İzmirliler rakıma dokunma diyor!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
nihat_zeybekci_izmirliler_rakimiza_dokunma_diyor_h83229_dba20.png

Nihat Zeybekçi: ''İzmirliler 'Rakımıza dokunma' diyor''

AK Parti'nin yerel seçimlerdeki İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı eski bakan Nihat Zeybekçi çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

AK Parti tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Nihat Zeybekci, yerel seçime dair açıklamalarda bulundu. Zeybekci," Bugün İzmir ile ilgili şunları duymuyor değilim: 'Rakımıza dokunma'. Eyvallah. Bugün insanların özgürce içkilerini içebildiklerini ben biliyorum" dedi.

Hürriyet'ten İpek Özbey'in sorularını yanıtlayan Zeybekci şu ifadeleri kullandı:

Türkiye'de devrimcilik, özgürlük, liberallik, hoşgörü anlamında yaklaşımlara bakacak olursak, gerçek sosyal demokrat, özgürlükçü parti olarak AK Parti'yi rakipsiz görüyorum.

Bir noktaya geldiğimizde nasıl tahammülsüz hale gelebildiklerini CHP'nin bazı uygulamalarında görebildim bugüne kadar. Kılıçdaroğlu'nun bu söyleminde bile görüyorsunuz. Kendi kabiliyetsizliklerini siyasi bir sırçayla örtme girişiminden başka bir şey değil bu. Vatandaşımızın "Acaba" diye bir soru işareti varsa, bunu ciddiye almamız lazım, alacağız da.

İnsanların yeme-içme alışkanlıklarıyla, kılık-kıyafetleri, eğitim ve söylem, her türlü ibadet özgürlükleriyle ilgili tereddüt oluşturacak bir şey görmüyorum. Bugün İzmir ile ilgili şunları duymuyor değilim: "Rakımıza dokunma"… Eyvallah.

Bugün insanların özgürce içkilerini içebildiklerini ben biliyorum.

AK Parti'deki arkadaşlarımız bugün içkisini içebilen, namazını da kılabilen, günü geldiğinde orucunu tutabilen bir hoşgörü alanına sahiptir. Türkiye'nin bir özeti gibidir AK Parti. Demek ki biz anlatamamışız. İzmir'de bir anlatamama sorunumuz var. Özgürlükler şehridir, ilk hareketlerin başladığı yerdir. Cumhuriyet'in ilk yıllarında kurulan ilk çok partili partinin kurulduğu, mitingini yaptığı yerdir.
03 Aralık 2018, 10:40

Nihat Zeybekçi: ''İzmirliler 'Rakımıza dokunma' diyor''

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
"AK Parti'deki arkadaşlarımız bugün içkisini içebilen, namazını da kılabilen, günü geldiğinde orucunu tutabilen bir hoşgörü alanına sahiptir. Türkiye'nin bir özeti gibidir AK Parti. " diyor Nihat Zeybekçi.

YO-RUM-SUZ!

alanyali07

Kıdemli Üye
fetöcüler laik görünmek için rakı içiyorlarmış ya,
akpli muhafazakar adaylar da çağa uyuyor napsınlar :D

cemaliii

Kıdemli Üye
"AK Parti'deki arkadaşlarımız bugün içkisini içebilen, namazını da kılabilen, günü geldiğinde orucunu tutabilen bir hoşgörü alanına sahiptir. Türkiye'nin bir özeti gibidir AK Parti. " diyor Nihat Zeybekçi.

YO-RUM-SUZ!

Neyine yorumsuz. Gayet doğru demiş.

ihvanistanbul

AkhenAton
Dokunmasinlar o zaman. Zira dokunurlarsa daha siki sarilacaklar.
Ben devletin ickiyle sigarayla problemi oldugunu dusunmuyorum. Olay tamamen duygusal devlet icin. Bugun su dakika herkes icmeyi biraksa vergi kaybini telafi icin nefes vergisi koyarlar.

Kaptan

Mecra Yazarı
Ebu Cehil'in istediği din işte tam da buydu

Kaptan

Mecra Yazarı
"Biz bugün politik iktidarı kaybetmemek için, ekonomik iktidarı kaybetmemek için, bürokratik iktidarı kaybetmemek için İslamı kaybetmeye göze almış durumdayız."

Atasoy müftüoğlu

ilke

Paylaşımcı
Türkiyedeki bütün partilerin makam ve saltanat uğruna ne kadar büyük çamlar devirdiklerini ve veballer üstlenip, masiyetler işlediklerini yeni mi öğreniyorsunuz beyler ? Hakikatlar hiç birinin ağzından ifade edilebiliyor mu acep ?.. Dileyen bunların peşlerinden cansiperhane gitmeye devam etsin! Yalnız dikkat edile ! Cehenneme de ateşler buradan götürülüyor !

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
"içkisini içebilen, namazını da kılabilen, günü geldiğinde orucunu tutabilen bir hoşgörü ,,,"

AKPLİ ARKADAŞLARIN HOŞGÖRÜSÜ buymuş!!!!

bi husben

Kıdemli Üye
Sizden Nefret edenlere istediğiniz kadar sevimli görünün,Onlar sizi sevmeyecek ve ellerine fırsat geçince istediklerini yapacaklar. Yahu bu adamlar Turkiyeyi nasıl yönetiyor diye düşünmemek elde değil.
siz onların dinine girmedikçe sizden razı olmazlar ayetinide mi bilmiyor bu şaşkınlar.
devleti yönetenlere bir haller oldu.Sanki dersinki pot kırma hata yapma yarışına girmişler.Erdoğanda maaleysef bunlardan ya bi habersiz ya yanlış yönlendiriliyor yada basireti bağlandı.çok değil 2 yıl önce sokağa çıkın çağrısı yaptığında milyonlar ölümü göze alarak sokaklara çıktılar şimdi aynısı olsun sokağa inecek kimse yok.

adams77

Kanalizasyoncu
Yahu islam ne zaman kazanılmış ki kaybedilsin bir insanda islam yeşermeye başlasa o insan otomatik olarak fuhşuyattan uzak durmaya başlar.