Kadınlar ne ister?

Ebu Computer

Kıdemli Üye
safe_image.php

ALI25

Kıdemli Üye
Bu konunun muhatabi aklimdan su gecti kadinlar cevab bunu verse kendi kendime dedim ki bunun muhatabi direk kadinlar olur.

Dünyanın başından beri bu soruyu herkes sorsada kadınlar ne ister diye erkekler ve kadınlar bir birlerine sormuşlardır. Hatta ölümsülük kadar önemlidir.

Erkeklerin beyni düz çalışır ama kadınlara geldiği zaman erkeğin kafası çalışıyor. Şurada detaylı bir şeyler var okuyun bilgilenin.

garip70

Ordinaryus
Uzun lafın kısası: İlgi ister, değer verilmek ister, konuştuğunda dinlenmek ister... Her insan gibi...

Teferruat mı? Her insanın istediği kendine has özel istekleri olabilir. Bu kişiden kişiye değişir. Karşınızdaki insanın özel isteklerini karşılayabiliyorsanız mutlu olursunuz. Karşılayamıyorsanız ama en azından saygı duyuyorsanız yine mutlu olursunuz.
Ama hem karşılamıyor, hem de saygı duymuyorsanız bu birliktelik bitmiştir. Asla yürümez. Bırakın herkes kendi yoluna gitsin.

ALI25

Kıdemli Üye
Kadinlarin ne istedigini saysak veya sorsak ve suraya yazsak ve bilmiyorum bunlarin hepsini yada cogunu surda ortaya koyabilirmiyiz.

Serkan333

Asistan
eskiden pek umursamazdım ..ama şunu çok net anladım Allah çok farklı muamele ediyor söz konusu kadın olunca ..yani ne bilim kayırıyor aslında biraz fazlaca ..erkeğe kıyasla tabi..

istisnasız hangi kadını kırdım ise veya üzdüm ..çok şiddetli cezalandırıldım hatta haklı olduğum hallerde bile :p

işte bu nedenle ilişmiyor bulaşmıyorum kıyıdan kıyıdan seyir halindeyim :laugh:

nefahtü

Kıdemli Üye
eskiden pek umursamazdım ..ama şunu çok net anladım Allah çok farklı muamele ediyor söz konusu kadın olunca ..yani ne bilim kayırıyor aslında biraz fazlaca ..erkeğe kıyasla tabi..

istisnasız hangi kadını kırdım ise veya üzdüm ..çok şiddetli cezalandırıldım hatta haklı olduğum hallerde bile :p

işte bu nedenle ilişmiyor bulaşmıyorum kıyıdan kıyıdan seyir halindeyim :laugh:

:)

akıllı adamın hali..

nefahtü

Kıdemli Üye
Aslında kadaınların erkeklerden farklı bir isteği yok sevildiklerini görmek bilmek ve duymak istiyorlar sadece.

ALI25

Kıdemli Üye
shoping.gif

Bu hatun birileri icin alis veris yapiyor ve aklimdan hediyelik olarak dan buda gecti ve artik ne var ise almis 1 kac tanelik valizi de dolduracak esyada.

ALI25

Kıdemli Üye
gerçekten kimse anlamadı mı?Adam çantacı dükkanına malları götürüyor kadın da oradan geçen biri.zaten şaşırarak bakıyor arkasına.
Bu mesele senin dedigin gibi ise sayet ve o zaman sende bir zekisin diye sanada derim biiznillah.

adams77

Kanalizasyoncu
gerçekten kimse anlamadı mı?
Adam çantacı dükkanına malları götürüyor kadın da oradan geçen biri..zaten şaşırarak bakıyor arkasına..

şaşırarak mı bakıyor yoksa aldıklarının kendisini takip ediyormu etmiyormu diye bakıyor :)