İyi bir sampuan

Bahar

defne giray
İhvan Üyesi
Web sitesi
simeranyaminoykusu.wordpress.com
Hanimlar hangi sampuani kullaniyorsunuz? Ben gliss kullanıyorum ama egzama var sac diplerimde. @Meryem sen bu islerden anliyorsun yok mu bana bir onerin :)

Meryem

Komplike
İhvan Üyesi
Ben marketlerde satılan şampuanları kullanmıyorum yalnız, onu belirteyim. :) Yıllar önce iherb.com'dan Avalon Organics şampuanlar alıyordum, yurtdışı kozmetik yasağı başlayınca buradan ulaşabileceğim markalardan almaya devam ettim. Şu ara Türkiye'ye getirdi bir distribütör, o sayede yeniden aldım. Saç tipinden bahsedersen sana uygun olanını söylerim. Biotin B-Complex şampuan benim kullandığım. Biraz pahalı ama içeriği tertemiz, saç derisini de tedavi ediyor. Tavsiye ederim. :)

nefahtü

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Ben marketlerde satılan şampuanları kullanmıyorum yalnız, onu belirteyim. :) Yıllar önce iherb.com'dan Avalon Organics şampuanlar alıyordum, yurtdışı kozmetik yasağı başlayınca buradan ulaşabileceğim markalardan almaya devam ettim. Şu ara Türkiye'ye getirdi bir distribütör, o sayede yeniden aldım. Saç tipinden bahsedersen sana uygun olanını söylerim. Biotin B-Complex şampuan benim kullandığım. Biraz pahalı ama içeriği tertemiz, saç derisini de tedavi ediyor. Tavsiye ederim. :)
selam meryem eczanede mi satılıyor?
boyasız ve normal saça hangisi uygun.ara sıra dökülüyor ve kestirmiştim şimdi tekrar uzatıyorum.
kozmetik ve detarjan hiç kullanmıyorum
hatta bir ara şampuansız sadece sirke ile bir denemem dahi oldu.
tek isteğim doğal olması..

nefahtü

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
@Meryem teşekkür ederim. Şimdi bakarım.