Kadınlar Soru Sormazlar İma Ederler...

amca

Profesör
Oturmuş bir film izliyordum...

Zamanında gösterime girdiğinde mutlaka seyretmeliyim dediğim bir filmin Dvd si..

" Rastlantının Böylesi" ... Bir kadın işten kovuluyor ve bir saniye farkla Metro yu kaçırıyor..

Ve bu noktada film iki ayrı filme dönüşüyor.

1-Metroyu yakalasa idi neler yaşayacaktı...
2-Metroyu kaçırınca neler oldu...

Cidden ilginç bir film...

Ve o film den bir diyolog..." Kadınlar Soru Sormazlar İma Ederler..." Hoşuma gitti :))))

U

ummuhan

Guest
Ve o film den bir diyolog..." Kadınlar Soru Sormazlar İma Ederler..." Hoşuma gitti :))))[/QUOTE]

Niye ben habire soruyorum ya....

aHuZaR

Can kayıp can firarda
kadinlar soru sormaz neden cünki karsisindakininde kendisi kadar anlayisli sezgileri kuvvetli sanar amam nafile

Leb ile leblebi meselesi :)

amca

Profesör
kadinlar soru sormaz neden cünki karsisindakininde kendisi kadar anlayisli sezgileri kuvvetli sanar amam nafile

Ya yapmayın daha fazla üstüme gelmeyin....

Bu yaştan sonra Feministmi olacağım ne... ???? Ay yok ALLAH KORUSUN...:)))

agbi

Yasaklı
yukarıdaki msj lar gerçekten enteresan

tevhidul_hareket

پايگاه ا

karsisinde ki kadin olamaz mi sade erkek olmazki karsideki:frantic:

SULTAN

Paylaşımcı
Yani anlayana sivri sinek saz derler öyle mi?

agbi

Yasaklı
İma ?

İma ?

İmalar kimi zaman diğer insanlarıda suizana götürür.

Benim de fikrim bu

U

ummuhan

Guest
İmalar yapıcı ve yıkıcı diye ikiye ayrılmaz(Eleştiri vardır yapıcı ya da yıkıcı olan/ ama eleştiri tanıdığınız , ya da karşınızdaki insana yapılır, Tanımadığınız insanlar, yanlış olduğunu düşündüğünüz hareket ya da sözler sarfediyorlar ise eğer İma ile yanlış ya da doğru olan konu ortaya söylenebilir) ima İMA dır yani, ima ortaya söylenir kimi üzerine alınmaz kimi alınır,imayı üzerine alana düşen kendine çeki düzen vermektir. Bilmem anlatabildim mi amca aaaaaaaaaaa:crying:

Ve son not amca nefsiyle hareket edenler genelde kişileri hedef alırlar.... olayları değil :)

agbi

Yasaklı
SANAL ORTAMLARDA İMA YI KULLANMAK KONULARA VAKIF OLMAYANLARI BİRAN SUİZANA YÖNLENDİRİR.

SANAL ORTAMLARDA KİŞİ TANINMAZ YAZDIKLARI İLE ORTADADIR.

EĞER BİR KİŞİ NEFRET ETTİĞİNİ DERTLENDİĞİ KONULARI DAHA ÖNCE YAZMIŞSA ZATEN DÜŞÜNCELERİNİ BELİRTMİŞTİR.

FAKAT DAHA SONRA BİR KİŞİ ÇIKIP SİZ BU KONULARI DERT ETMİYOR HASSAS DEĞİLSİNİZ ANA FİKRİNDE İMALARDA BULUNUYORSA.

FORUMDA DİĞER ÜYELERİN SUİZANINA VESİLE OLUR.

SUİZANA SEBEB OLMAK SANAL ORTAMDA DA OLSA VEBALİ VARDIR.

BU VEBAL YÜZÜNDEN SANAL ORTAMLARDA İMA YI ASLA VE ASLA KULLANMAM GERÇEK HAYATIMDADA İMADAN OLDUKÇA KAÇMIŞIMDIR.İMA GERÇEK HAYATTA İSE GIYBETE VESİLE OLUR.