İşte müdürlük sınavındaki torpilin belgesi

Katılım
2 Şub 2015
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
0
foxtorpil-431558.jpgFatih Portakal'ın sunduğu Fox Ana Haber'de müdürlük sınavlarında torpil yapıldığına dari bir belge yayınlandı.
Türk Eğitim Sen Başkanı Dr. Mustafa Kavlu, müdürlük sınavlarında torpil yapıldığını savundu ve söz konusu torpilin belgelerini Fox Haber ile paylaştı.
"LİSTEYİ HAZIRLAYAN 100 ALDI"
Kavlu, "Sınavlar yapılmadan bir hafta önce organize bir şekilde bir yeren mail trafiği başlıyor, 'Buna 70 ile 75 arasında bir puan verin' diyor. Listeyi hazırlayan kişi birinci sıraya kendisini yazmış ve karşısına 100 yazmış. Ve gerçekten sınavda da 100 almış!" dedi.
'Komsiyon üyeleri rol yaptı. Listeler bir hafta önceden önlerindeydi' diyen Türk Eğitim Sen Başkanı Dr. Mustafa Kavlu, Ekim ayında yapılan müdürlük mülakatında Eğitim Bir Sen şubelerine boş bir tablo gönderildiğini ve 'Barajın altına kalmasını gerekenlere '0' yazılması istendiği, atanması istenen isimlerin de belirtilmesi istendiğini savundu.
EĞİTİM BİR SEN: HATIRLAMIYORUZ
Eğitim Bir Sen Başkan Vekili Ahmet Özer ise böyle bir belgeyi hatırlamadığını söyledi.

http://ohaber.com/iste-mudurluk-sinavindaki-torpilin-belgesi-h-502041.html
 

talib

Kıdemli Üye
Katılım
11 Tem 2006
Mesajlar
21,906
Tepkime puanı
1,075
Puanları
0
Konum
İstanbul
Hani nerede ıslak imzalı mahkeme onaylı bir belge var mı? Yoksa iftira atmayın :)

Aha sizin gibi konuştum

Basit insanlar!
 

redyellow

Kıdemli Üye
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,260
Tepkime puanı
874
Puanları
113
Konum
ankara
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Torpil hak yemektir.

Yalan iftiradır.

Akp torpil yapıyorsa hak yiyor demektir, yazıklar olsun. Haber yalan ise yalan yazanlar iftira atmış demektir yazıklar olsun.
 

yerel mümin

Kısıtlı Erişim
Katılım
20 Ocak 2015
Mesajlar
44
Tepkime puanı
1
Puanları
0
digerlerini okuldan at israilleri torpille geçir bunun sonu az kaldı herşey bitecek yahudiler eskiden firavunun kolesiydi çöllerde acve susuzluktan geberirdi rezil ve rusva içindeydi musa onlara geldi onları rezillikten kurtardı ben şahsen hiç masayı sevmem çünkü bu kavmi başımıza bela eden bilgisiz bir peygamberdi allah zaten onu eleştirdi neden firavunu afetmedin musa dedi hiç afetmem onu dedi emusa senin yüzünden bu sefer yahudi olmayanlar bugün heryerde olduruluyor topraklarından sürgün ediliyor senin kurtardigin zurruyet binlerce kes firavundan beterdir
 
Üst