İşte Zaman'ın Kafirov Sevdası!

Serdar55

Asistan
İşte Zamanın Kafirov Sevdası!
.
DİNDEN NASİBİNİ ALMAMIŞ ZAMAN GAZETESİ VE ONLARA DESTEK OLANLAR ŞUNU BİLSİNKİ ALLAH SİZİN YAPMAYA ÇALIŞTIKLARINIZA İZİN VERMEYECEKTİR.
MÜCAHİDLERE TERÖRİST VE AŞAĞILAYICI İSİMLER VEREN GAZETEYE cihaderi.net ,******** OLARAK NİTELENDİRDİRDİ!
BEN MÜSLÜMANIM DİYEN KARDEŞLERİMİZDEN BU ******** GAZETEYİ ALMAMAYA DAVET EDİYORUZ.
KİYAMET GÜNÜ ALLAH’A HESAP VERECEĞİMİZİ UNUTMAYALIM…
ŞİMDİDE 30.08.2010 TARİHLİ ******** GAZETENİN HABERİNİ YAYINLIYORUZ.
Kadirov’un evine saldırı: 22 ölü
Rusya’nın Dağıstan, İnguşetya ve Çeçenistan cumhuriyetlerinin yer aldığı Kuzey Kafkasya bölgesinde olağanüstü hali kaldırarak bölgede savaş halini sona erdirmesine rağmen bölgedeki şiddet olaylarında son aylarda artış gözleniyor.Dün sabah Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov’un köyü Çentoroy’da bulunan evine saldırı düzenlendi. Çeçen güvenlik güçleri ile militanlar arasında çıkan çatışmada 12 saldırgan ve 5 polis ölürken, iki ateş arasında kalan beş sivil de hayatını kaybetti. Olayda 17 polis ile 7 sivilin de yaralandığı bildirildi. Rus basınına göre yerel saatle 04.30′da Ramazan Kadirov’un da köyde bulunduğu bir sırada saldırı düzenleyen 30 kişilik silahlı grup evlere ateş etmeye başladı. Köyde bulunan güvenlik güçleri ve Kadirov’un korumalarının karşılık vermesi üzerine 12 militan öldürülürken, saldırganların bir kısmı kaçmayı başardı. Kendisinin yönettiği operasyonla ilgili açıklamada bulunan Kadirov, “Köyde durum kontrol altına alındı. Polis ve güvenlik güçleri çevrede yer alan ormanlık alanda teröristleri yok etmek için takip gerçekleştiriyor.” dedi. Sabah saatlerinde diğer bir Kuzey Kafkas cumhuriyeti Dağıstan’da da polis kontrol noktasında çatışma çıktı. Dur ihtarına uymayan bir araçtan ateş edilmesi üzerine polis karşı ateş açtı. Araçta bulunan dört militanın öldürüldüğü belirtiliyor. Kabardina-Balkar Cumhuriyeti’nde de iki ayrı noktada gerçekleşen operasyonlarda 9, Dağıstan’da meydana gelen bir diğer olayda da 5 militanın etkisiz hale getirildiği bildirildi. Faruk Akkan Moskova, Cihan zaman

|SEÇKiN|

Profesör
ben o gazeteyi alıyorum ve almaya da devam edeceğim kardeş!
Allaha yemin olsun ki, eğer almıyor olsaydım da, bu yazdıklarınızdan sonra yine alacaktım!
alacaktım çünki, önüne gelene kâfir damgası vurulması bu dünyada en gıcık olduğum şeydir...
siz kim oluyorsunuz da, islam dinini babasının tapulu malı gibi görüp, başkalarına anında çarpı işareti koyabiliyorsunuz yav?!
hadi gidin ordan be!
ayıp sizin yaptığınız, hemi de çok ayıp!
size tekfir etme konusundaki islam fıkhının temel kriterlerini hatırlatırım!
şöyle iyi bir okuyun, sora yazın ne yazacaksanız...
cihaderi.net bunlara bilmem ne diyormuş!
kimmiş bu cihaderi.net denen bilmem ne...
vatandaşa islâmi hüviyet kimliğini onlar mı veriyormuş yoksa?
şükür ki yüce dinimizi sizin gibilerden öğrenmedik!

Serdar55

Asistan
Kafirov'u tanıda gör bak.

Zaman gazetesi Müslüman kardeşlerimize ''militan'' diyor, siz ise hata görmemekte ısrarcısınız.Gerçi buda reklam paketlerinin içinden çıkmıştır.

agbi

Yasaklı
Kafirov'u tanıda gör bak.

