İtirazım Var !

kebîkec

İhvan Forum Üye
Forumumuzda iki tane dedemiz var fakiri ve agbi. @fakiri sürekli forumda ve kime denk gelirse kafa göz dalıyor. @agbi ise eve gidip dinleniyor sohbetlere katılıp kendini NEGATİV dolduruyor ve döner dönmez önce yönetime sonra Mahabada, (mahabad yoksa )Dua Nura çatıyor.

İşte itirazım tam olarak bunadır. Bundan sonra bu dedelerin birbirine çatmasını istiyorum. En iyi çatan dedeye 15 gün moderatörlük verilmesini de adminlerimizden önemle rica ediyorum. @Verda , @büşraBetül , @Hakperest @abdullah birisi , @ihvanistanbul siz ne dersiniz. Lütfen akıl bazında tartışalım bu konuyu. :)

spesifik

آزادی قید و بند
Mümkün değil, mesela ben çatacak biri yoksa kendi kendime çatıyorum. :)

Bu güzel bir şey insan kendine çatıp yine teskin edebilir kendini
Ötekisi caiz olmayan cümlelere götürüyor
ya hu yeterince var günahımız mizana kelimeler götürmenin alemi ne ?

Herkes kendine çatsın ...

Verda

Gales
Dedeler iyi geçiniyor yapcak bi şey yok :D

Esasen ben hiç muhatap olduklarını görmedim :blink:

fakiri

Kıdemli Üye
Ey gidi henüz çocukluktan kurtulamamış üyeler !
Kimse kimseye çamasa da şöyle olsa Kida böyle olsa öyle mi ?
Burada İslam Dininin ve büyük zatların "Biz daha doğru müslümanız!" görütüsü altıda çatılmayan-sövülmeyen bir tek yanı mı kaldı ki, gelmiş buraya olmayacak duaya "amin" bekliyorsunuz?
Sizi, hepinizi acıklı ve elim azabla müjdeliyorum!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ey gidi henüz çocukluktan kurtulamamış üyeler !
Kimse kimseye çamasa da şöyle olsa Kida böyle olsa öyle mi ?
Burada İslam Dininin ve büyük zatların "Biz daha doğru müslümanız!" görütüsü altıda çatılmayan-sövülmeyen bir tek yanı mı kaldı ki, gelmiş buraya olmayacak duaya "amin" bekliyorsunuz?
Sizi, hepinizi acıklı ve elim azabla müjdeliyorum!

Muhterem dede,

Ya sana özel konu açtım rica ettim bir kere olsun şu agbiye çatmadın. :( Ya hu yalandan da olsa bi kere çatsan ne kaybedersin. Tamam bizi yine müjdele de bi kere de agbiye çat ne olur. :gl

kebîkec

İhvan Forum Üye
Dedeye sahip çıkalım dedeye. :)

Dedeler bi atışmazsa ben sahip çıkmam arkadaş. Bu meydanda olmazsa Hadi atışalım başlığında hiciv meydanında atışacaklar yoksa ikisini ayrı ayrı camilere kapatılması yönünde eylem yaparım. @fakiri ve @agbi dedeler bu size son çağrıdır. :rtfm:

abdullah birisi

Kıdemli Üye
yetkimiz ve gücümüz yettiğince müdahale etmeye çalışıyorum.... amma bundan evvel, acayip olan şu, be Allah ın kulu, kendi hocandan veya cemaatinden başka, müslüman gördüğün şeyh varmıda , küfrediliyor diyorsun,, en başta bu haltı sen yapıyorsun...

kebîkec

İhvan Forum Üye
yetkimiz ve gücümüz yettiğince müdahale etmeye çalışıyorum.... amma bundan evvel, acayip olan şu, be Allah ın kulu, kendi hocandan veya cemaatinden başka, müslüman gördüğün şeyh varmıda , küfrediliyor diyorsun,, en başta bu haltı sen yapıyorsun...

Yahu kardeşim ben dedeler atışacak diyorum sen kıspetsiz meydana dalıyorsun. İyice yağlandın mı ? İlk el - ensede çimlere yapışmayasın :)

Hakperest

Kıdemli Üye
bir tarafta atak dedemiz fakiriiiii
öbür yanda sırtı kolay yere gelmez agbi amcaaaa

muallim hocam gelecekleri yok bunların
meydanda yine biz kaldık
topla eşyaları da eve gidek

ömerusta

Kıdemli Üye
kasaptan kemik alın önce atın ortaya ne dedesi gençlerin kapışmasını görün hoca siz bile kendinizi alamazsınız kavganın baş rölünü oynarsınız

fakiri

Kıdemli Üye
Muhterem dede,

Ya sana özel konu açtım rica ettim bir kere olsun şu agbiye çatmadın. :( Ya hu yalandan da olsa bi kere çatsan ne kaybedersin. Tamam bizi yine müjdele de bi kere de agbiye çat ne olur. :gl

Neden çatayım? Bahsettiğin kişinin ne fikirlerini ve tutturmuş olduğu yolu ve ne de üslûbunu asla tasvib eden biri değilim. Sanırım aynı şeyleri o da bizim için düşünüyordur.
Bu durumda foruma yersiz ve anlamsız yazılar asmanın bir anlamı olur mu? Yersiz , geyik ve gevezelik kaynaklı yazıları asanlar belli !.. Eğer, böyle anlamsız yazılar asılsın istiyorsanız onlara müracaat etmeniz daha doğru değil mi? Siz bizi kendinize piyonluk yaptırmak mı istiyorsunuz? Bizde böyle bir vartaya düşecek göz var mı? Kusura bakmayın ama, lütfen başka kapıya !..

adams77

Kanalizasyoncu
dede yaşlı üzerine gitmeyin derim