Kahrolsun NEFSİM yazıyor KURTULMUŞ BAŞKAN olduğundan beri iddiam ASLA EMANETÇİ olmayacak.

agbi

Yasaklı
Kahrolsun NEFSİM yazıyor KURTULMUŞ BAŞKAN olduğundan beri iddiam ASLA EMANETÇİ olmayacak.

Kurtulmuş: Herkes sözlerine dikkat etsin
SP lideri Numan Kurtulmuş, kongre tartışmalarıyla ilgili röportaj verdi. Kurtulmuş'un açıklamaları şöyle:

Olaylı kongre sonrası Vatan''ın sorularını yanıtlayan SP lideri Numan Kurtulmuş, baba-oğul Erbakan'lara “Eğer gerçekten ortada bu siyasi hareketin geleceğine ilişkin insanlar müspet bir takım niyetler taşıyorsa herkes sözlerine ve işlerine dikkat etsin” diye seslendi

Evet NEFSİM konuşuyıor varmı itirazı olan.Açtığım konu ve mesajlar ortada KURTULMUŞ ASLA EMANETÇİ başkan olmucak.

Milli Görüş Asla kişilere endeksli değildir kişilerede değildir önemli olan MİLLİ GÖRÜŞ ruhunu taşımaktır

Harcanmak istenen KURTULMUŞ gibi onlarca kişi harcanmıştır bu siyasi oluşumda PEKİ SEBEB NEDİR ? Allah razı olsun KURTULMUŞ değindi

Eğer gerçekten ortada bu siyasi hareketin geleceğine ilişkin insanlar müspet bir takım niyetler taşıyorsa herkes sözlerine ve işlerine dikkat

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Agbi bence Numan Kurtulmuş fazla dayanamaz gibi geliyor...
Çünkü Erbakan hoca ve yandaşları adeta bir derin devlet gibi partiye çökmüşler...
Numan bey şimdiden ölüm tehditleri alıyor..ihanetle ve ajanlıkla suçlanıyor...

Duha

Profesör
Web sitesi
www.risaletalim.com
@Agbi

Bu kadar da siyaset olmaz.

Amacın nedir?

Halin neye benziyor bilir misin?

Bir Fenerlinin kötü olan bir Galatasaraylı futbolcu veya teknik adama kızmasına benziyor.

Yahu, Galatasaray rakibin ise ne güzel işte kötü futbolcu sana fayda. Yok gizli Galatasaraylı isen ilan et rahatla.

bakış

Kıdemli Üye
Milli Görüş Asla kişilere endeksli değildir kişilerede değildir önemli olan MİLLİ GÖRÜŞ ruhunu taşımaktır
Aynen katılıyorum.Kişi kim olursa olsun,milli görüş ruhunu taşıyan kimse başımızın tacı'dır.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Aynen katılıyorum.Kişi kim olursa olsun,milli görüş ruhunu taşıyan kimse başımızın tacı'dır.

Çok güzel ve etkileyici bir itiraf...Sizi kutluyorum...

Milli görüş ruhunu taşıyan herkes başımızın tacıdır...Yani...

Sahabelere hakaret eden bir şia...

Ümmeti tekfir eden bir vehhabi...

Ergenekoncu bir yazar(afet ılgaz)

Kim olursa olsun milli görüşçü ise başımızın tacı imiş...

Maşallah...

Duha

Profesör
Web sitesi
www.risaletalim.com
Allah razı olsun Ukubat kardeşim. Derdimiz budur?

Bak bir adam bugün münafık ilan edildi, daha dün "Özü Doğru Sözü Doğru" idi.

Bir davayı savunmak kadar, nasıl savunmak lazım geldiğini bilmek de lazımdır. Yoksa ucu ecnebinin elinde olan şu decccalist siyasetin oyuncağı olmak tehlikesi kaviyen muhtemeldir.

Bu foruma İslami bir Forum olduğu için giriyorum. Elbette farklılık bekliyorum.

Bir Müslüman, dini içerikli bir foruma siyasi cenahını savunmak için gelmemelidir. Kur'ani siyaseti görmek ve göstermek ve belki de talim etmek için gelmelidir.

Bir Müslüman'ın tek derdi siyaseten haklı olduğunu göstermek olmamalıdır.

