Kararsiz seçmenin karari

Enes

İhvan Forum Üye
Bu secimde güle oynaya değil zorunluluktan sandığa gidiyorum
Desteklemek için değil engellemek için gidiyorum
Milliyetçi görünen güya Asena denen birinin, kürt kimliğine yakın olan bana bile ömrüm boyunca sevimli gelmeyenlerle gizli kapaklı ittifak kurmasına ve bu ittifakın neticesinde belediyeleri ganimet gibi paylaşmalarına karşı çıkmak için sandığa gidiyorum.
Evin şımarık, hayta söz dinlemez çocuklarının kulağını çekme isteğim yine elimden alındı.
Bu sefer Sevgiden değil... mecburiyetten oyumu akp ye vereceğim.

Baba ocagimiz, guvenli limanımız basimiza yikildi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190326-013241_Chrome.jpg
    Screenshot_20190326-013241_Chrome.jpg
    220.7 KB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_20190326-013141_Twitter.jpg
    Screenshot_20190326-013141_Twitter.jpg
    574.9 KB · Görüntüleme: 6

cemaliii

Kıdemli Üye
Bende bir atatürkçü olarak hdpyle kolkola gezen chp nin dibi görmesi için sevmediğim akpye oy vereceğim bu seçimde. Kılıçdaroğlu inşallah bu seferde seçimin tek galibi kendisi olarak göremez ve partiden hdplilerle birlikte gider.

gamsız

Profesör
Milliyetçi görünen güya Asena denen birinin, kürt kimliğine yakın olan bana bile ömrüm boyunca sevimli gelmeyenlerle gizli kapaklı ittifak kurmasına ve bu ittifakın neticesinde belediyeleri ganimet gibi paylaşmalarına karşı çıkmak için sandığa gidiyorum.
Evin şımarık, hayta söz dinlemez çocuklarının kulağını çekme isteğim yine elimden alındı.

ENES kardeşim evet ve maalesef şerefsİz sahtekar aramızdaki irlandalıların kulağını çekemiyoruz bunlara ceza verelim diye oy vermeyenler bilmezler mi ki hala kimin ceza çekeceğini, ALLAH REİSİN YARDIMCISI OLSUN, İÇİMİZDEKİ HAİNLERİN BELASINIDA TEZ ELDEN VERSİN

alanyali07

Kıdemli Üye
Kulak çekilmesi konusunda çoğu AKP'li sanırım hemfikir.

Keşke oy sisteminde "kerhen" diye bir seçenek de bulunsa ve oy verilen partiler kendilerine verilen oyların yüzde 100 destek olmadığını görebilse..
Malesef bizim oy sistemimizde verilen oylar yüzde yüz destekmiş gibi algılanıyor o parti liderleri tarafından..
halbuki nice oy veren kişilerin oy verdikleri partiye sitemleri ve şikayetleri var.
asıl sorun bu şikayetler nasıl iletilecek neyle çözülecek ?

gamsız

Profesör
Kulak çekilmesi konusunda çoğu AKP'li sanırım hemfikir.

Keşke oy sisteminde "kerhen" diye bir seçenek de bulunsa ve oy verilen partiler kendilerine verilen oyların yüzde 100 destek olmadığını görebilse..
Malesef bizim oy sistemimizde verilen oylar yüzde yüz destekmiş gibi algılanıyor o parti liderleri tarafından..
halbuki nice oy veren kişilerin oy verdikleri partiye sitemleri ve şikayetleri var.
asıl sorun bu şikayetler nasıl iletilecek neyle çözülecek ?

GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ BİZİM İÇİNDEKİ HAİNLEİRN KULAĞI ÇEKİLECEKKEN ORTADA GERÇEKLERİ GÖRMEYİP TE AKPARTİYE DÜŞMAN OLUP KARŞI CEPHEYE ÇALIŞANLARI NE YAPACAZ ACABAAAAA

gamsız

Profesör
Seçim zamanı kullandığımız reyler bizim hangi tarafın adamı olduğumuz açıkça göstermektedir. Hiçbir müslüman açlıktan öleceğini bilse bile bir ALLAH sıza bir DİNSİZ e bir Masona ve bir Cani ye katiyyen rey veremez ve onların tarafını tercih edemez. MEHMET ZAHİT KOTKU (RH.ALEYH)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Enes seni ciddi bir insan olarak tanıdığım için cevap vermek istedim.