Zaman gazetesi Müslüman kardeşlerimize ''militan'' diyor, siz ise hata görmemekte ısrarcısınız.Gerçi buda reklam paketlerinin içinden çıkmıştır.

Anlat ta tanıyalım.

Cahil kalmışız.

SAMİMİ SÖYLÜYORUM BİLMİYORUM.

El kaide MÜSLÜMANIZ diyor ama bana göre MİLİTAN dırlar işte IRAK taki İÇ SAVAŞI nı düşün bakalım.

SAHİ UNUTMADAN NE DURUYORSUNUZ GİDİN ORALARA sonuç ta ŞEHİT OLMAK var.

isocan42

Asistan
vay be çeçen mücahidler olmuş mu sana militan.

piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......................

agbi

Yasaklı
Anlat ta tanıyalım.

Cahil kalmışız.

SAMİMİ SÖYLÜYORUM BİLMİYORUM.

El kaide MÜSLÜMANIZ diyor ama bana göre MİLİTAN dırlar işte IRAK taki İÇ SAVAŞI nı düşün bakalım.

SAHİ UNUTMADAN NE DURUYORSUNUZ GİDİN ORALARA sonuç ta ŞEHİT OLMAK var.

SERDAR 55 Bu Forum da hep SİYASİ TARAFGLİKLE Müslüman kardeşlerinizi TENKİT ediyorsunuz.

İSLAM var oldukça DÜŞMAN OLAN SİYONİZMİ hiç irdelemiyorsunuz.

SİYONİZM nedir biliyormusunuz ?

Serdar55

Asistan
Kukla Kadirov’un İtirafı - Video

Salı, 27 Temmuz 2010 08:51
e-Posta PDF

kuklakadirov.jpg
Rus işgali altındaki Çeçenya’da Kremlin’in kurduğu kukla yönetimin başına atadığı Ramzan Kadirov, geçtiğimiz günlerde kutsal topraklara yaptığı ziyaret öncesi uçağında kendi televizyon kanalına özel bir röportaj verdi. Kukla Kadirov röportaj sırasında “Allah’ın lanetlediği” bir yolda çalıştığını itiraf etti.

11 Temmuz 2010 tarihli röportaj kukla yönetimin televizyon kanalında da yayınlandı. Ulusal hain Kadirov röportajda şu kelimeleri kullanıyor: “…Allah’ın lanetlediği yolda daha çok çalışma niyetiyle ülke dışına çıktım…”
Kukla Kadirov’un röportajında sarf ettiği sözlerin yer aldığı o video

http://www.dogruhabergazetesi.net/index.php/dunya/71-haber/9930-kukla-kadirovun-tiraf-video.html

Resim koyulmaya müsait olmadığından linki paylaşıyorum

http://www.shamilonline.org/tr/inde...irlikte-tuerkiyede&catid=7:tuerkiye&Itemid=27

Rusya'yla anlaşarak cihadı durdurak istemiştir.Kukla yönetim olarak sözde legal yoldan haklarını savunuyor.

Gelin görün ki Zaman gazetesi mücahidlere ''militan'' diyor.Siz de alenen üzülceğiniz yerde, hatalarını kabu l edeceğiniz yerde, çok kullandığın ''tarafgirlik'' duygusuyla, yanlışı kabullenemiyorsun.

