İsrail'in İznini Bekliyoruz..

Yetim

Kısıtlı Erişim
Merhum Erbakana göre de Erdoğan İsraile hizmet eden yahudilerin goygoycusu diye tabir ettiği birisi..Nasıl eleştirdiğini nette bulabilirsin.. Sen neden Akplisin ?
(ki gülenci olmadığımı forumda kaç kez söylicem,onları da eleştiriyorum sizi de..onlar da eleştirilince kızıyorlar , siz de..iki tarafın da aslında farkı yok..kendilerini hatasız sanıyorlar :) )

Cennet mekan Erbakan hocamıza (rahmetullahi aleyhe ) kaç defa cennet mekan Erbakan hocamız dedin ? Cennet meka Erbakan hocamızın sağlında AKP yi eleştirmesinin hepsinin arkasındayım

FAKAT bugün cennet mekan Erbakan hocamız yaşamış olsaydı inanıyorumki oda vatan segisi imandandır hadisi şerifince Vatan hainlerine karşı olurdu

Şimdi vatan hainlerinden bir hain olan sisiye karşımısın ? ki insanlığın gereğide budur sisi hem vatan haini hem zalim gaddar türkiyede bu eş paraler olarak f.gülen geziciler ve paralercilerdir... bu bablardan f.gülene ve gezicilere İNDİRME VE BİNDİRME vatan sevgisindendir ve insanlığın gereğidir ...

Şimdi Vatan sevgisi ve insanlığın gereği olan zalimlere karşı mücadele akp nin davası değil Bu ülkeyi seven İNSANLARININ VE ANADOLU İNSANININ DAVASIDIR ...

agbi

Yasaklı
BİLDİĞİM KADARI ile Deniz Kuvvetlerimizde TAM HASTANE olmayan ama Cephe Savaşlarında yaralılara bakacak techizatlı geni var NEDEN GİTMİYOR kiiiii

AYRICA FİLİSTİN e gidilmeyecekmi yaralılar İSRAİL toprağındamı da İZİN İSTENİYOR.

agbi

Yasaklı
Yaralılar hava ambulansıyla Türkiye'ye getiriliyor. Gazze'de havalimanı olmamasıyla alakalıdır izin olayı.
Mavimarmara yakında yola çıkıyor inşaallah. Bakalım izin alıyorlar mı almıyorlar mı..

peşin fikirli olmak akıl sağlığını zedeliyor galiba, İSRAİL in içinden gidip adam almak herhalde İsrail in iznini ister, senin Hükümetinden birisi gelip babasının evi gibimi alacak istediğini, insafınız izanınız kurusun emi

Senden biraz ümidim var ama sanırım boşa ümid besliyorum. Allah sana akıl fikir versin. Haşhaşın bulaşığı dahi iflahı kesiyor demek... Yazık.

İblis ve evladı şeytanların, insanları kandırdıkları gibi, Müslümanı da kendilerinin kandırabileceklerini sanıyorlar...

DÜRÜST Olun

BİR MÜSLÜMAN ADİL OLUR SANA GÖRE BANA GÖRE YORUM YAPMAZ.

DÜNYA DEVLETİNE BAKIN

Burnumuzun ucundaki İŞİD in esir ettiği KARDEŞLERİMİZİ KURTARAMADIK daha.GALİBA BUNUN İÇİN de İŞİD den İZİN İSTENECEK.

agbi

Yasaklı
Yaralılar hava ambulansıyla Türkiye'ye getiriliyor. Gazze'de havalimanı olmamasıyla alakalıdır izin olayı.
Mavimarmara yakında yola çıkıyor inşaallah. Bakalım izin alıyorlar mı almıyorlar mı..

peşin fikirli olmak akıl sağlığını zedeliyor galiba, İSRAİL in içinden gidip adam almak herhalde İsrail in iznini ister, senin Hükümetinden birisi gelip babasının evi gibimi alacak istediğini, insafınız izanınız kurusun emi

Senden biraz ümidim var ama sanırım boşa ümid besliyorum. Allah sana akıl fikir versin. Haşhaşın bulaşığı dahi iflahı kesiyor demek... Yazık.

