Kadınlar ne ister?

Kaçak

Yeni
Kurtulma isteğimizde samimi olduğumuzu düşünmüyorum
Bulaşma hep kurtul

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Kadınlar ahh kadınlar..Ne istediklerine özellikle erkeklerin vakıf olamadıkları mükkemmel varlıklar...
Anlaşılmamalarının tek sebebi mükemmelliklerinden kaynaklanıyor olsa gerek :D

Ebu Computer

Kıdemli Üye
itiraf edeni varmıdır acaba, evet biz dırdırcıyız diye.. :)

Hiç sanmam...

0412011511189xa.jpg

ömerusta

Kıdemli Üye
kadınlar insan yerine konmak ALLAH c.c. tarafından ey müminler derken kadın vede erkeğe eşit seslendiğini erkeklerinde bilmesini ister
kadınları okutmayın kocasına mektup yazar diye bir hadis uydurana çüş demek ister
kadının dini yarım diye hadis uydurana lanet pis şeytan demek ister
kadından evliya olmaz diyene erkektende olmaz der
cuma namazı kadına farz değil diyene deh bire kafir der
kadını aşağlıyanlara hepiniz bir kadından meydana geldiniz unutmayın der
bende diyorumki
anam bacım kızım eşim kadınsız bir dünya susuz bir çöle benzer diyorum

alı

Yeni
Kadını anlamak... bence sanattır...
ne istediğini kestirmek sadece hayaldir...
fazla hayal kurmak iyi değildir...

ömerusta

Kıdemli Üye
kadınlar serbest bırakılmamalı eğitime okula gönderilmemelidir kendi başına
kafana takılan herşeyi yapar erkeklere göre kafaları basmaz onun için ev hanımı olsun namuslu temiz şekilde evinde otursun varsa çocularına baksın eğitim okullarına gönderilmemeli bozulur bırak bu dişileride erkekler bozulur onun için iyi olan budur kadınlar için
mehmet sen eşini kadın doğuma götürürken erkekmi olsun kadınmı istersin ?
kuranı bilmeyen veya zahiri ilmi olmayan bir kadın cahildir bir cahilden ne fayda göre bilirsin çocuklarını nasıl egitir?

ömerusta

Kıdemli Üye
öncelikle evli değilim kardeş bekarım valla ama şu söylediğn sözler hiç etkilemedim bende şuan elektronikçiyim tüm kartları tamir edebilecek kabiliyete sahibim belkide okuyandan daha iyibilirim illa bi meslekte başarılı olmak için okumak şart değil bildiğim bizim köydekiler bu doğurma işini bilen yaşlı ve yaşlı olmayan ehli kadınlar vardı lütfen siz bunu istiyorsunuz ben okumadığım için şu elektronik işimi brakmakmı istiyorsunuz bu nasıl zihniyet

mehmet işin gücün rast gelsin

alı

Yeni
Konu başlığı kadınlar ne ister...
Ne ara yahudilere geldik?!

Verda

Gales
Cewap verecem de cümlenin neresinden tutsam elimde kalıyo =)

alı

Yeni
Bu konuda fikir beyan edenlerin bayan olması gerekir... zira sonuç almak için bu gereklidir...
ben ve benim gibi yorum yapmaya çalışanlar anca ortalığı karıştırır..

alı

Yeni
bey efendi koskoca müslüman osmanlıyı yıktılar adını türkiye koydular ondansonra kürmanc sorunu kürt haline getirdiler kürmancları yok ettiler gerçek kürt biziz diyerek gövde gösterisi yapıp milleti birbirine kırdırıyorlar göznüz körmü görmüyorusunuz bunları ne yüzle diğer dünyaya gideceksiniz sen hiç birşey bilmezsen cehennemin odunu olur bilsen yahudidir kesinleşerek ateşe atılırsın

Kardeşim

Bak konu başlığı "kadınlar ne ister" bi düşüncen varsa bu konu hakkında paylaşırsın. Başka konuya vurgu yapmk istiyorsan bi konu açıp orda tartışırsın. Konuyu manibule etmenin ne anlamı var?

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Kadınları çok gözlemlemişim fakat bir türlü anlayamıyorum. Erkeklerden çok farklı oldukları kesin.