agbi

Yasaklı
.
DİNDEN NASİBİNİ ALMAMIŞ ZAMAN GAZETESİ VE ONLARA DESTEK OLANLAR ŞUNU BİLSİNKİ ALLAH SİZİN YAPMAYA ÇALIŞTIKLARINIZA İZİN VERMEYECEKTİR.
MÜCAHİDLERE TERÖRİST VE AŞAĞILAYICI İSİMLER VEREN GAZETEYE cihaderi.net ,******** OLARAK NİTELENDİRDİRDİ!
BEN MÜSLÜMANIM DİYEN KARDEŞLERİMİZDEN BU ******** GAZETEYİ ALMAMAYA DAVET EDİYORUZ.
Rusya’nın Dağıstan, İnguşetya ve Çeçenistan cumhuriyetlerinin yer aldığı Kuzey Kafkasya bölgesinde olağanüstü hali kaldırarak bölgede savaş halini sona erdirmesine rağmen bölgedeki şiddet olaylarında son aylarda artış gözleniyor.Dün sabah Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov’un köyü Çentoroy’da bulunan evine saldırı düzenlendi. Çeçen güvenlik güçleri ile militanlar arasında çıkan çatışmada 12 saldırgan ve 5 polis ölürken, iki ateş arasında kalan beş sivil de hayatını kaybetti. Olayda 17 polis ile 7 sivilin de yaralandığı bildirildi. Rus basınına göre yerel saatle 04.30′da Ramazan Kadirov’un da köyde bulunduğu bir sırada saldırı düzenleyen 30 kişilik silahlı grup evlere ateş etmeye başladı. Köyde bulunan güvenlik güçleri ve Kadirov’un korumalarının karşılık vermesi üzerine 12 militan öldürülürken, saldırganların bir kısmı kaçmayı başardı. Kendisinin yönettiği operasyonla ilgili açıklamada bulunan Kadirov, “Köyde durum kontrol altına alındı. Polis ve güvenlik güçleri çevrede yer alan ormanlık alanda teröristleri yok etmek için takip gerçekleştiriyor.” dedi. Sabah saatlerinde diğer bir Kuzey Kafkas cumhuriyeti Dağıstan’da da polis kontrol noktasında çatışma çıktı. Dur ihtarına uymayan bir araçtan ateş edilmesi üzerine polis karşı ateş açtı. Araçta bulunan dört militanın öldürüldüğü belirtiliyor. Kabardina-Balkar Cumhuriyeti’nde de iki ayrı noktada gerçekleşen operasyonlarda 9, Dağıstan’da meydana gelen bir diğer olayda da 5 militanın etkisiz hale getirildiği bildirildi. Faruk Akkan Moskova, Cihan zaman

Bak HÜSNÜZAN la düşünerek soruyorum haberi nerden aldın Suizanla düşünürsem sana YALANCI DERİM.

Kadirov'un evine saldırı: 22 ölü

Rusya'nın Dağıstan, İnguşetya ve Çeçenistan cumhuriyetlerinin yer aldığı Kuzey Kafkasya bölgesinde olağanüstü hali kaldırarak bölgede savaş halini sona erdirmesine rağmen bölgedeki şiddet olaylarında son aylarda artış gözleniyor.

Dün sabah Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov'un köyü Çentoroy'da bulunan evine saldırı düzenlendi. Çeçen güvenlik güçleri ile Çeçen Direnişçiler arasında çıkan çatışmada 12 saldırgan ve 5 polis ölürken, iki ateş arasında kalan beş sivil de hayatını kaybetti. Olayda 17 polis ile 7 sivilin de yaralandığı bildirildi. Rus basınına göre yerel saatle 04.30'da Ramazan Kadirov'un da köyde bulunduğu bir sırada saldırı düzenleyen 30 kişilik silahlı grup evlere ateş etmeye başladı. Köyde bulunan güvenlik güçleri ve Kadirov'un korumalarının karşılık vermesi üzerine 12 Çeçen Direnişçiler öldürülürken, saldırganların bir kısmı kaçmayı başardı. Kendisinin yönettiği operasyonla ilgili açıklamada bulunan Kadirov, "Köyde durum kontrol altına alındı. Polis ve güvenlik güçleri çevrede yer alan ormanlık alanda direnişçileri yok etmek için takip gerçekleştiriyor." dedi. Sabah saatlerinde diğer bir Kuzey Kafkas cumhuriyeti Dağıstan'da da polis kontrol noktasında çatışma çıktı. Dur ihtarına uymayan bir araçtan ateş edilmesi üzerine polis karşı ateş açtı. Araçta bulunan dört direnişçinin öldürüldüğü belirtiliyor. Kabardina-Balkar Cumhuriyeti'nde de iki ayrı noktada gerçekleşen operasyonlarda 9, Dağıstan'da meydana gelen bir diğer olayda da 5 direnişçinin etkisiz hale getirildiği bildirildi. Faruk Akkan Moskova, Cihan

ZAMAN

30 Ağustos 2010, Pazartesi

DİRENİŞÇİ diyor MİLİTAN demiyor.

Evet

Mübarek gün İnsanları yanıltmak CAİZ mi ?

agbi

Yasaklı
.

Bak HÜSNÜZAN la düşünerek soruyorum haberi nerden aldın Suizanla düşünürsem sana YALANCI DERİM.

Rusya'nın Dağıstan, İnguşetya ve Çeçenistan cumhuriyetlerinin yer aldığı Kuzey Kafkasya bölgesinde olağanüstü hali kaldırarak bölgede savaş halini sona erdirmesine rağmen bölgedeki şiddet olaylarında son aylarda artış gözleniyor.