HDPde siyaset yapmış bir insan daha sonra saadete geçince kötü...
Ve sen buna kızıp akpye oy vreeceksin.

peki:

ceylanpinarda_hdp_milletvekili_aday_adayi_halil_kesmez_ak_partiye_gecti_h62796_8e785.JPG

HDP adayı adayı akpye geçmedi mi?

ceylanpinar-3.jpg

HDPye tepkine saygı duyarım.
Sadece (yanlış ama) hdpden geçen birisi saadetten aday onun için saadete oy veriyorum tercihine de saygı duyarım, eyvallah.

Ama hdpden saadete geçmiş deyip saadete oy vermeyen sen hangi vicdanla akpye oy vereceksin?

HDPden akpye geçenlerin sayısı saadete geçenlerin en az on mislidir.

Yukarıda örnekleri var.

MEHMET METİNER diyeyim sana mesela?

NASIL OY VERECEKSİN AKPYE???

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sayın enes kardeşim:

HDP'nin SASON belediye başkan adayı kimdir?

HDP orada aday çıkarmış mıdır, çıkarmışsa kimi aday çıkarmıştır?

ÇIKARMADIYSA AKP HDP İLE İTTİFAK YAPMIŞ diyerek AKPye suçlama yapacak mısın????

Tabi akp sason adayı kimdir, ailesi kimdir, kardeşleri kimdir bunları da bi araştır istersen.

(Ha ben bunu o kişiyi suçlamak için yazmıyorum, haşaa, SUÇ KİŞİSELDİR, babadan oğula, oğuldan babaya, kardeşden kardeşe vs.vs. suç geçmez, sadece sizin mantığınızla sorular sordum)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ve yine sevgili enes kardeş:

AKP yüksekova adayı kimdir?
Bu adayın kardeşi hangi partinin milletvekilidir ve şu an nerededir?
Bu adayın bir diğer kardeşi hangi dağda niye öldürülmüştür?

Ve yine SİZİN MANTIĞINIZLA soruyorum:

BU SEBEPLERDEN DOLAYI AKP suçlanabilir mi?
ve sen bu sebeplerden dolayı akp hdp ile "GİZLİ İTTİFAK" yapmış diyecek misin?

alanyali07

Kıdemli Üye
GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ BİZİM İÇİNDEKİ HAİNLEİRN KULAĞI ÇEKİLECEKKEN ORTADA GERÇEKLERİ GÖRMEYİP TE AKPARTİYE DÜŞMAN OLUP KARŞI CEPHEYE ÇALIŞANLARI NE YAPACAZ ACABAAAAA

KÖY GÖRÜNÜYORSA KÖYÜN MUHTARIYIM DİYE ORTADA GEZENLERİN ŞAŞKINLIKLARI DA GÖRÜLÜYOR.
KÖYÜN MUHTARI OLARAK KÖYDE MUHTARIN ONAYIYLA İKAMET ETTİRDİĞİ KİŞİLERE GÜN GELİR, BUNLAR HAİN BEN BİLİYORDUM DERSE ÖNCE O MUHTARI GÖREVDEN ALMAK LAZIM MANTIKEN.
MUHTARLIĞINI LAYIKIYLA YAPAMIYOR DEMEKTİR.

gamsız

Profesör
KÖY GÖRÜNÜYORSA KÖYÜN MUHTARIYIM DİYE ORTADA GEZENLERİN ŞAŞKINLIKLARI DA GÖRÜLÜYOR.
KÖYÜN MUHTARI OLARAK KÖYDE MUHTARIN ONAYIYLA İKAMET ETTİRDİĞİ KİŞİLERE GÜN GELİR, BUNLAR HAİN BEN BİLİYORDUM DERSE ÖNCE O MUHTARI GÖREVDEN ALMAK LAZIM MANTIKEN.
MUHTARLIĞINI LAYIKIYLA YAPAMIYOR DEMEKTİR.
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sonra

gamsız

Profesör
"Tayyip Erdoğan Hdp ile ortak seçime gitseydi oy kullanmaya gitmezdim."

Tevfik Kitapcı
""""""""alıntı"""

ha valla ha billa bende gitmezdim.

Enes

İhvan Forum Üye
Sayın redyellow abim;

Mesele kimin hangi partiye geçmesi değil. Bu hanımefendi parti mi değiştirmiş yoksa gizli ittifak sonucu saadet listesine mi sızdırılmış. Kişiler parti değiştirebilir ama bunun adı parti değiştirme değil kirli ittifak.

Diğer sorularınızın bir hükmü yok Erbakan hocanın bizzat oğluna muhalefet etmiyor musunuz? Sizin de zikrettiğimiz üzere kişi kardeşinden veya oğlundan sorumlu tutulamaz.

Dilovasinda tanıdıklarım var yukarıdaki liste doğru çayırova da saadet partili bir isim iyi partiye geçti ve oradan aday buna itirazım yok. Parti değiştirmek normal.

