Kanal-D fena hacklendi.....

_Berceste_

bir tutam delilik...
Dogan'a "Tecavüz" Cezasi

Doğan'a "tecavüz" cezası

Kanal D'nin resmi sitesi şoke eden bir hacker saldırısına uğradı, nedeni de Fatmagül...
resim145141_2.jpg

Kanal D'nin, tecavüz sahnesi ile olay yaratan dizisi "Fatmagül'ün suçu ne?" sanal alemde hacker saldırısına uğradı.

Kanal D'nin, tecavüz sahnesi ile olay yaratan dizisi "Fatmagül'ün suçu ne?" sanal alemde hacker saldırısına uğradı.

"Türk Hacker Federasyonu" adlı bir grup Kanal D'nin resmi sitesinde DİZİ kategorisini hacledi. Siteye TÜRK MİLLETİNİN SUÇU NE? başlıklı bir protesto yazısı konuldu.

Protesto yazısında şu ifadeler yer aldı;

"Önce Yaprak Dökümü'yle araladınız kapıyı. Sonra ilk golü Aşk-ı Memnû'yla attınız Türk Milleti'ne. Sonra ceza sahasına tekrar girdiniz ve "Fatmagül'ün Suçu Ne" diye sorup, topu ağlara yolladınız. Şimdi de Türkan'la milleti gol yağmuruna tutmaya çalışıyorsunuz.

Bu yaptığınız düpedüz "reyting vurdumduymazlığı".. Milletimizi saf yerine koymaya çalışmayın! Herkes neyin ne olduğunu iyi biliyor! Sırf "tutulsun da ne olursa olsun" mantığıyla toplum ahlakını para uğruna hiçe sayan Kanal D ve diğer yayın kollarını protesto ediyoruz! Hele de bunu çocukların televizyon başında olduğu bir saatte yayına koymak, ne kadar da bilinçsizce bir eylemdir! Dün akşamki Kanal D Ana Haber Bülteni'nde bir haber başlığı vardı, "Bize yakışan bu mu?" diye..

haber vaktim

bakış

Kıdemli Üye
Bende devlet kanal d'yi kayyuma mı devretti dedim.yani sabah sabah bu başlıkla sevinmiştim.Neyse hiç yoktan buda iyidir.

HENGAMe

Yeni
Doğan'a "tecavüz" cezası

Kanal D'nin resmi sitesi şoke eden bir hacker saldırısına uğradı, nedeni de Fatmagül...

ayyhh haberi açtım,doğana tecavüz kısmını ayrı merak ettim de birde şu cümleyi kelimelerin yerine değiştirerek okumak baydı..
acaib bir haber olmuş ne diyeyeim..neyseh
fatmagülü hiç izlemedim ama birde şu militanlar türkanışedseler hacerleseler...ezeli ellemesinler ama..:p

K

Kaçak

Guest
Kim bu Fatma Gül yahu ...
Bir Fatma Güldür gidiyor ..
Bizim evde haremlik selamlık var o yuzden tnaımıyorum ben bu ablayı ?
Ne suç işlemiş ?

ummuhan

Kıdemli Üye
Bence sen gene tanıma kaçak bi şey kaybetmiyor insan inan... ne seyrettim ne merak ettim böyle uzaktan insnları ve tepkilerini izleyip etüt tmek daha kolay ve isabetli oluyor...

_Berceste_

bir tutam delilik...
kimse masum degil herkez suclu :)

HENGAMe

Yeni
sezen aksunun şarkısı geldi aklıma..

''Eller günahkar
Diller günahkar
Bir çağ yangını bu
Bütün dünya günahkar
Masum değiliz hiçbirimiz
''

:)

K

Kaçak

Guest
Yok yahu o kadar da degil ..
Fatma Gülle alakam yok , ben masumum bu konuda ..
Alnım açık başım dik ...
Birileri itiraf mı ediyor ne ?
Naptınız gül gibi kıza hııııı

_Berceste_

bir tutam delilik...
biz bisi yapmadik töbe töbe :) ne halleri varsa görsünler

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
153903_kanal-d.jpg

Kanal D yi şok eden hacker saldırısı
Kanal D'nin büyük tepki çeken dizisi "Fatmagül'ün suçu ne?" sanal alemde hacker saldırısına uğradı "Türk Hacker Federasyonu" adlı bir grup Kanal D'nin resmi sitesinde DİZİ kategorisini hacledi Siteye TÜRK MİLLETİNİN SUÇU NE? başlıklı bir protesto yazısı konuldu Protesto yazısında şu ifadeler yer aldı; "Önce Yaprak Dökümü'yle araladınız kapıyı Sonra ilk golü Aşk-ı Memnû'yla attınız Türk Milleti'ne Sonra cezâ sahasına tekrar girdiniz ve "Fatmagül'ün Suçu Ne" diye sorup, topu ağlara yolladınız Şimdi de Türkan'la milleti gol yağmuruna tutmaya çalışıyorsunuz

Bu yaptığınız düpedüz "reyting vurdumduymazlığı" Milletimizi saf yerine koymaya çalışmayın! Herkes neyin ne olduğunu iyi biliyor! Sırf "tutulsun da ne olursa olsun" mantığıyla toplum ahlâkını para uğruna hiçe sayan Kanal D ve diğer yayın kollarını protesto ediyoruz! Hele de bunu çocukların televizyon başında olduğu bir saatte yayına koymak, ne kadar da bilinçsizce bir eylemdir! Dün akşamki Kanal D Ana Haber Bülteni'nde bir haber başlığı vardı, "Bize yakışan bu mu?" diye

ziruh

Kıdemli Üye
gördükleri görecekleri bu kadarla sınırlı olmaz inşallah

daha büyük bir tepkiye maruz kalırlar!

ziruh

Kıdemli Üye
“Bir kötülük gördüğünüzde onu elinizle düzeltin. Buna güç yetiremiyorsanız dilinizle düzeltin. Buna da güç yetiremiyorsanız içinizden buğz edin. Bu da imanın en zayıf noktasıdır.”

Hadis-i Şerif

bakış

Kıdemli Üye
“Bir kötülük gördüğünüzde onu elinizle düzeltin. Buna güç yetiremiyorsanız dilinizle düzeltin. Buna da güç yetiremiyorsanız içinizden buğz edin. Bu da imanın en zayıf noktasıdır.”

Hadis-i Şerif
Valla hackerler kadar olamadık.Onlar elleriyle düzeltmeye çalışmış.Allah (cc)razı olsun onlardan...

eylül

Veled-i kalbî
sakal traşı gibi olmasın bu da:)

kendimi çok olumsuz bakan biri gibi görüyorum kaç gündür. Ama napayım öyle düşünüyorum :thinking:

bu olayın sonucu önemli, bakalım bundan sonra ki hareketlenme nasıl olacak?

Nokta

Profesör
iyi olmuş, ohh !!!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Eline sağlık kim yapmışsa. En azından milletin bu tür dolmaları yemeye hevesli olmadığını anlamışlardır...