Dün sabah Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov'un köyü Çentoroy'da bulunan evine saldırı düzenlendi. Çeçen güvenlik güçleri ile Çeçen Direnişçiler arasında çıkan çatışmada 12 saldırgan ve 5 polis ölürken, iki ateş arasında kalan beş sivil de hayatını kaybetti. Olayda 17 polis ile 7 sivilin de yaralandığı bildirildi. Rus basınına göre yerel saatle 04.30'da Ramazan Kadirov'un da köyde bulunduğu bir sırada saldırı düzenleyen 30 kişilik silahlı grup evlere ateş etmeye başladı. Köyde bulunan güvenlik güçleri ve Kadirov'un korumalarının karşılık vermesi üzerine 12 Çeçen Direnişçiler öldürülürken, saldırganların bir kısmı kaçmayı başardı. Kendisinin yönettiği operasyonla ilgili açıklamada bulunan Kadirov, "Köyde durum kontrol altına alındı. Polis ve güvenlik güçleri çevrede yer alan ormanlık alanda direnişçileri yok etmek için takip gerçekleştiriyor." dedi. Sabah saatlerinde diğer bir Kuzey Kafkas cumhuriyeti Dağıstan'da da polis kontrol noktasında çatışma çıktı. Dur ihtarına uymayan bir araçtan ateş edilmesi üzerine polis karşı ateş açtı. Araçta bulunan dört direnişçinin öldürüldüğü belirtiliyor. Kabardina-Balkar Cumhuriyeti'nde de iki ayrı noktada gerçekleşen operasyonlarda 9, Dağıstan'da meydana gelen bir diğer olayda da 5 direnişçinin etkisiz hale getirildiği bildirildi. Faruk Akkan Moskova, Cihan

ZAMAN

30 Ağustos 2010, Pazartesi

DİRENİŞÇİ diyor MİLİTAN demiyor.

Evet

Mübarek gün İnsanları yanıltmak CAİZ mi ?

Anasayfa
Zaman'ım
Multimedya
E-Zaman
RAMAZAN

Gündem Ekonomi Politika Spor Dış Haberler Kültür Sanat Televizyon Röportaj Yazarlar Yorumlar Dizi - İnceleme Çizgi Yorum Kürsü Aile Sağlık Bilişim Otomobil Şehir Haberleri

EKLER

BÖLGESEL

ÜLKE SEÇİN Amerika Avrupa Romanya Azerbaycan Bulgaristan Türkmenistan Makedonya

Dış Haberler

ZAMAN

EVET BANA MİLİTAN nerde yazıyor gösterin.

agbi

Yasaklı
ALINTI YAPTIĞINIZ YERİ BİLDİRİN.

Yoksa DİRENİŞÇİLER kelimesini kaldırıp MİLİTAN yazan sizmisiniz.

dediklerinizi ispat edemzseniz

Sizi İFTİRACI olarak ilan edicem.

ATIN bakalım bu iftiraları

Hem İftira at hemde islami açıdan yargıla

BUMU SİZİN İSLAM ANLAYIŞINIZ ?

Siz ve sizin gibilerden Allah a sığınırım.

agbi

Yasaklı
ALINTI YAPTIĞINIZ YERİ BİLDİRİN.

Yoksa DİRENİŞÇİLER kelimesini kaldırıp MİLİTAN yazan sizmisiniz.

dediklerinizi ispat edemzseniz

Sizi İFTİRACI olarak ilan edicem.

ATIN bakalım bu iftiraları

Hem İftira at hemde islami açıdan yargıla

BUMU SİZİN İSLAM ANLAYIŞINIZ ?

Siz ve sizin gibilerden Allah a sığınırım.

EVET

Serdar 55

Cevabınızı bekliyorum

Yoksa konun başlığı ve ilk mesajdaki yazdıklarınızdan dolayı

Cevap vermezseniz

SİZİ İFTİRACI TAYİN EDCEM.

ATIN İFTİRAYI LEKE ÇIKSA BİLE İZİ KALIR DEĞİLMİ.

YAZIKLAR OLSUN

SİZİN VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLERE

Serdar55

Asistan
İki dakkanızı ayırıp haberlere baksaydın, gelen tepkilerden alınan e-postalardan dolayı kaldırdığından bihaber olmazdınız.

Facebook'da kafkasya mücahisleri grubuna katılırsanız, gelişmelerden haberdar olursunuz.

agbi

Yasaklı
İki dakkanızı ayırıp haberlere baksaydın, gelen tepkilerden alınan e-postalardan dolayı kaldırdığından bihaber olmazdınız.

