Kanaat önderleri ve İslam alimleri hakkında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agbi

Yasaklı
@agbi senin gülen lehine kaç konun var...
olumsuzlara örnek olmak için bir atak başlattık söz verdiniz sözünüzü tutmanızı bekliyoruz..

tartışmalara yol açan mesajlara yeni yöneticiler olarak zaten sürekli müdahale ediyoruz.
neredeyse hiçbirinden haberiniz olmuyor şükür.

Allah üç ayları hakkıyla değerlendirenlerden eylesin hepimizi inşallah

YANILIYORSUNUZ @veri

AÇTIĞIM KONULAR TENKİT lere CEVAP NİTELİĞİN dedir

Bana Bu şekilde sorsanız agbi F.GÜLEN ve Cemeatini halk deyimi ile methetmek , reklamını yapmak için kaç konu açtınız ? O zaman derim 15 i belki bulur.

veri

Yasaklı
methetmek için kaç konu açtınız özel mesajlarımda bunu kastediyorum
gülen hakkında olsun diğer kanaat önderleri hakkında olsun olumlu resmi sitelerinden haberleri diğer üyelerimizle paylaşmanızı rica ediyorum.

ne kadar olumsuz haber varsa paylaşılıyor lakin olumlu ya gelince kimse taşın altına eline atmıyor

Enes

İhvan Forum Üye
Bu dünyada İsrailin ve ABD'nin döktüğü mülsüman kanları adete deniz olmuş iken, Usame'nin müslüman kanı döktüğünü söyleyebilmek aynı onların ağzı ile konuşmak değil midir ? Hayır arkadaşım ! Usame müslüman kanı dökmedi...O emperyalistlere karşı bir duruşu sergiledi. Ve bizce de her müslümanın da böyle bir duruşun sergilenmesi gereklidir. En azından sergileyenlere destek vermesi gerekir. ABD'deki İkiz Kuleleri saldırsının yapılmasını Usame'nin veya El-Kaidenin yaptığını sanmak ve zannetmek kadar bir ayamzlık olamaz diye düşünüyorum. O kuleleri ya CIA yıktı veyahutta MOSSAD yıktı. Bundan hiç şüpheniz olmasın Vesselâm.

1- konu usame tartışma konusu değildir.

şahsı hakkında değil ancak işlevi hakkında bir konu açılırsa fikrimizi belgeleri ile beyan ederiz.

2- ikiz kulelere saldırının doğrudan usamenin işi olmadığını biliyorum.

o da ayrı bir konuda tartışılabilir.

Enes

İhvan Forum Üye
bence bu konu taraflı açılmış bir konu.

eleştiri ve iftiraların forumda reyting yaptığı müslaman alimler hakkında konulara izin veriliyor.
bu konuda yazılı olan alimlerden başka alimlerin karalanması hakkaniyet açısından doğru değildir.

konunun ilk mesajını tam okumamışsınız misak abi.

bakın ne demişiz:

VE AKLIMA ŞUAN İSİMLERİ GELMEYEN HERHANGİ BİR İSLAM ALİMİNE SATAŞAN LAF ATAN ONUN HİZMETLERİNİN ZERRESİ KADAR HİZMET ETMEDEN OTURDUĞU YERDEN DELİKANLILIK YAPAN

misak

Profesör

konunun ilk mesajını tam okumamışsınız misak abi.

bakın ne demişiz:

VE AKLIMA ŞUAN İSİMLERİ GELMEYEN HERHANGİ BİR İSLAM ALİMİNE SATAŞAN LAF ATAN ONUN HİZMETLERİNİN ZERRESİ KADAR HİZMET ETMEDEN OTURDUĞU YERDEN DELİKANLILIK YAPAN

inşaAllah dediğiniz gibi olur...

İsimler nazara verilmeden kat'i deliller ile reddiyeler yapılabilir, bu mümkündür.. Kararı okuyucular versin..

salimabi

Kısıtlı Erişim
BUNDAN SONRA BU FORUMDA İMAM RABBANİ- BEDİÜZZAMAN - MAHMUR USTAOSMANOĞLU - FETHULLAH GÜLEN - ALİ HAYDAR EFENDİ - SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN- MEHMED ZAHİT KOTKU - GÖNENLİ MEHMET EFENDİ - ALİ RAMAZAN DİNÇ EFENDİ - VE AKLIMA ŞUAN İSİMLERİ GELMEYEN HERHANGİ BİR İSLAM ALİMİNE SATAŞAN LAF ATAN ONUN HİZMETLERİNİN ZERRESİ KADAR HİZMET ETMEDEN OTURDUĞU YERDEN DELİKANLILIK YAPAN UYARI ALMADAN BANLANACAK VE SİTEDEN UZAKLAŞTIRILACAKTIR...

bu karar çoooooook erken alınmış ama atlanılmış sanırım hoşgörü icabı tabii ama gerçekten ciddi olarak uygulanmaya konulması lazım, bir kaç yönetici arkadaşın replerinede yazmıştım daha evvel. Burası ihvan forum ve bir farkı olmalı diğer malum forumlardan...

Cenan

Ordinaryus
Şunu itiraf edemeden geçemiyeceğim; Cüppeli hoca hakkında çok yazıldı, konuşuldu, yerden yere vuruldu ama iş konu kapatılmaya gitmedi.

Ne zamanki işler çığrından çıktı, söylenecek tüm şeyler söylendi, millet birbirne girdi ondan sonra galiba kilitler vurulmaya başlandı.

Kendi alimlerine hürmet gösterilmesini isteyenler lütfen başklarınınkinede aynı titizliği göstersin.

Sözlerim bütün İhvan'a üyesinden yöneticisine, yaşı büyük olandan gencine kadar.

Bu arada benim hoca efendim başkası, İsmailağa ile bir alakam yok.

veri

Yasaklı
cübbellinin üzerine bende çok yürüdüm...
bunun cemaat le filan da alakası yok
kişisel hata özel bir meseleden dolayı (özelden tanıştık)
helallik de istemem lazım artık kendisinden en kısa zamanda...

lakin genel şikayetlere dönecekolursak
online yöneticilerin azaldığı dönemlerde tartışmalar uzuyor

artık ben varım:)

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Şunu itiraf edemeden geçemiyeceğim; Cüppeli hoca hakkında çok yazıldı, konuşuldu, yerden yere vuruldu ama iş konu kapatılmaya gitmedi.

Ne zamanki işler çığrından çıktı, söylenecek tüm şeyler söylendi, millet birbirne girdi ondan sonra galiba kilitler vurulmaya başlandı.

Kendi alimlerine hürmet gösterilmesini isteyenler lütfen başklarınınkinede aynı titizliği göstersin.

Sözlerim bütün İhvan'a üyesinden yöneticisine, yaşı büyük olandan gencine kadar.

Bu arada benim hoca efendim başkası, İsmailağa ile bir alakam yok.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=119361

benzeri konular hala okuna biliyor
kaldırılan uygunsuz konuların bir daha görülmemesi lazım
yoksa kitlemenin ne değeri olur
tüm iddalar hakaretler hala okununa biliyor sa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...