Sason diyorsun Yüksekova diyorsun da hadi akp sistem ve menfaat partisi sırf çıkar için bile bir sürü kişi yapmacık akp li peki bu hanımefendi hangi muazzam aydınlanma sonucu bir dava partisi olan saadette kontenjan adayı yapıldı? Hep ile ittifakın resmi belgesi bu.

Bir diğer konuda da uyarayım Zeydanlar cok geniş bir aile ve çok üyesi pkk tarafından öldürüldü bir kısmı cebren hdp li olmuş olabilir ama Yücel Zeydan rahmetli olmuş bari iftira atmayın. Bakin bunu son zamanların hızlı saadetlisi taha ün un sayfasından aldım Screenshot_20190326-175001_Twitter.jpg Screenshot_20190326-174941_Twitter.jpg

gamsız

Profesör
Sayın redyellow abim;

Mesele kimin hangi partiye geçmesi değil. Bu hanımefendi parti mi değiştirmiş yoksa gizli ittifak sonucu saadet listesine mi sızdırılmış. Kişiler parti değiştirebilir ama bunun adı parti değiştirme değil kirli ittifak.

Diğer sorularınızın bir hükmü yok Erbakan hocanın bizzat oğluna muhalefet etmiyor musunuz? Sizin de zikrettiğimiz üzere kişi kardeşinden veya oğlundan sorumlu tutulamaz.

Dilovasinda tanıdıklarım var yukarıdaki liste doğru çayırova da saadet partili bir isim iyi partiye geçti ve oradan aday buna itirazım yok. Parti değiştirmek normal.

Sason diyorsun Yüksekova diyorsun da hadi akp sistem ve menfaat partisi sırf çıkar için bile bir sürü kişi yapmacık akp li peki bu hanımefendi hangi muazzam aydınlanma sonucu bir dava partisi olan saadette kontenjan adayı yapıldı? Hep ile ittifakın resmi belgesi bu.

Bir diğer konuda da uyarayım Zeydanlar cok geniş bir aile ve çok üyesi pkk tarafından öldürüldü bir kısmı cebren hdp li olmuş olabilir ama Yücel Zeydan rahmetli olmuş bari iftira atmayın. Bakin bunu son zamanların hızlı saadetlisi taha ün un sayfasından aldım Ekli dosyayı görüntüle 1016 Ekli dosyayı görüntüle 1017
@redyellow burnunun ucunu görmez milletin burnuna takılır

gamsız

Profesör
SİYASİ YORUMLARA NOKTA..........(SATAŞMA YAPMAYINIZ, KALBİNİZİ KIRARIM. HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER..SELAMLAR )
BEN HAKKIMI HELAL EDİYORUM...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sayın redyellow abim;

Allah aşkına nasıl bu kadar net İTTİFAK diyorsun yahu?

HDP siyaset yapan birisi gerçekten saadete geçmiş olamaz mı?

Ahirette bu kadın gerçekten samimi olarak saadete geçmişse bu İFTİRANI nasıl ispatlayacaksın?
Twetterda felanlar böyle böyle demişti mi diyeceksin?
YAPMA ALLAH AŞKINA!

Erbakan hocanın bizzat oğluna muhalefet etmiyor musunuz

Oğlundan bize ne?

Biz Erbakanan oğlunun, kızının peşined değiliz ki, BİZ ERBAKAN HOCANIN FİKİRLERİNİN, DÜŞÜNCELERİNİN PEŞİNDEYİZ!

Oğlu veya kızı veya hiç tanımadığı birisi Erbakan hocamızın fikrindeyse, düşüncesindeyse BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR.

Erbakan hocamızın fikrine, düşüncesine aykırı ise yolu açık olsun, bizden uzak olsun.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Taha ün'e HIZLI SAADETCİ demişsin ya enes :)
Ben hakikaten pes ettim!

Yücel Zeydan rahmetli olmuş bari iftira atmayın.

Sadece buna cevap vereyim; BEN SİZ DEĞİLİM KUSURA BAKMA!
ben yüzde yüz bilmediğim bir şey için senin gibi davranıp KESİN KİRLİ İTTİFAK demedim, demem de!

Zeytdan konusu sadece sana bir örnek idi, olabilir diyorum, gayet normal diyorum, zeydanın birisi pkklı olabilir diğeri samimi akpli, samimi saadetci olabilir diyorum.
İNSANLARI İDAM ETMEDEN ÖNCE YARGILAMAK; SÖZ HAKKI VERMEK LAZIM!

Siz ve partiniz ve REİSİNİZ önce idam ediyor (kesin terörist, hain, fetöcü, pkklı)!!!