İzmir'de yaşadığım şok! Bunun adı faşizm!

korakademik

Ordinaryus
bende sordum kafirler cennete girse senin nereden ne eksilecek
sen müslümanları bile cennete sokmak istemiyorsun sanki kimin nereye gideceğini sana soruyorlar.
yukarda yine kendi kendine yazmışsız sözleribizim adımıza söyleyip sonra tövbe etmemizi söylüyorsun.
ımıza söyleyip sonra tövbe etmemizi söylüyorsun.

Hikem

Kıdemli Üye
Ehli Kitabla ilgili ayetlerin tefsirini muteber tefsir kitablarından okursan anlarsın.Mesela Elmalıdan oku. Amma Diyalogculardan uzak dur.!:laugh:

Diyorsunki ''kafirler cennete girse ne eksilecek''? Ehli Sünnete göre Allah Teala Vaidinden dönmez.Amma sen diyorsunki ''Ya dönerse?''

Valla azizim bu durum Nasreddin Hocanın Göle maya tutturmasından daha imkansız bir iş?

Yalnız bu konuda galiba üstadın zamanında yaşamış olan Kazanlı Musa carullahtan sana birümid olabilir!Mamafih, Şeyhulİslam Allame Mustafa sabri Rahimehullah, bu adamı ''Yeni İslam Müctehidlerinin Kıymeti İlmiyesi'' kitabında öyle bir tenkid etmişki, tutunacak bir tarafını bırakmamış.Bilmem bu adamdan sana sadre şifa çıkarmı?

agbi

Yasaklı
Ehli Kitabla ilgili ayetlerin tefsirini muteber tefsir kitablarından okursan anlarsın.Mesela Elmalıdan oku. Amma Diyalogculardan uzak dur.!:laugh:

DÜRÜST ol

DİYALOGÇULAR kimler dir senin için hangi oluşumu kast ediyorsun hadi Ahirette kendine cevap verme güvenin varsa DİYALOGÇULAR kimler ?

Hikem

Kıdemli Üye
Korakedemik'e sor birazda! O diyalogcuları biliyordur.Senin gibi siyaset teorisyenlerinin böyle soru sorması hayra alamet değil!

agbi

Yasaklı
Korakedemik'e sor birazda! O diyalogcuları biliyordur.Senin gibi siyaset teorisyenlerinin böyle soru sorması hayra alamet değil!

K ı V ı R m A

SORAN İDİDA EDEN SENSİN.

AHİRETTE CEVAP VERMEK için kendine güveniyorsan İSİM VER kendine güvenini iddianın arkasında olduğunu görelim.

Hikem

Kıdemli Üye
Yahu benim isim vermem neyi değiştiriyor.Hergün parti lideri gibi her meselede mesaj gönderen, meşhur vatandaşı tanımıyorsan ,ben neyapayım.Sallu Ala Nebiyyin..

Hikem

Kıdemli Üye
bende sordum kafirler cennete girse senin nereden ne eksilecek
sen müslümanları bile cennete sokmak istemiyorsun sanki kimin nereye gideceğini sana soruyorlar.
yukarda yine kendi kendine yazmışsız sözleribizim adımıza söyleyip sonra tövbe etmemizi söylüyorsun.
ımıza söyleyip sonra tövbe etmemizi söylüyorsun.

prof.png

uyelik.png
Üyelik tarihi</SPAN> 31-08-2009

mesajlar.png
Mesajlar</SPAN> 989
reputation_pos.png
reputation_pos.png
reputation_pos.png
reputation_pos.png
reputation_pos.png
reputation_highpos.png
reputation_highpos.png
reputation_highpos.png
reputation_highpos.png
reputation_highpos.png
reputation_highpos.png

icon1.gif

Diyorsunki ''kafirler cennete girse ne eksilecek''? Ehli Sünnete göre Allah Teala vaad, Vaidinden dönmez.Amma sen diyorsunki ''Ya dönerse?''

Valla azizim bu durum Nasreddin Hocanın Göle maya tutturmasından daha imkansız bir iş?

Yalnız bu konuda galiba üstadın zamanında yaşamış olan Kazanlı Musa carullahtan sana birümid olabilir!Mamafih, Şeyhulİslam Allame Mustafa sabri Rahimehullah, bu adamı ''Yeni İslam Müctehidlerinin Kıymeti İlmiyesi'' kitabında öyle bir tenkid etmişki, tutunacak bir tarafını bırakmamış.Bilmem bu adamdan sana ve hocana sadre şifa çıkarmı? :laugh:

korakademik

Ordinaryus
bırak bu işleri kadircik
sen hala müslümanlara niye ahmak dediğini ortaya koy
benim sorduğum tek soruya bile cevap vermezken
ben senin kadirciğinin tavsiyelerine niye uyayım.

müslümanların da içinde ırkçılık var.
hele sende ırkçılık cevherinin ana damarı var.:D

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
DOĞRUDUR

Dergaz

Gördüğün hafif bir olay

İzmir de HİZMET etmek okadar çokzor ki

Refarandum da Ev Ev dolaşan arkadaşların ve Ablaların anlatıklları okadar çok şey varki.

BİR BÜYÜK BOŞUNA DEMEMİŞ

İZMİR İslamı yaşarsa önce TÜRKİYE değişir sonrada TÜM DÜNYA değişir ÇOK DOĞRU.

Sebataistlerin & Levanterlerin & Masonların Türkiye merkezi İZMİR

Güya Yunan lılara İlk Kurşun sıkan Kahraman gazeteci H.tAHSİN İSTANBUL da üsküdar Bübül deresi mezarlığında yatıyor.

FAKAT GÜZEL OLAN da var

İMAM HATİP lilerin temeli İZMİR KESTANE PAZARIN da atıldı Raif Amca

Bu söze şapka çıkarıyorum.Teşekkürler Ağbi...

Dergaz

Profesör
Yazıda Kaynak ın ne olduğu ifade edilmiyor.
Başınızdan geçen bir olay mı? Bir yerden alıntı mı?

Bu arada anlatılan doğru: Erdoğan karşıtları AKP diyor.
Bir mahzur görmeyenler ise AK parti.
Böyle bir ayrım var.

Konunun altinda kaynagi var.