İsrail Hayranı Albayın Ses Kaydı, Başbakana LAN...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
İsrail Hayranı Albayın Ses Kaydı

Bir jandarma kurmay albaya ait olduğu iddia edilen şok ses kaydında dehşet ifadeler var: İsrail başbakanı kibar adam, İsrail'in Filistin'e iyi yapıyor, bende olsam aynısını yapardım.

resim167835_2.jpg

“Türk Silahlı Kuvvetleri“ mensubu bir Jandarma Kurmay Albay Türk Milleti'nin seçmiş olduğu Başbakan'a "lan" diye hitap ediyor, eleştirip yeriyor. İsrail Başbakan'nı "kibar adam" olarak niteleyip, İsrail politikasını ise göklere çıkarıyor. Jandarma Kurmay Albay İzzet CURAL. Kendisi Jandarma Genel Komutanlığı Harekat Başkanlığında Daire Başkanlığı görevi yürütüyor.

Başbakan'ını neden yeriyor bilinmez. Kendi siyasi görüşü hükümetle uyuşmadığından mı? Yahudi kökenli olduğundan mı? Hükümete küfredip PAŞA olurum düşüncesi taşımasından mı? Yoksa bazı Komutanlarının İsrail zaafından faydalanmak için mi? Bilinmez.

İŞTE KONUŞMANIN TAM METNİ

- Arkadaşım kimse bak. İdeolojik bak. Bir çizgiye girmiş adam o işi bırakmaz tamam mı?

- Yani sen işte iyi koministlerden geriye şey olduğunu gördün mü? Zor yani. Yani öyle militan

- Adam neyse odur yani

- Adam bak dün akşam başbakan gidiyor şeyde efendime söyleyeyim Hamasın sözcülüğüne şey yapıyor savunuyor.

- İşte adama diyor ki sen adam öldürüyorsun bilmem ne yapıyorsun şöyle yapıyorsun böyle yapıyorsun efendime söyleyeyim kızıyor bağrıyor……………….

- Kişiselleştiriyor işi

- Sen devletin………… orda kişisel bir tepki koyamazsın orada.

- Sonra Haması Araplar bile şey yapmıyor sevmiyor Filistin'de bile sevilmiyor yani taraftarı var, karşısında olanlar var. Bize Ne Lan!, Hamas'tan Hamas'ı biz niye seveceğiz yani ne şeyimiz var yani.

- Orada Arap Birliğinin Genel Sekreteri var o niye kalkıp çıkmıyor sen kalkıp çıkıyorsun.

- Adam çizgisinden çıkmaz dimi? Tamam mı?

- Adam neyse odur yani. İşte böyle şeylerde insanlar kendi kimliğine döner

- Yani Hamas. Hamas'ı bizim başbakanımız savunuyor. Ya bize ne Hamas terör örgütü mü? Terör örgütü. Bana ne ya.

- E İsrail insanları öldürüyor. O da atmasın şey.

- Ne yapacak İsrail yani. İyi yapıyor çok iyi yapıyor. Bende olsam aynısını yaparım.

- Yani sen durup dururken füze fırlatırsan bende o füzenin on katını ne on katı bin katını senin tepene indiririm.

- ……. Hamas militanları sokaklarda dolanıyor işte ………………… bilmiyorlarmı hangi Hamas'ın, Hamas'cının nerede saklandığını.

- Aynı şey bizim başımızda işte yok mu?

- İsrail başbakanı bence kibar adam!, ben olsam derim ki sen niye arkadaşım şeyleri Güneydoğu'da operasyon yapıyorsun işte Irak'ı bombalıyorsun bende onu söylerim

- Şimdi diyecek biz insan öldürmüyoruz. Ama kuzey Irak'takine göre öldürüyorsun. Sor bakalım Barzani'ye

Ses kaydını dinlemek için:

http://analiztv.aktifhaber.com/news_detail.php?id=21103

http://www.habervaktim.com/haber/167835/israil_hayrani_albayin_ses_kaydi.html

Bunlar hiç bitmeyecek anlaşılan, yahudi hayranlğı, başbakana LAN demeler, ve bu kişi devlet memuru!

Yazıklar olsun.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
bence bu gibi insanlara sövmeyin cünkü bilmiyorlar.

Diyorki:"Yani sen durup dururken füze fırlatırsan bende o füzenin on katını ne on katı bin katını senin tepene indiririm."

Bu füze olayini bende tasvip etmiyorum ama durup dururken olmadiginida bilmek lazim.

Bu insanlara söverek gercekler anlatilmaz..
Bu sefer dahada kizginlasirlar,enaniyetleri artar,haksiz olduklarini düsünselerde sirf inad sebebiyle yanlisa daha fazla sahib cikmaya caslisirlar.

