• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

Kadıköy de işkence var provokasyonu!

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
5,078
Beğeniler
66
Puanları
48
#1
[FONT=pt_sansregular]CHP'nin Kadıköy provokasyonu böyle deşifre edildi

24 Haziran seçimleri yaklaştıkça köşeye sıkışan CHP ve militanları siyasal tetikçiliğe soyundu. "Kadıköy'de gençlere polis şiddeti" yalanıyla algı ve mağduriyet yaratarak provokatif eylemlerle kaos peşine düşenlerin yalanı deşifre oldu

[/FONT]

24 Haziran seçimleri yaklaştıkça CHP bu kez de militanlarını sokağa dökerek provokatif eylemlerle oy kazanma peşine düştü.

İstanbul Kadıköy'de DHKP-C ve PKK'nın gençlik yapılanmalarına üye bir grup genç eylem yaptı.

Polis grubu provoke eden ve kaos yaratma peşine düşen 4-5 genci gözaltına aldı.Polis otobüsünde bu kişilerden ikisi polise bıçak çekerek saldırdı ve polis de bu saldırıya karşılık verdi.

CHP-HDP ittifakı ise "polis otobüsünde polise bıçakla saldıranlara karşı müdahale görüntülerini" sosyal medyada işkence diye lanse edip DHKP-C ve marjinal solun tamamını sokağa dökmek istedi.

"Kadıköydeişkencevar" tabelasıyla CHP - HDP'nin vekilleri, sözde "gazeteciler" ve klavyeli teröristler bu kirli provokasyonu körükledi.

Polis otobüsünde yaşanan bu polise bıçakla saldırı olayı, önce "polis işkence yapıyor" yalanıyla yayıldı. Daha sonra da olay başörtüsü düşmanlığına dönüştürüldü.

GÖRÜNTÜLER YALANLARINI İFŞA ETTİ

Polisin masumca gösteri yapan öğrencilere işkence yaptığını iddia eden CHP - HDP ittifakının yalanları bu görüntülerle ifşa oldu.

Görüntüler, olayların DHKP-C ve PKK'lı grubun polise saldırmasıyla başladığını , hareketsiz duran polise grubun en önündekilerin "katil polis" diyerek saldırdığını gözler önüne seriyor.
BUNLAR NASIL ÖĞRENCİ

CHP'lilerin "masum öğrenci gençlere işkence yapılıyor" algısının planlı bir provokasyon olduğu ortaya çıkan görüntülerle gözler önüne serildi. Sözde masum gençlerin terör yanlısı afişler taşıması ve provokatif sloganlar atması izleyenlere "bunlar nasıl öğrenci" dedirtti.


https://www.takvim.com.tr/guncel/2018/06/08/chpnin-kadikoy-provokasyonu-boyle-desifre-edildi
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
5,078
Beğeniler
66
Puanları
48
#3
İşkence seçim öncesi klasik CHP yalanı ama şu olay ABD’de olsa 3-4 Militan ölmüştü.Hep itidal itidal de nereye kadar!
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
5,078
Beğeniler
66
Puanları
48
#6
Üst