İstanbul da ikâmet eden kardeşlerim Üsküdar Bülbül deresindeki mezarlığa bir gidin

manifesto

Yasaklı
haklısın feyza zamanı gelince bizimde burda adımız olacak
Beni müslüman mezarlığına defnedin arkadaşlar vasiyetim bu olsun..
:)
Bülbül deresi mezarlığında ki muhtemel isimler :

Ali Fuat Cebesoy
Celal Bayar
Kemal Derviş :) (Henüz yaşıyor ama orada mezar satın almışdır sanırım)
Lütfi Kırdar
Nazım Hikmet(Mezarı henüz orada değil ama türkiyeye getirilirse muhtemelen)
Ömer Seyfettin
Talat Paşa(Ermeniler Tarafından almanyada öldürülmüşdü)
Ziya Gökalp
Ali Fuat Başgil
Ahmet Taner Kışlalı
Ali Fethi Okyar
Ahmet Ağaoğlu
......
http://www.sabetay.50g.com/Liste/liste.html

Liste Uzun kimler yok ki :)

agbi

Yasaklı
Galiba Hiç Giden Yok.merak Edende.

Düşmanini Tanimayan Starejilerini Bilmeyen Her Toplum Yenilmeye Mahkumdur.

XaberDar

Profesör
<-<-<-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Deveden bir çift sığırdan da. De ki: "İki erkeği mi, iki dişiyi mi, yoksa iki dişinin rahimlerindekini mi haram etti? Yoksa, Allah size bu yasaklamayı emrederken, siz orada mıydınız?" Öyle gerçeği bilmeden insanları yoldan çıkarmak için uydurduğu yalanı Allah'ın üstüne atandan daha zalim kim olabilir? Kesinlikle Allah, zalimleri doğru yola çıkarmaz.(En'am/144)

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=->->->

Galiba Hiç Giden Yok.merak Edende.

Düşmanini Tanimayan Starejilerini Bilmeyen Her Toplum Yenilmeye Mahkumdur.

S.A agbim,
Ben şahsen bilmiyorum ve ordakilerin mezarlıklarına gitme fırsatımda yok.
İlmin zekatı %100 dür.:D Bildiklerinizi gerek hayat, gerekse yaş tecrübenizle bize naklederseniz sevinirim..
-----------------------
:uzgunum[1]: Kusura bakmazsanız, ilk yazdığınız mesajla son alıntı yaptığım mesajınızda biraz reyting kokusu alıyorum. Şimdiden özür diler ve Teşekkür ederim!....
-----------------------
Selametle!...

agbi

Yasaklı
<-<-<-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Deveden bir çift sığırdan da. De ki: "İki erkeği mi, iki dişiyi mi, yoksa iki dişinin rahimlerindekini mi haram etti? Yoksa, Allah size bu yasaklamayı emrederken, siz orada mıydınız?" Öyle gerçeği bilmeden insanları yoldan çıkarmak için uydurduğu yalanı Allah'ın üstüne atandan daha zalim kim olabilir? Kesinlikle Allah, zalimleri doğru yola çıkarmaz.(En'am/144)

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=->->->

S.A agbim,
Ben şahsen bilmiyorum ve ordakilerin mezarlıklarına gitme fırsatımda yok.
İlmin zekatı %100 dür.:D Bildiklerinizi gerek hayat, gerekse yaş tecrübenizle bize naklederseniz sevinirim..
-----------------------
:uzgunum[1]: Kusura bakmazsanız, ilk yazdığınız mesajla son alıntı yaptığım mesajınızda biraz reyting kokusu alıyorum. Şimdiden özür diler ve Teşekkür ederim!....
-----------------------
Selametle!...

ŞÖYLE BİR GEÇMİŞE BAKALIM cUMHURİYET DÖNEMİNE ÜLKENİN KADERİ İLE İLGİLİ İMZALARI KİMLER ATMIŞ BASINLA KİMLER TOPLUMU YÖNLENDİRMİŞ VE BU KİŞİLER KİMLER İLE AKRABA.

SEBATAİSTLER BU MEZARLIKTA TOPLANMIŞLAR FAKAT SONRA BU MEZARLIKTAKİLER ANLAŞILDIĞINI GÖRÜNCE DEFİN İŞLEMLERİNDEN VAZ GEÇMİŞLER.KISACASI BU ÜLKEDE HALA İSİMLARİ PRİM YAPAN YAŞAYAN VEYA VEFATEDENLERİN AKRABALARI BURADA.

Bedrin_Aslanı

Profesör
İstanbula gidersem ziyaret edecek okadar yer varki oraya sıra gelmez.

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
-----------------------------------------------------------------------------------
Yoksa O'ndan başka tanrılar mı edindiler? De ki. Haydi getirin delilinizi; işte benimle beraber onların kitabı ve benden öncekilerin kitabı! " Fakat çoğu gerçeği bilmezler de onun için yüz çevirirler.(Enibiya,24)
-----------------------------------------------------------------------------------

Aman ne ediyon kardeş...