Mesela kocasına itaat eden, seven, sayan bir kadının diğer kadınların gözünde basit bir konumda olduğunu gözlemledim. Böyle bir kadının kadınlar içinde yeri yok ve yalnızlaşıyor. Ne vakit ki isyan eder, o zaman anlatacağı çok şey vardır ve hemen bir konum kazanıyor. Korkunç bir durum..

Birbirlerine olan dostlukları da tam arkadan kuyu kazmak üstüne kurulu. Birisinin üstünde yeni bir elbise, yada evinde yeni bir eşya görmesinler. Oovvvv, yüzeysel olarak ne kadar taktir etselerde içlerinde fırtınalar kopar.

Hele kocalarının konumlarıyla övünen kadınlar.. Bir iş yerinde müdürse, bir şirket sahibiyse, bir tarikatın vekili ya da hocasıysa kadınlar arasında ki konumuda ona göre parallel oluveriyor. Böyle bir aile tanıdım. Kocası, ben falan şeyhin vekiliyim diye kendisini tanıtmıştı. Bu durum 7-8 sene böyle devem etmişti. Ben bunun böyle olmadığını biliyordum fakat ortalık karışmasın diye söylemiyordum. Bu adam sahte vekilliğiyle baya bir pozisyon kazanmıştı. Birgün eşi, şeyh efendiye telefon açmış ve bir hali arz etmek istemiş. Şeyh efendiye kendisini, ben falan vekilin eşiyim diye tanıtmış. Şeyh efendi, öyle bir vekilimiz yok demiş. Tanımamış. Bunu duyan eşi resmen psikolojisi bozulmuş. 3 ay içinde boşandılar. Yuvaları dağıldı. 3 çocuk ortada kaldı.

Şöhrete aşıktır kadınlar. Dünyalığa aşıktır kadın. İstisnalar kaideleri bozmaz tabi..

alı

Yeni
Kadınları çok gözlemlemişim fakat bir türlü anlayamıyorum. Erkeklerden çok farklı oldukları kesin.

Mesela kocasına itaat eden, seven, sayan bir kadının diğer kadınların gözünde basit bir konumda olduğunu gözlemledim. Böyle bir kadının kadınlar içinde yeri yok ve yalnızlaşıyor. Ne vakit ki isyan eder, o zaman anlatacağı çok şey vardır ve hemen bir konum kazanıyor. Korkunç bir durum..

Birbirlerine olan dostlukları da tam arkadan kuyu kazmak üstüne kurulu. Birisinin üstünde yeni bir elbise, yada evinde yeni bir eşya görmesinler. Oovvvv, yüzeysel olarak ne kadar taktir etselerde içlerinde fırtınalar kopar.

Hele kocalarının konumlarıyla övünen kadınlar.. Bir iş yerinde müdürse, bir şirket sahibiyse, bir tarikatın vekili ya da hocasıysa kadınlar arasında ki konumuda ona göre parallel oluveriyor. Böyle bir aile tanıdım. Kocası, ben falan şeyhin vekiliyim diye kendisini tanıtmıştı. Bu durum 7-8 sene böyle devem etmişti. Ben bunun böyle olmadığını biliyordum fakat ortalık karışmasın diye söylemiyordum. Bu adam sahte vekilliğiyle baya bir pozisyon kazanmıştı. Birgün eşi, şeyh efendiye telefon açmış ve bir hali arz etmek istemiş. Şeyh efendiye kendisini, ben falan vekilin eşiyim diye tanıtmış. Şeyh efendi, öyle bir vekilimiz yok demiş. Tanımamış. Bunu duyan eşi resmen psikolojisi bozulmuş. 3 ay içinde boşandılar. Yuvaları dağıldı. 3 çocuk ortada kaldı.

Şöhrete aşıktır kadınlar. Dünyalığa aşıktır kadın. İstisnalar kaideleri bozmaz tabi..

Hocam korkuttun beni yav... evlenmeyi düşünyordum vazgeçtirdin...

ömerusta

Kıdemli Üye
kadınların ne istediği önemli değil galiba erkeklere biraz akıl din vede iman nasip et yarabbi
hani bazı insanlar yaradana isyan ederya işte bazılarıda doğurana isyan ediyor bağzıları yaradandan üstünlük taslıyor bazılarıda doğurandan
utanıyorum erkek olarak mahcubum anne