Birisi 80 küsur ülkenin devlet olarak tanıdığı filistin'in gazze topraklarına yardım götürülürken "uluslararası sularda" yapılan korsanlıktır...Bunun neyine izin alacaksınız?...Bu mantığa göre kadıköy'de gezerken veya kapalıçarşıya gidilirken de "israil'den izin alınmalıdır"...

İkincisi havaalanı kullanılamaz durumda olan Gazze'deki yaralıların İsrail devletine ait Ben Gurion havaalanından alınması meselesidir...Bu diplomatik görüşmeler ve izin gerektirir...

ikisini aynı durum gibi göstermek ne kadar doğru olur neye hizmet eder insafınıza kalmış...

İblis ve evladı şeytanların, insanları kandırdıkları gibi, Müslümanı da kendilerinin kandırabileceklerini sanıyorlar...

Başta @hirahos [MENTION=22382[/MENTION] @salimabi olmak SİZLER TARAFGİRLİĞİNİZ esiri olmuş GÖZ GÖRE GÖRE YALAN SÖYLEYİF ÇİFTE STANDARTLIK YAPIYORSUNUZ hadi Forum üyelerinden çevrenizden utanmuyorsunuzda ALLAH tanmı damı korkmuyorsunuz.

GAZZE nin AKDENİZ de kıyısı varmı yani FİLİSTİN in AKDENİZ da kıyısı varmı ? CEVABINIZ ?

Hadi HAVALANI diye kulp buldunuz peki buna ne diyeceksiniz ?

52751931_19082014.jpg

Taner Yıldız: İsrail'den izin alınırsa yapacağız

Erdoğan'ın Gazze'deki yaralıların getirilmesiyle ilgili "Yeter ki biz İsrail'den müsadeyi alalım" sözlerinden sonra, Enerji Bakanı Yıldız da farklı bir konuda benzer açıklamalarda bulundu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız , İsrail 'den gerekli izinlerin oluşması ile beraber 100 megawattlık yüzer bir santralın gemisinin Gazze'ye özel sektör aracılığı ile ulaştırılacağını belirterek, Gazze'de bir balıkçı limanında demirleyerek oradan enerji üretilip verileceğini söyledi.

Ayrıca TSK kuvvetlerinde bir yerde HASTANE OLARAK KULLANILAN GEMİ de var.

F.GÜLEN derse TENKİT AMA AK PARTİ derse HADİ ORDAN BE ALLAH tan korkun Bu dünyada UATNMIYORSANIZ

agbi

Yasaklı
Başta @hirahos [MENTION=22382[/MENTION] @salimabi olmak SİZLER TARAFGİRLİĞİNİZ esiri olmuş GÖZ GÖRE GÖRE YALAN SÖYLEYİF ÇİFTE STANDARTLIK YAPIYORSUNUZ hadi Forum üyelerinden çevrenizden utanmuyorsunuzda ALLAH tanmı damı korkmuyorsunuz.

GAZZE nin AKDENİZ de kıyısı varmı yani FİLİSTİN in AKDENİZ da kıyısı varmı ? CEVABINIZ ?

Hadi HAVALANI diye kulp buldunuz peki buna ne diyeceksiniz ?

52751931_19082014.jpg

Taner Yıldız: İsrail'den izin alınırsa yapacağız

Erdoğan'ın Gazze'deki yaralıların getirilmesiyle ilgili "Yeter ki biz İsrail'den müsadeyi alalım" sözlerinden sonra, Enerji Bakanı Yıldız da farklı bir konuda benzer açıklamalarda bulundu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız , İsrail 'den gerekli izinlerin oluşması ile beraber 100 megawattlık yüzer bir santralın gemisinin Gazze'ye özel sektör aracılığı ile ulaştırılacağını belirterek, Gazze'de bir balıkçı limanında demirleyerek oradan enerji üretilip verileceğini söyledi.

