İstanbul'da Başörtülü Kıza Saldırı

Nûn

Üye
İstanbul'da Başörtülü kıza saldırı

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde başörtülü bir kıza saldırı yapıldı.

"Kahrolsun şeriat, sizi bu ülkede istemiyoruz, gidin bu ülkeden" diye bağıran saldırgan, kızın başörtüsünü çekti.

Saldırganın üniversiteye diplamasını almaya gelen eski bir öğrenci olduğu öğrenildi.

Ayrıntılar gelecek...

Kaynak

zeynephanne

Aşka Meftûn…
nasıl bir ülkede yaşıyoruz..Allah cezasını verecektir onun.başörtüsüne uzanan o ellerin akibeti ne olacak doğrusu bilmek istemem..
kızcağızın yerine kendimi koyamıyorum bile.düşünemiyorum o hali..Allah'ım yazmasın yazıma.

ummuhan

Kıdemli Üye
Proveke olaylar çoook olacaktır malum örgüt bütün gücünü Hayır çıkmasına yöneltmişti şimdi her yönden saldırıya geçecektir... dolayısı ile müslümana düşen akıllı ve uyanık olmaktır....

Nûn

Üye
n, susturur insani; adina çidam denir/susulunca tutulan çetele simsiyahtir"

Hep beraber girelim o okula, yine gelsin o "şeriat düşmanı" (!). İnadına hepimiz daha da bir örtelim başımızı.

Allah yar ve yardımcıları olsun kardeşlerimin.

O değil de adam değilmiş biz mezun olmadan önce de örgütleyip inandığımız değerlere sahip çıktık.İnş da devam edeceğiz.

Yapılan kötülükler artık kuma değil taşa yazılıyor.Unutulmayacaklar.Gün gelir tüm bedeller ödenir.

reis

Kıdemli Üye
Şimdi ben bu kızın bir yakını olacağımda o başörtüsünü çeken züppe fırlatmayı rahat bırakacağım öyle mi!..
Tüm estetik doktorlara muhtaç etmez miyim o züppeyi...

ummuhan

Kıdemli Üye
Şimdi ben bu kızın bir yakını olacağımda o başörtüsünü çeken züppe fırlatmayı rahat bırakacağım öyle mi!..

reis bence siz o kızın yakınısınız kan bağından daha ileri bağlar var bilirsiniz dolayısı ile yapmanız gerekenleri bekliyor hatta yardıma hazır olduğumuzu bildiriyoruz ....

Ezrak Yektâ'

NisyanDireniŞ

Doğru biz bu kızın hiç birşeyi değiiliz, rahat olun yani millet, panik yok....

reis

Kıdemli Üye
reis bence siz o kızın yakınısınız kan bağından daha ileri bağlar var bilirsiniz dolayısı ile yapmanız gerekenleri bekliyor hatta yardıma hazır olduğumuzu bildiriyoruz ....
:)
Biliyoruzda, birinci derecede iş yakınına düşer. Bize de iş düşerde yollar ırak, yollar uzak.. :)

Nokta

Profesör
elleri kırılsın !!!!

Meryem

Komplike
İt ürür kervan yürür.

Biz de arkadaşımla 4 - 5 yıl önce metro istasyonunda buna benzer bir hadise yaşadık ama bize yapılan saldırı yarı fiili idi, yalnızca kuru bi çaba olarak kaldı... Sonuçta rezil olan taraf da biz değildik, etrafımızda başı örtülü örtüsüz kim varsa tepki gösterdi, görevli polis anında yanımıza geldi ve şahsı istasyon dışına çıkardı, o gün ve daha sonrasında kaç kişiye aynı şekilde saldırdı bilmiyorum ama her ne halta gidecekse oraya metro ile gidemedi orası kesin...

Siz kimi kimin vatanından kovuyorsunuz hadsizler, sümüklüler, kumda oynayanlar ???

reis

Kıdemli Üye
Bizim hatun çarşafın kara olanından giyer.
Bir ara büyük bir alışveriş merkezi olan Forum'a gideriz.

Koridorlarda ilerlerken ileriden gelen minili avrat ve kısa pantolunlu züppelerden oluşan bir grubun kaşlarını çatmış vaziyette ve dik dik bizim hatuna baktıklarını farkederim...

"Bi durum mu vardı birader?" diye sorunca, gıklarını bile çıkaramadan çil yavrusu gibi dağıldılar..

Dağılmayıpta "he vardı ne olacak" deseler varya duman olurduk orada.. :)

ahsen

Profesör
azgın köpekler gibi yanii!ne beklenir ki