İzlanda 22 saat oruç tutuyor

t@mam

Üye
Desit doktor nasıl oluyor :(

Orucu bile getirip 16 yıllık iktidara bağladığına göre iyi aile terbiyesi hala almamışsın cengo evladım imana gel. Kızınca yine kelimeleri hızlı yazcam diye karıştırıyorsun. Bırak bu işleri , abdestini al namazını kıl orucunu tut. Evladım.

Hakaret etmeden konuşamıyor musun? Evlatlık ezikliğimi duyuyorsun hayırdır?
kusura bakma milyarlık evlatlık olsan seni nüfusuma almam.
saidi kürdi okuya okuya akapeliler gibi seninde beynin sulanmıştır. Tavsiyene önce kendin teslim ol tavsiyesi verebilirim sana..
Ama sen hakiki Müslüman olduğun an seni yaşatmazlar. Veya hayatta kalmak için dininin orasını kırpar burasını kırpar inandığını iddia ettiğin yaratıcına şirk koşar kendini kandırır durursun, ancak bu şekildeki hoşgörü dininle hayatta kalmana müsaade var.. Sana bol bol jimnastik ve diyetler.. körle yatan(fetoşcugiller) şaşılar demek insanlara oruç ve namaz tavsiyesi yapacakmış. Neremizle gülsek acaba..

Hem sizin ne işiniz var siyaset ile? Git camine al eline kitabını tesbihini malayani işlerle uğraşma.
şeytan icadı internette senin ne işin var veled. Git babanıda evlat edindirme kurumlarında ara benide uğraştırma.

cemaliii

Kıdemli Üye
Desit doktor nasıl oluyor :(

Orucu bile getirip 16 yıllık iktidara bağladığına göre iyi aile terbiyesi hala almamışsın cengo evladım imana gel. Kızınca yine kelimeleri hızlı yazcam diye karıştırıyorsun. Bırak bu işleri , abdestini al namazını kıl orucunu tut. Evladım.

Cengizhan zamanında foruma yazan, cengizhanıda tanıyan ve cengizhan numarası yapan bir başka kişi olabilir mi?

t@mam

Üye
hem müslüman hem suizan dedim ya komik çocuklarsınız.
müslümanlık iddiasında olan iddiasını kanıtlasın. yada sussun .)

adams77

Kanalizasyoncu
Bahsettiğin 40 saatlik orucu başka nasıl tutacaksın

Kardeşim senin okuma yazman yokmu, kitabı oku

40 saat oruc deseler 40 saat tutacaksın 50 saat deseler 50 tutacaksın sen orucu tutarken hiç kitaba baktın mı yada bakacakmısın? Sen atalarını nasıl bulduysan öylece takip edenlerden değilmisin? Ben atacı değilim anlıyorsunmu