Kabataş için özür dilemeyen Elif Çakır Balyoz sanığından özür diledi | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Kabataş için özür dilemeyen Elif Çakır Balyoz sanığından özür diledi

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com


Kabataş için özür dilemeyen Elif Çakır Balyoz sanığından özür diledi.
Ülke TV’de yayınlanan "Söz Bitmeden" programını sunan gazeteci Elif Çakır, Balyoz davasından 3 yıl hapis yatan Emekli Hava Tümgeneral Ahmet Bertan Nogaylaroğlu’ndan özür diledi. Çakır, önceki gün de Kabataş olayı ile ilgili özür dileme isteğini reddetmesiyle gündeme gelmişti.

Balyoz ve Ergenekon konusunda çok büyük haksızlıklar yaptığını ve daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen Çakır, ayağa kalkıp Nogaylaroğlu'nun elini sıkarak özür diledi.

Bu olaylardan dolayı annesini, babasını ve teyzesini kaybettiğini söyleyen Nogaylaroğlu, "Sizin ne kadar katkınızın olduğunu bilmiyorum. Sizi yakalamışken kusura bakmayın önce özür dileyin" dedi.

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif]Bunun üzerine [/FONT]ayağa kalkan Elif Çakır, Balyoz ve Ergenekon konusunda çok büyük haksızlıklar yaptığını kabul ederek "Ben defalarca kez özür diledim. Ama Balyoz ve Ergenekon konusunda aslında çok büyük haksızlıklar yaptığımızı kabul ediyorum ben.[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif] Haksızlık yapmamamız gerekiyordu. Bizlerin de haklı nedenleri vardı. Çünkü geçmişimizde pek çok darbeler oldu ve bunun sorumlusu askerdi. Ama burada daha dikkatli davranmamız gerekiyordu. Haksızlık yaptığımız herkesten sizin adınıza özür dilerim" dedi.[/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif]http://ohaber.com/kabatas-icin-ozur-dilemeyen-elif-cakir-balyoz-sanigindan-ozur-diledi-h-504969.html[/FONT]
 

can feda

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
11 Ocak 2015
Mesajlar
1,014
Puanları
0
Peki kabataş...kabataş olayı ile alenen bu ülkenin manevi değerleri üzerinde tehlikeli bir oyun oynandı...ve sonunda görüntüler çıktı ortaya...yalan olduğu anlaşıldı...bunun için ne zaman özür dileyecek acaba...
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Oğuzhan Asiltürk iki üç kelime etti diye saadet partisine Ergenekoncu ilan ediyorlardı, şimdi ergenekondan hiç kimes kalmadı içerde, balyozcular tümden çıktılar, televizyonda milyonların önünde balyozcuların karşısıda ayağa kalkıp özür diliyorlar!

Vah akp vah!
 
Üst