İşte birbirinden müthiş Ferrari modelleri

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
Üstüne para da verseler binmem ben bunlara. Benim cevahirim bana yeter. :)

efruz

Kıdemli Üye

abla sen binme bana gönder binerim.mesele bu bayıldım :)

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
Yok bacım sende binme. Mazallah bi yanı çizilse ömür boyu çalışsam yaptıramam. gel sen beni dinle al bitane murat 124 tepe tepe kullan. Çizildimi bi çizikte sen at. Bu zamanda ucuz da almayanı dövüyolar. :eek:leyo:
Ben sana bal köpüğü rengine boyarım hayrına .:O

K

Kaçak

Guest
Üstüne para verseler binerim ...
Parayı aldıktan sonra inerim ...
Sadece şu arabanın bedelinin bilmem kaç insanın hayatını düze çıkartacak bir meblag oldugunu bilmek bile , resimlere burun ucuyla bakmaya yetiyor kanımca ...

efruz

Kıdemli Üye
Yok bacım sende binme. Mazallah bi yanı çizilse ömür boyu çalışsam yaptıramam. gel sen beni dinle al bitane murat 124 tepe tepe kullan. Çizildimi bi çizikte sen at. Bu zamanda ucuz da almayanı dövüyolar. :eek:leyo:
Ben sana bal köpüğü rengine boyarım hayrına .:O

abla rengi tmm boyadık da arabanın tipişini nasıl düzeltecez :)

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
Azıcık önden azıcık arkadan çekiştirdikmi tamamdır sen merak etme ben hallederim. :)
Tepesinide kesecem bu arada yarım iş olmasın deme :eek:leyo:

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
Efruz bu saatte canımı ferrari çektirdiğin için seni protesto ediyorum... :p :D

cicek demeti

Sükut
Üstüne para verseler binerim ...
Parayı aldıktan sonra inerim ...
Sadece şu arabanın bedelinin bilmem kaç insanın hayatını düze çıkartacak bir meblag oldugunu bilmek bile , resimlere burun ucuyla bakmaya yetiyor kanımca ...
evet cok hakliisn kacak kardesim gozlerimle gordum bunu gibi arabalara binenleri benim icim dayanmiyor onca fakir varken..:(:(:(
bu arada sunuda belirteyim burada birsinin arabasi vardi bir yere gidilecekti tanidik porsche vardi binmek zaorunda kaldim :(:(:( ama birde bana sorunnnnnn inan icim kan agladi millet sevinir iste ben sevinmedim sanki suc islemis gibi millet bakinca utandim :D iste diyorum ya onca fakir aklimdayken ben binemem...

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
Yaparım kız nolcek ben bi zamanlar köşeli koltuk takımlarından iki tane üçlü kanape çakmış hanımım araba mı yapamıcam. :eek:leyo:

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
İŞin şakası bir tarafa Allah sorar hesabını. Rabbim veremeyeceğimiz hesaplar çıkartmasın karşımıza.

efruz

Kıdemli Üye
Yaparım kız nolcek ben bi zamanlar köşeli koltuk takımlarından iki tane üçlü kanape çakmış hanımım araba mı yapamıcam. :eek:leyo:

Harikasın ve hamaratsın ablam...:)

Arkadaşlar burada basit bi züğürtçe bi hayal kuralım dedim. ferrari almak nere biz nere sadece hayal ve biraz da latife işte :)