Böyle birseye yanlis bir uslub kullanarak alet olmayalim.

yapilmasi gereken is israil vahsetinin haksizligini apacik sekilde delilleriyle birlikte isbat etmektir ve bu gibi askerlere bunlari nazikce sunmaktir.

Bu gibi insanlarda arab düsmanligi var.
Bunun sebebi arastirilip asil düsmanlarimizin yahudiler oldugunu anlayacaklari dilde anlatmak lazim.

bakış

Kıdemli Üye
sayın komutanım tayyip erdoğanı HAMAS taraftarı yaptınız ya,teessüf ediyorum.Tayyip erdoğan kim,haması savunmak kim.

Sayın komutanım siz akpartiye mi çalışıyorsunuz Allah aşkına.İşiniz olmayan şeylere karışmayın ve şu akpartiden kurtulalım.Sizin gibi kemalistler konuştukça akparti prim yapıyor.
ya çıkın deyinki biz akpartiliyiz yada susun.Bu milleti seviyorsanız susun lütfen.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Biz sövmüyoruz ki, sövmeyiz de. Zaten onlar yeteri kadar sövüyorlar, başbakana bile LAN diyebiliyor adam konuşmasında, bu kaydedileni, ya kaydedilmeyen bölümlerde kimbiler neler söylüyorlar.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
sayın komutanım tayyip erdoğanı HAMAS taraftarı yaptınız ya,teessüf ediyorum.Tayyip erdoğan kim,haması savunmak kim.

Sayın komutanım siz akpartiye mi çalışıyorsunuz Allah aşkına.İşiniz olmayan şeylere karışmayın ve şu akpartiden kurtulalım.Sizin gibi kemalistler konuştukça akparti prim yapıyor.
ya çıkın deyinki biz akpartiliyiz yada susun.Bu milleti seviyorsanız susun lütfen.

:)
E tabi,bunlar sadece milli-görüscülere söverlerse samimi olmus olurlar,akp ye sövünce kesinlikle sionist parmagi var,amaclari akp yi güclendirmek onun icin böyle konusuyorlar...

madem hamasi bukadar cok seviyor ve destekliyorsunuz size birkac sorum var:

1. hamas ehli-sünnetmi?

2. hamas kafirin ekmegine yag sürmekten baska hicbir tesiri olmayan füzeleri firlatarak gazze halkinin üzerine bombalar yagmasina alet olmasi sizce dogru bir davranismi

3. hamasin filistinden ayrilmasi dogru bir davranismi?
Eger dogru dersen ozaman saadet partiside türkiyeden ayrilsin ve baska bir devlet kursun ozaman...bu fitne olmazmi?Fitne haram degilmi?

tartismak icin degil,gercekten ögrenmek icin soruyorum.
BV düsünceler benim kafami kurcaliyor.
hamasin sii veya vahabi oldugu hissi var icimde ve faydadan cok zarar verdiklerini düsünüyorum.Ilmi ve delilli cevablar vererek benim bu düsüncelerimi cürüt.

Mahpeyker

Kıdemli Üye
bana göre adam çok cahilce konuşmuş -hani derler ya "askerin kafası siyasete basmaz"
aynen öyle bir tarz konuşma .biraz bilgeçlik taslama var
o lan kelimesini de kasıtlı ve erdoğan küçümsemek için kullanmamış -lafın gereği ve laf kalabalığı
olsun diye kullanmış
hem denilse bile ne olur yani ? şahsi hakareti kaldıramiyacak kadar ,öz güveni yok mu ? veya
herkes gibi o da bir insan değil mi ? olağan üstü bir gücü mü var ? neden günah mış gibi tepki veriliyor ?

galatasarayın başkanına da kök söktürdüler zaten ,bir yuhalamaktan dolayı :)
büyük ,imanlı ve kendini bilen bir lider için çok abes görüyorum bu tarz tepkileri -sırf şahsi bir meseleden dolayı
bana göre büyük liderin ,büyük kalbi olmalı -af edici ,merhametli ve dava ile şahsı ayırt edebilir nitelikte olmalı
örnekleri dolu İslam tarihinde ...

Türkiye'de kemalist ve laikci olan ve bunu destekleyen ,bilhassa üst düzeyde olan kişiler devrildi
artık yeni bir dönem başlıyor Türkiye'de .asıl herkesin kendisi ve çocukları için ,bu yeni dönemin
nasıl bir şey olduğunu ,öncelikle kendisine ve ailesine ,daha sonra da vatana neler getireceğini
düşünmesi ve bunu sorgulaması lazım ...