Ayrıca TSK kuvvetlerinde bir yerde HASTANE OLARAK KULLANILAN GEMİ de var.

F.GÜLEN derse TENKİT AMA AK PARTİ derse HADİ ORDAN BE ALLAH tan korkun Bu dünyada UATNMIYORSANIZ

Evet @Ahmet HADİS ti değilmi TENKİT EDEN MUTLAK YAŞAR anlamında.

GAZZE SAHİLDE yanlış hatırlamoyorsam yani Filistin in AKDENİZ de kıyısı var.Bakan da DENİZ YOLU diyor NEDEN İSRAİL den İZİN ALINIYOOR ?

Allahın özel yetkilisi @hirahos cevabın ya @salimabi CEVABLARINIZ ?

agbi

Yasaklı
@Erdem yanlış hatırlamıyorsam OTORİTE konusunda seninle bayapı yazışmıştık msn de

GERÇEKLERİ GÖRMEYEN YENİLMEYE HER ZAMAN MAHKUMDUR.

BİR MÜSLÜMAN ADİL SE HAKKA İNANIYORSA BURDA F.GÜLEN in OTORİTE tanımı için yaptoğı hakaretler için özür dilemeli İMAN DEĞERLENDİRMESİ YAPANLARIN da vay haline.

salimabi

Kısıtlı Erişim
Evet @Ahmet HADİS ti değilmi TENKİT EDEN MUTLAK YAŞAR anlamında.

GAZZE SAHİLDE yanlış hatırlamoyorsam yani Filistin in AKDENİZ de kıyısı var.Bakan da DENİZ YOLU diyor NEDEN İSRAİL den İZİN ALINIYOOR ?

Allahın özel yetkilisi @hirahos cevabın ya @salimabi CEVABLARINIZ ?
Uzaaaaaaaaaaaa :)))

agbi

Yasaklı
Uzaaaaaaaaaaaa :)))

İşte bu sizsiniz @SALImagbi BİTTİĞİNİZ ZAMAN YA YALAN YA İFTİRA YADA HAKARET Anladım Forum üyelerinden ve yaşadığınız Toplumdan UTANMAZSINIZ ama ALLAH tandamı korkmazsınız İSLAM da HAK ADİL olmak temel unsurlardan biri değilmi ?

EVET @AHMET YA sizin cevabınız yada ALLAH tarafından özel likler ile nimetlendirilen @hirahos sizlere soruyorum ADİL OLMAK İSLAM ın temellerinden değilmi ?

salimabi

Kısıtlı Erişim
İşte bu sizsiniz @SALImagbi BİTTİĞİNİZ ZAMAN YA YALAN YA İFTİRA YADA HAKARET Anladım Forum üyelerinden ve yaşadığınız Toplumdan UTANMAZSINIZ ama ALLAH tandamı korkmazsınız İSLAM da HAK ADİL olmak temel unsurlardan biri değilmi ?

EVET @AHMET YA sizin cevabınız yada ALLAH tarafından özel likler ile nimetlendirilen @hirahos sizlere soruyorum ADİL OLMAK İSLAM ın temellerinden değilmi ?
................vvvvvvvv

agbi

Yasaklı

................vvvvvvvv
@salimabi ve @hirahos TENKİT ETMEYE GELDİĞİ ZAMAN KÜL BIRAKMAYAN DÜŞÜNCELERİNİZ nerede kaldı MÜSLÜMAN HAKKI KONUŞMALI TARAF TUTMADAN.

bana göre ZAVALLI BİRİSİNİZ hirahosla birlikte AMA BEN SİZLER GİBİ DEĞİLİM ALLAH cc tarafından haşa Özel yeteneklerle nimetlendirilmedim KAFİR , MÜMAFIK vb suçlamalarda bulunayım.

