gördüm ağaç mı desem, sogut mı desem,cinar mi desem…
Bi yeşillik gördüm yeşillik mi desem, cayir mı desem , çimen mi desem…
Sonra bi su gördüm nehir mı desem, cay mi desem, dere mi desem… Adamın herşeyi 3 defa soylemesine sinir olan tabirci ona donup sinirle;
-Anladdigim kadariyla senin başına bir şey gelecek ama, bugün mü desem, yarın mı desem, öbürgün mü desem ben de bunu bilmiyorum !

kebîkec

İhvan Forum Üye
Başımıza bir şey gelmeyen gün yok ki. ?

Hakperest

Kıdemli Üye
Sana dertsiz bir çobanın gömleği lazım

Şaka bir yana
Yaş ilerledikçe hissiyat deruni bir hal alır. Ruhunu doyurmam lazım..
Şehrin debdebesi seni ruhuna yabancılaştırır, uzak tutar. Arada bir çık şehirden bir köye, yazlığa vs

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sana dertsiz bir çobanın gömleği lazım

Şaka bir yana
Yaş ilerledikçe hissiyat deruni bir hal alır. Ruhunu doyurmam lazım..
Şehrin debdebesi seni ruhuna yabancılaştırır, uzak tutar. Arada bir çık şehirden bir köye, yazlığa vs

Harbi bunaldım. Kimsenin bir şey sormadığı istemediği bir yer bulmam lazım. ?

ihvanistanbul

AkhenAton
Herkese hakkini helal et rahatlarsin. Bunu aliskanlik haline getir ve surekli estagfirullah cek. Ben yapiyor muyum? Hayir ama recete bu :D ozellikle bedduadan kacin doner dolasir seni bulur gordugum kadariyla bulmaya baslamista. ??

kebîkec

İhvan Forum Üye
Herkese hakkini helal et rahatlarsin. Bunu aliskanlik haline getir ve surekli estagfirullah cek. Ben yapiyor muyum? Hayir ama recete bu :D ozellikle bedduadan kacin doner dolasir seni bulur gordugum kadariyla bulmaya baslamista. ??
Pek beddua ettiğimi hatırlamam aslında. Bu son zamanlarda tahammül sınırlarını çok zorlayan işler oluyor. Yine de etmeyeyim. ☝

kebîkec

İhvan Forum Üye
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste =p

Tamam almayayım ama onlarda ara sıra büyüklük göstersin ne kaybederler :)

(Kaptan bu da pişkin ihtiyar sendromu. :) )

Andropoz yaşlanan adam sendromu :)

Ben ise bomba gibiyim fişşek gibiyim, biraz asabiyim bu aralar o kadar.

Öyle hissederek başlıyor. Sonra ilerliyor. Sen de İstanbula gel bir ayda beni geçersin. :)

Geçenlerde bizim 10 yıllık karşı komşu taşındı gitti aniden . Meğer pis işlere bulaşmış. Sabah 6 da özel harekatçılar onların yerine bizim evi bastılar don gömlek yere yatırdılar. Adresin yanlış olduğunu anlayınca süt dökmüş kedi gibi gittiler. Ama sabahın 6 sında yaşattıkları macera ile günün içine ettiler. Psikolojim bozuldu. :) Ardından depremde hasar gören okul bize geldi. Bir okulda iki okulu idare ediyoruz. Artık sen anla halimi. Bir yandan da yüksek lisans yapmaya çalışıyorum. Babam ameliyat oldu hastanede yatıyor. Kaç parçaya bölünebilirim.

Senin anlayacağın Ultra mega andropoz :(

Son düzenleme:

adams77

Kanalizasyoncu
Senin kafan karışmış hayatından bu yüzden karmaşık bir hal almış

Kaptan

Mecra Yazarı
Ne diyon hoca, aksilikler üst üste gelmiş mi diyeyim aheste aheste çıkıyor mu diyeyim :) bilemedim doğrusu.
Allahtan donla yakalanmışsın daha beteri olabilirdi :)

adams77

Kanalizasyoncu
Pirincin taşını ayıklayamıyorum :)

ayıklayamazsın tabi iç dünyan ile dış dünyan :)

Sistem error veriyor dikkat etmezsen eğer mavi ekran çıkar karşına bunlar hep bilinçaltı ile alakalı
sistemi değiştir diye uyarı alıyorsun benden demesi

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bir muhabbet kuşumuz vardı. Kızım çok istediği için almıştık. İsmini de kızım '' muhtar'' koymuştu. Artık muhtar da yok. Balkondan firar etmiş. Gitmesine de üzüldüm ama kızımin ağlamasına daha çok üzüldüm. ?

Ne olacak halimiz. ?