Bir Müslüman taraf olduğu cenah zarar görür diye yanlışı görüp sukut etse dilsiz şeytan olmaz mı? Bir de üstelik o yanlışı sırf kendi cenahı yapıyor diye tarafgirlik ile görmese "cahilden yüz çevirin" hadisine muhattab olmaz mı?

Hele bir de yanlışı yanlış bilip "amaç için her yol mübnahtır" diyerek veya kastederek "Zafer Allah'ındır" ayetine muhallif olsa, hafazanallah kaymaz mı?

Hele bir de kendi cenahında olmayanları tekfir etse, münafık ilan etse "Mü'minler kardeştir" ayetini inkar olmaz mı?

Hele birde ucu ecnebilerin elinde olan şu siyasette ehven olarak oy verdiğimiz halde, adalet-i mahz göstermek ile tağuta şerik olmaz mı?

Bir siyaset için bu kadar tehlikeye girmeye değer mi?

Aklımızı başımıza alalım

agbi

Yasaklı
@Agbi

Bu kadar da siyaset olmaz.

Amacın nedir?

Halin neye benziyor bilir misin?

Bir Fenerlinin kötü olan bir Galatasaraylı futbolcu veya teknik adama kızmasına benziyor.

Yahu, Galatasaray rakibin ise ne güzel işte kötü futbolcu sana fayda. Yok gizli Galatasaraylı isen ilan et rahatla.

Beni tanıyamamışsınız malesef.

BEN SP yi karşı parti olarak ( Düşünce & İdeoloji & Ruh olarak ) görmedim ben sistemdeki davranışları TENKİT ETTİM buda Erbakan ve arkadaşları idi.

Bir Fenerlinin kötü olan bir Galatasaraylı futbolcu veya teknik adama kızmasına benziyor. Bu sözünüz çok mantıksız.DEMİREL ise işte Ruhumun & İdeolojimin & Düşüncemin karşıtıdır.

Bir yerde yazdım bu Forum da

GS olsun FB olsun eğer Başka ülke takımına karşı ise GS de tutarım çünkü o vatamın Kulbü ama içte FB liyimdir.

Şimdi anladınızmı beni ?

Ben bu ve tüm Forumlarda asla Erbakan ın fikirlerini TENKİT etmedim yalnızca fikirlerini hayata geçirme zamanlarını tenkit ettim ve DAHA AKP partinin İzmir de bir ilçe binasına bile adım atmadım.

Ben CHP ile Demirel ile Çiller ile Ortak hükümet kurmasına kızdım ve tenkit ettim SP nin.

Yukarıda söylediklerimin tersi bir mesajımı bir konumu gösterin.

TEKRAR EDİYORUM

KURTULMUŞ en doğrusunu yaptı yapmasa idi saygım giderdi ki YAPACAĞINI BİLİYORDUM daha İlk başkan seçilince söyledim ve SP de Milli Gazete de tasfiye başladığındada belirttim.

Taktir ediyorum KURTULMUŞ u ve Allah a dua ediyorum NEFSİ AKLININ ÖNÜNE GEÇMEMESİ için.

agbi

Yasaklı

Maşallah...

Şimdi araya giricem

Zaten MİLLİ GÖRÜŞ ruhunu taşıyan kişi

ŞİA olmaza & Vahabi hiç olamaz & Ergenekon cumu ASLA OLAMAZ olur diyenlerede BEN MİLLİ GÖRÜŞÇÜ olamazsınız derim.

Duha

Profesör
Web sitesi
www.risaletalim.com
Şimdi araya giricem

Zaten MİLLİ GÖRÜŞ ruhunu taşıyan kişi

ŞİA olmaza & Vahabi hiç olamaz & Ergenekon cumu ASLA OLAMAZ olur diyenlerede BEN MİLLİ GÖRÜŞÇÜ olamazsınız derim.

Yani siyaseten Milli Görüşçü olmayan ya Vahabidir, ya Şia'dır, ya Ergenekoncu'dur, öyle mi? Müslüman , hele Ehl-i Sünnet bir Müslüman kesin siyaseten Milli Görüşçüdür, diyorsun?

Duha

Profesör
Web sitesi
www.risaletalim.com
Beni tanıyamamışsınız malesef.