nefahtü

Kıdemli Üye
kendi kendinizi alıntılayıp konuşmaya başladınız bilmem farkında mısınız?

nefahtü

Kıdemli Üye
Dün dün de kaldı cancazım bugün yeni birşeyler söylemek lazım..

agbi

Yasaklı

salimabi

Kısıtlı Erişim
siz uyuyormusunuz sayın agbi..kim bizi bu an a kadar bu kadar saydırtmış. Hala kabul etmiş mi etmemi mi diyorsunuz..
zihniyet hep tekrar hep tekrar..Tekrar vesvesdir ..Vesvese İslam da Şeytanın işidir.

http://www.youtube.com/watch?v=2mwKZlQcIAs

takılma kardeşim boşver, o hep aynı plağı çallıııııııpppp duurur, keyfini bozma sen , bizim işimiz var
DURMAK YOK YOLA DEVAM İNŞALLAH

alanyali07

Kıdemli Üye
Bırakın DÜN ün DÜN de kaldığını.

TC HÜKÜMETİ ve AK parti İSRAİL in OTORİTE DEVLET OLDUĞUNU KABUL ETMİŞ mi ETMEMİŞ mi ?

Ya zaten Gülenin "izin alınsaydı" sözünü Bülent Arınç tasdik etmişti "çok doğru gülen haklıymış " demişti..
Bugün de izin alanlara bakıyoruz yine aynı hükümet.. :)
Ama öküz öldü ortaklık bozulduğu için, Gülen 2 kere 2 4 eder deseler yine de itiraza programlanmış bir bakış açısı var..ama hükümet "2 kere 2 4" dese bu sefer, "bakın hükümetimiz bildi gülen bilemedi" demeleri gibi acayip bir durum var ortada..bence psikolojik olarak incelenmesi gerekir bu durumun..

agbi

Yasaklı
kendi kendinizi alıntılayıp konuşmaya başladınız bilmem farkında mısınız?

Dün dün de kaldı cancazım bugün yeni birşeyler söylemek lazım..

siz uyuyormusunuz sayın agbi..kim bizi bu an a kadar bu kadar saydırtmış. Hala kabul etmiş mi etmemi mi diyorsunuz..
zihniyet hep tekrar hep tekrar..Tekrar vesvesdir ..Vesvese İslam da Şeytanın işidir.

http://www.youtube.com/watch?v=2mwKZlQcIAs

SİZ Önce benim için YAPTIĞINIZ TANIMLAMAYI İYİ ÖĞRENİN ki sonra kalkıp AHKÂM kesin.

Sorduklarıma cevap veremeyen @salimabi ler DAHA VESVESEnin ne olduğunu anlamadan size teekkür etmişler sizin safınızda yer almışlar.

Buyrun ŞEYTAN SİZİ NEFSİNİZ le aldatmaması için yazdıklarımı VESVESE ye göre anlatın.KONUYA da cevap verin İSRAİL OTORİTE mi değilmi ?

ALLAH a şükür İMANIMIZ Aklımızdan düşüncelerimizden geçenlerle etkilenmeyecek kadar kuvvetlidir.KİMSEYİ de İSLAM DEĞERLERİ İLE YARGILAMAYIZ DEĞERLENDİRMEYİZ.

agbi

Yasaklı
Bu Forum da aynız zman larda ( Aynı Günlerde ayrı satlerde ) Konu açan veya mesaj yazan.

BANA GÖRE

İSLAM AHLAKINDAN YOKSUN KALMIŞ DÜŞÜNCE YALANCISI Dünyevi olarak ta BASİT ZAVALLI ve ŞEREF siz biridir.

Yukarıdaki sözlerimi kabullenenlerde yukarıdaki yaptığım tanımalara KATLARI İLE LAYİK OLANLARDIR.