Kamalak: Bu seçimlere sıfır barajla giriyoruz

gamsız

Profesör
Eee madem senin akp diye bir partin yok o zaman ne her şeye maydonuz oluyorsun? Sen senin partinle ilgili yazıldığı zaman hortla.
Sapla samanı senin gibi avukatlar ayıramadı ayıramayACak vah senin mükelleflerine

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Akp ne?

benşm partim AKPARTİ akp diye birşeyden haberim yok o saadete eremedinizmi siz .

tamam, yüzde oy aldınız, memleket için hayırlı olur İnşaAllah,,, dediğim gibi, şimdi , yapılacak icraatları konuşmak gerekmezmi...bak, 13 yılı bir kenarada koyduk....

talib

Kıdemli Üye
redyellow a bakınca, Kamalak'ın hitap ettiği kesimi anlıyorum artık. Demek ki o kadarlık bir kesim var, bu zekada. Halen eski resimleri sunabilecek bir zeka!

Ümit ediyorum türkiye'de daha fazlası yoktur. O zaman SP'nin oy oranı sadece bu demektir. 1 tane daha artmaz.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
İnşaallah öyledir:)

red abicim, doğrusunu söylemek gerekirse, Türkiye de sanırım, bu seçimde, akp ye destek vermedik Hoca ve cemaat kalmadı, ve şimdiye kadar, Rahmetli Hocamıza, vermedikleri destekleri alanen açıklayarak verdiler...akp nin,bu saatten sonra yapacağı iyi işler var ise, mükafatı onların olsun, bizim katkımızın olmaması, bizde eksiklik kalsın, problem değil.. amma, akp nin, İnşaAllah yapmaz, yapacağı kötü işlerin hesabını, bu hocalar, nasıl verir, vakti gelir, açıklarlar İnşaAllah...

KAFKAS

Kıdemli Üye
red abicim, doğrusunu söylemek gerekirse, Türkiye de sanırım, bu seçimde, akp ye destek vermedik Hoca ve cemaat kalmadı, ve şimdiye kadar, Rahmetli Hocamıza, vermedikleri destekleri alanen açıklayarak verdiler...akp nin,bu saatten sonra yapacağı iyi işler var ise, mükafatı onların olsun, bizim katkımızın olmaması, bizde eksiklik kalsın, problem değil.. amma, akp nin, İnşaAllah yapmaz, yapacağı kötü işlerin hesabını, bu hocalar, nasıl verir, vakti gelir, açıklarlar İnşaAllah...
Ne diyelim her koyun kendi bacağından asılır! Biz ehli sünnet hoca ve cemaatlarla asılmaya razıyız.

Azimli

Ordinaryus
benim düşüncemde bu yönde
daha önce bizim imam arkadaşlar aman bizimle birlikteyken saadetten bahsetmeyin biz devlet memuruyuz hem cemaatte ayrımcılık olur gibi cümleler kuruyorlardı şimdi bakıyorum o pısırık imamlar bülbül kesildi. Rabbim içi dışı bir olanlardan eylesin. bu imamların haline baktıkca biz layık olduğumuz şekilde yönetiliyoruz diyorum

KAFKAS

Kıdemli Üye
konuşturma beni şimdi..:),,akp lilerin hocalara ehli sünnet deme kaydı, kendilerine oy verene kadardır,,oy gitti, ehli sünnetlikte gitti...
O senin hüsnü zan olmayan karşı zan ın! İstediğin kadar konuş!Çok anlatmaya uğraştık ama .Bildiğinizden şaşmıyorsunuz.Ne yapayım!Adnan Menderes,Turgut Özal,Necmettin Erbakan diyim Erdoğan deyince zoruna gidiyor!

Ben bu 4 insanı da Ehli sünnet büyükleri sevdiği için seviyorum.Burada millete mesele parti meselesi değil diyorum anlamıyorsunuz.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
O senin hüsnü zan olmayan karşı zan ın! İstediğin kadar konuş!Çok anlatmaya uğraştık ama .Bildiğinizden şaşmıyorsunuz.Ne yapayım!Adnan Menderes,Turgut Özal,Necmettin Erbakan diyim Erdoğan deyince zoruna gidiyor!

Ben bu 4 insanı da Ehli sünnet büyükleri sevdiği için seviyorum.Burada millete mesele parti meselesi değil diyorum anlamıyorsunuz.
şunu kaçırıyorsun,,, davutoğluna, destek niyeti ile oy verilmesi istendi....

KAFKAS

Kıdemli Üye
yazdığın sıralamaya bak evvela, bende sana desteğin, davutoğluna verildiğini söylüyorum....
Biz ehli sünnet hoca ve cemaatlarla asılmaya razıyız..İNŞAALLAH..... diyorum ,senin zan ın ortaya çıkıyor.Ehli sünnetlik partiye endeksli değil ,bakış açımda değişiklik yok diyorum ,sıralama yapıyorum!

Yazdığım sıralamada ne var?Al bir daha yazayım!Adnan Menderes,Turgut Özal,Necmettin Erbakan diyim Erdoğan deyince zoruna gidiyor!

KAFKAS

Kıdemli Üye

konuşturma beni şimdi..:),,akp lilerin hocalara ehli sünnet deme kaydı, kendilerine oy verene kadardır,,oy gitti, ehli sünnetlikte gitti...

Şu ettiğin kelamları ,mezhepsizler,,şialar,başka telden çalanlar söylese zoruma gitmezdi de .SEN SÖYLEYİNCE YOK ARTIK ACABA ,NASIL YANİ OLMADI DEMEK İSTİYORUM TEKRAR.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Katılıyorum. Erbakan hocaya açık destek vermekten çekinenler nedense bülbül oldular şimdi.

Ve şunu da ekleyim, buradaki bazı akpliler (bazıları diyorum, aklı selim dostlarımız hariç, fanatik saçmalayanları kastediyorum) bizim akpnin yanlışını gösterdiğimizde adeta delleniyorlar.

Halbuki: Dilerim ki akp güzel şeyler yapar, milletimizin, vatanımızın lehine işler yapar, ben de alkışlarım, bundanda hiç gocunmam, vatanıma, milletime kim hizmet ederse onu alkışlamaktan hiç çekinmem.

Ben ve benim gibi arkadaşlar yanlışa yanlış diyor, bundan akplilerin gocunmaması lazım.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
@abdullah birisi;

Kafkas şimdi de sana takmış, işin çok zor :)

Sen a yazarsın o W anlar, papağan gibi aynı şeyleri tekrarlar durur :)

Bir de bazı şeyleri yapmak ona caizdir, bize haram :)

Sözcü gazetesinden alıntı yaptım diye dellendi, ertesi gün baktım kendisi sözcüden konu açmış :)

İşin zor :)

talib

Kıdemli Üye
Feto'nun korkusu oldukça, hiç bir zaman iyi işlerinden yanında yer alamazsınız. Siz FETO için en hayırlı hareket diyebilmiş bir partisiniz. Dün öyle diyen çoktu ama bugün gerçek yüzleri göründükten sonra bunu diyen sizsiniz ve CHP, HDP!

bi husben

Kıdemli Üye
@abdullah birisi;

kafkas şimdi de sana takmış, işin çok zor :)

sen a yazarsın o w anlar, papağan gibi aynı şeyleri tekrarlar durur :)

bir de bazı şeyleri yapmak ona caizdir, bize haram :)

sözcü gazetesinden alıntı yaptım diye dellendi, ertesi gün baktım kendisi sözcüden konu açmış :)

işin zor :)

0,68 almak nasil bir duygu