BEN SP yi karşı parti olarak ( Düşünce & İdeoloji & Ruh olarak ) görmedim ben sistemdeki davranışları TENKİT ETTİM buda Erbakan ve arkadaşları idi.

Bir Fenerlinin kötü olan bir Galatasaraylı futbolcu veya teknik adama kızmasına benziyor. Bu sözünüz çok mantıksız.DEMİREL ise işte Ruhumun & İdeolojimin & Düşüncemin karşıtıdır.

Bir yerde yazdım bu Forum da

GS olsun FB olsun eğer Başka ülke takımına karşı ise GS de tutarım çünkü o vatamın Kulbü ama içte FB liyimdir.

Şimdi anladınızmı beni ?

Ben bu ve tüm Forumlarda asla Erbakan ın fikirlerini TENKİT etmedim yalnızca fikirlerini hayata geçirme zamanlarını tenkit ettim ve DAHA AKP partinin İzmir de bir ilçe binasına bile adım atmadım.

Ben CHP ile Demirel ile Çiller ile Ortak hükümet kurmasına kızdım ve tenkit ettim SP nin.

Yukarıda söylediklerimin tersi bir mesajımı bir konumu gösterin.

TEKRAR EDİYORUM

KURTULMUŞ en doğrusunu yaptı yapmasa idi saygım giderdi ki YAPACAĞINI BİLİYORDUM daha İlk başkan seçilince söyledim ve SP de Milli Gazete de tasfiye başladığındada belirttim.

Taktir ediyorum KURTULMUŞ u ve Allah a dua ediyorum NEFSİ AKLININ ÖNÜNE GEÇMEMESİ için.

Evvela, tenkit ettiğini söylemedim. Kızdığını söyledim.

Erbakan senin partinin siyasi rakibi değil mi? Bırak hata yapsın!

Bunu demek istedim.

Ha böyle demen gerektiğini söylemiyorum. Diyorum; "senin gibi siyasete bu kadar dalmış birinin, her şeyi siyaset dürbünü ile gören birinin, şimdi, Erbakan Hoca veya SP veya Milli Görüşün SP kanadı için için ah vah etmesi pek inandırıcı değil de"

Fikrim şudur: (Benim dalaletim itiraz olmaz)

Bence sen SP'den ayrılmalar olur ümidindesin veya bölünür diye bekliyorsun. Böylece AKP'nin mühim bir rakibi bertaraf olur. Yada bakarsın, bazısı kopar AKP'ye katılır.

Kendine yazık ediyorsun.

TakVa

Ordinaryus
Seçime yakın reklam kokan hareketler bunlar, yenilikçilerde akıl olsa Ak Partide olurdu, değiştik numaraları tutmuyor, ne yaparlarsa yapsınlar. Yemiyor kimse. Erbakan sülalesinin oyunları bunlar.

bakış

Kıdemli Üye

Maşallah...
ukubat kardeşim,eğer bir insan milli görüşçü ise o saydığınız sıfattan insanlarla işi olmaz zaten.Milli demek zaten dini demektir.Dini görüşlerimiz içinde ne vehhabilik nede şianın bazı sapık görüşleri mevcuttur.
Yazımı şöyle düzeltiyorum o zaman
Bir insan milli görüşçü ise ve takva sahibi ise başımızın tacıdır.

agbi

Yasaklı
Yani siyaseten Milli Görüşçü olmayan ya Vahabidir, ya Şia'dır, ya Ergenekoncu'dur, öyle mi? Müslüman , hele Ehl-i Sünnet bir Müslüman kesin siyaseten Milli Görüşçüdür, diyorsun?

Siz herşeyi TERS ten okumak ve anlamaklamı sorumlusunuz ?

Mağden bulmuş gibi SARILIYORSUNUZ cümlelerime.

ÇOK KERE YAZDIM BU FORUM da.

İSLAMA a HİZMET & VATAN a HİZMET : MİLLİ GÖRÜŞ

Çok kere yazdım bu forum da

MİLLİ GÖRÜŞ NE KİŞiYE NEDE SİYASİ OLUŞUMA BAZ OLARAK ALINAMAZ diye

Siz de aynı Demirel gibisiniz Bir ayet dayanıp İÇKİLİ NAMAZ KILINIYOR un parelelinde benim cümlelerimi SAPTIRIYORSUNUZ.