Elbet bu yaşam bir yerde noktalanacak ama Allah Cümle Ümmeti Muhammedi Bu listeye dahil olmaktan korusun...AMİN....

ben de zaten listeye değil listelere dahil olacağımızı söylemişim ..
ayrıca bu listenin sebateyist mezarlığına ait olduğunu bilmiyordum ..
Allah(c.c.) hepimize imanla son nefesimizi vermeyi nasip eder inşaAllah .. Aminn ..

EGELI EFE

Doçent
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuh kavmini de, peygamberleri inkar ettiklerinde, suda boğduk ve kendilerini insanlara bir ibret yaptık. Zalimlere de acı bir azap hazırladık.

Ad'ı, Semüd'u Ress halkını ve bunlar arasında (gelip geçen) birçok nesilleri de (helak ettik).
Furkan (37-38)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu sabetaycı mezarlıkları sadece İstanbuldamı var acaba?..

Agbi izmirde de varsa bizi yorma oralara kadar boşuna :)

Bedrin_Aslanı

Profesör
önce bizim eve gelcen sonra nereye gitmek istiyorsan gidebilirsin izin veriyorum sana;)

Sizin eve geldim mi oradan çıkamam herhalde bir hafta ful eve kapanacaz seninle.
İzinde alacaz abiden öyle tabi... Anladın sen bunu....

İstanbulda kalıyorsan git kardeşim gör. Bak ben gidemiyorum daha hiç gitmedim şimdi bilenler bilmeyenleri bilgilendirsin. belgeleri dökün.

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
Sizin eve geldim mi oradan çıkamam herhalde bir hafta ful eve kapanacaz seninle.
İzinde alacaz abiden öyle tabi... Anladın sen bunu....

İstanbulda kalıyorsan git kardeşim gör. Bak ben gidemiyorum daha hiç gitmedim şimdi bilenler bilmeyenleri bilgilendirsin. belgeleri dökün.
kardeş ben seni anladım kafanı yorma sen gelde 40 gün evden cıkmayım ;)

o mezarları gidip görünce orda oturup aglarım çünkü vatanımı kimlerin yönettigini görünce bunlarad en önemlisi yaşar büyükanıt tambir sebataistdir

Bedrin_Aslanı

Profesör
kardeş ben seni anladım kafanı yorma sen gelde 40 gün evden cıkmayım ;)

o mezarları gidip görünce orda oturup aglarım çünkü vatanımı kimlerin yönettigini görünce bunlarad en önemlisi yaşar büyükanıt tambir sebataistdir

Niye ağlıcan ben gülerim, ne ettilerse onu biçiyorlar toprağın altında. Gerçi orada onları biçiyorlar ama...

agbi

Yasaklı
Kendisini anti yalaka tabir edn Doğrucu Davut galiba bu konu yu okumamış ki ABD ve İsrail neyin peşinde diye konu açıp ilgisizlikten yakınmış.

Uyan artık doğrucu Davut Üsküdarda Sabah oldu daha yenimi anladın konunun önemini.??????

Amca Bey antiyalaka Doğrucu Davut un açtığı ABD ve İsrail neyin peşinde konusunda bazı sitemlerde bulunmuşsun.

Çok güzel edebiyat yapıyorsun bak açtığım konulara Onlarca Konu açtım peki sen ne yaptın sobete ettin burada kalkıp edebiyat parçalıyorsun.

Bak Akşama bu konu ile ilgili konuları getiricem hepsinede mesaj için Amcaya ithaf olmak üzere güncellendi msj ı yazıcam.

agbi

Yasaklı
O yatanların etkileri hala devam ediyor malesef.

agbi

Yasaklı
İLGİNÇ.

KEMİKLERİ ÇÜRÜMEYE BAŞLAYANLAR KURDUKLARI SİSTEMLE BİZDEN GALİBA DAHA GÜÇLÜLER.

Bir yahudi ata sözü.

KİŞİLER GELİP GEÇİCİDİR AMA SİSTEM KALICIDIR.

Doğru düşünceye ne denir.

Sistemleri basit böyle gösterirler :pokey: bunu yaparlar sonrada bize:kahretsin: :kahretsin: bu kalır.

agbi

Yasaklı
Galiba bu mezarlığa yeni birkaç kişi defnedilmiş yakın olanlar varmı bi öğrenip özelden bildirseler.

agbi

Yasaklı
CİCİ KAAN HİÇ GİTTİNMİ YAKIN TARİHİN İNÖNÜ VE SONRASI HIZLI ATATÜKÇÜLERİ ( SAHTE ATATÜRKÇÜLER) ORADA GÖREBİLİRSİN.

ATATÜRKÜ KULLANIP RANT ELDE EDENLER.

agbi

Yasaklı
Mehmet Şevki Eyginin yazılarını alıntı yapıp getirenler acaba neden M.Şevki Eyginin haklarında çok konulara değindiği bu oluşumlara değinmezler.

Neden M.Şevki Eygini yazılarını tarafgirlik neticesi bu forum a getirenler neden bu konudan uzak oluyorlar.??????