Facebook'da kafkasya mücahisleri grubuna katılırsanız, gelişmelerden haberdar olursunuz.

BENİM GETİRDİKLERİM ZAMAN GAZETESİNDEN

Basılı Günkük gazetede var.

MİLİTAN DENİLMİYOR

BANA NE FACEBOK tan

Getirdiğim İnternet te zaman gazetesinden

Yani kaynağından

Evet

Serdar55

Asistan
Zaman Gazetesinin ilk yapışı da değil.

agbi

Yasaklı

MİLİTAN DENİLMİYOR

BANA NE FACEBOK tan

Yani kaynağından

Evet

Bana ALINTIDAN ALINTI ile gelme

KAYNAĞINDAN GEL.

Ne demek zaman dünkü haberideğiştirdimi?

YALAN larla nereye kadar.

Serdar55

Asistan

MİLİTAN DENİLMİYOR

BANA NE FACEBOK tan

Yani kaynağından

Evet

Ben netteki haberi paylaşıyorum, gazete'de geçti demiyorum ve hatalarını düzelttiler diyorum.Bak bakıyım

Zaman Gazetesi'nin "Gazze" Küstahlığı

Siyonist işgal güçlerinin Filistinlilere yönelik sürdürdüğü saldırı ve katliamlara karşı çarpık dilini kullanmayı sürdüren Zaman gazetesi, siyonist işgal güçlerinin...
03/03/2008

6776.jpg

Siyonist işgal güçlerinin Filistinlilere yönelik sürdürdüğü saldırı ve katliamlara karşı çarpık dilini kullanmayı sürdüren Zaman gazetesi, siyonist işgal güçlerinin vahşi katliamlarını haber yaparken "İsrail Gazze'de yas evini roketledi" başlığı altında şehid edilen Filistinli mücahidler için "militan" ifadesini kullandı.

Daha önce de Filistin İslami direniş hareketinin önderleri ve mücahidleri için böylesi çarpık bir dil kullanan haber dili siyonist gazetelerin dilinden farksız olan Zaman gazetesini kınıyor, bu tür bir dil kullanmasından dolayı İslami camiayı da Zaman gazetesini kınamaya davet ediyoruz..

Sözkonusu haberin metni:

İsrail, Gazze'de yas evini roketledi

İsrail füzeleri, akşam saatlerinde Gazze'de 2 gün önce öldürülen bir militanın evini vurduğu, olayda yaşlı bir Filistinlinin yaralandığı bildirildi.

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Gazze kentinin batısındaki Şati kampında, iki gün önce öldürülen, Halk Direniş Komiteleri'nin askeri kanadı Nasır Selahaddin Tugayları'nın bir üyesinin evi, art arda iki hava saldırısına uğradı. Evin önünde yas çadırının bulunduğu belirtilirken, füzelerden birinin buradaki Filistinli yaşlılardan birini yaraladığı, diğer füzenin ise şans eseri patlamadığı öğrenildi.

Nasır Selahaddin Tugayları'nın komutanlarından olduğu bildirilen Halil Ehil, iki gün önce Şati kampındaki evinin bombalanması sırasında ölmüştü.

Filistinliler, ölümlerin ardından duruma göre, ya evlerinin önünde ya geniş bir alanda yas çadırı oluşturarak 3 gün süreyle taziyeleri kabul ediyorlar.

İsrail füzelerinden bazılarının da Gazze kentinde açık alanlara düştüğü, birinin Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Beyt Lahya'da bir tarım alanına isabet ettiği öğrenildi.

Öte yandan, Filistinli militanlar, Gazze Şeridi ile sınırdaki İsrail yerleşimlerine bugün 23 Kassam roketi ile Grad füzesi fırlattı.

Atılan 3 Grad füzesi Aşkelon'u hedef aldı. Aşkelon'da bir füzenin doğrudan isabet ettiği evde, İsrailli bir kadın hafif şekilde yaralandı.

Sabah saatlerinde de Necef'in batısındaki bir fabrikaya düşen roket parçaları, bir diğer İsrailli'nin de yaralanmasına neden olmuştu.

Ardından düzeltiyorlar

Bakınız.
http://www.davetyolu.com/forum/serbest_kursu/zaman_gazetesinin_gazze_kustahligi-t13251.0.html

Militan kelimesini kaldırıyorlar.

agbi

Yasaklı
SERDAR 55

KONU ÇEÇENİSTAN

FİLİSTİN nereden çıktı.