TEKRAR EDİYORUM ONLARCA KERE YAZDIM.

MİLLİ GÖRÜŞ HİÇ BİR KİŞİYE , KİŞİLERE ve SİYASİ OLUŞUMLARA ENDEKSLENEMEZ.

fakiri

Kıdemli Üye
ukubat kardeşim,eğer bir insan milli görüşçü ise o saydığınız sıfattan insanlarla işi olmaz zaten.Milli demek zaten dini demektir.Dini görüşlerimiz içinde ne vehhabilik nede şianın bazı sapık görüşleri mevcuttur.
Yazımı şöyle düzeltiyorum o zaman
Bir insan milli görüşçü ise ve takva sahibi ise başımızın tacıdır.

Haydaaaaa ! Gel de alakaya çay demleme ! Milli demek, dini demekmiş ! Şu halde Millli Takımımız demek oluyor ki, aynı zamanda Dini Takımımız ! Şu Milli Grüşçüler çok mukallid ve şakacı admalar vesselâm

agbi

Yasaklı
Bu Forum da da onlarca kez değindim.

Arınç'tan SP kongresi yorumu
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yollarını ayırmalarından yıllar sonra ilk kez Necmettin Erbakan'a göndermede bulundu. Arınç, Saadet Partisi'ndeki tartışmalı kongre süreciyle ilgili olarak '' "Bizim başımıza gelenler, şimdi Numan Kurtulmuş'un başına geliyor" dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CNN TÜRK'e gündemdeki önemli konular hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Saadet Partisi'nde neler oluyor?

Başbakan Yardımcısı Arınç, Saadet Partisi'ndeki tartışmalı kongre süreciyle ilgili olarak da, "Bizim başımıza gelenler, şimdi Numan Kurtulmuş'un başına geliyor" dedi. Arınç, "Hem Necmettin Erbakan hem de Genel Başkan Numan Kurtulmuş'un işi zor" diye konuştu.

bakış

Kıdemli Üye
Arıncın güçlü hitabetinden başka bir özelliğ yok.İşki kongreden önce söyleseydi bu lafları..

agbi

Yasaklı
Arıncın güçlü hitabetinden başka bir özelliğ yok.İşki kongreden önce söyleseydi bu lafları..

Gerçekten siz SP sini ne kadar biliyorsunuz içyönetimini daha doğrusu parti ileyöneticilerarasında ilişkiniz varmı.

ARINÇın söyledikleri partiyibilen herkes tarafından biliniyordu KUTAN&GÜL arasındaki seçim ve sonrasınıbilmeyen yok.

Bunları Forum herkes tarafından okunduğu için ben bazı noktalarını anlattım ama tümden değil.

ARINÇ artık genel açıklama yaptı o zaman size söyliyeyim.

ERBAKAN ın çevresindeki KİŞİLER asla İKİNCİ ADAMIN YETİŞMESİNİ İSTEMEDİLER kendi hazırladıklarının yolunu açmak için bu kişileri PARTİ DIŞINA İTTİLER.

Daha önce de değişik versionlarla Onun üzüerindeki kişi tasfiye edildi.

agbi

Yasaklı
Gerçekten siz SP sini ne kadar biliyorsunuz içyönetimini daha doğrusu parti ileyöneticilerarasında ilişkiniz varmı.

ARINÇın söyledikleri partiyibilen herkes tarafından biliniyordu KUTAN&GÜL arasındaki seçim ve sonrasınıbilmeyen yok.

Bunları Forum herkes tarafından okunduğu için ben bazı noktalarını anlattım ama tümden değil.

ARINÇ artık genel açıklama yaptı o zaman size söyliyeyim.

ERBAKAN ın çevresindeki KİŞİLER asla İKİNCİ ADAMIN YETİŞMESİNİ İSTEMEDİLER kendi hazırladıklarının yolunu açmak için bu kişileri PARTİ DIŞINA İTTİLER.

Daha önce de değişik versionlarla Onun üzüerindeki kişi tasfiye edildi.

Sn.Kutan ı bu kişilerden tenzih ederim bana göre KUTAN şuan SP si içindeki en temiz insanların başındadır.