İsrail Gazze'ye saldırdı

saliha kalem

Profesör
İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne açtığı tank ateşinde, bir Filistinlinin öldüğünü açıklandı.

• israil-gazze-ye-saldirdi-medium-0.jpg

Filistinli hastane kaynaklarına göre, Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Cebaliye mülteci kampının doğusuna açılan tank ateşinde, 20 yaşındaki Cihad Suphi Afane adlı Filistinli öldü.
Gazze'deki mücahid gruplardan İslami Cihad'ın askeri kanadı El Kuds Tugayları, Afane'nin eylem sırasında vurulduğunu belirtip, üyeleri olduğunu doğruladı.
Bu arada, öğle saatlerinde, Gazze Şeridi'nin kuzeyinden, İsrail'in güneyindeki Şa'ar Hanegev yerleşim birimi sınırları içine bir havan mermisi atılmış, ancak olayda ölü veya yaralı olmamış, maddi zarar da meydana gelmemişti.
İsrail ordusu ise konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

milli gazete

agbi

Yasaklı
Talib demişti değilmi ?

Yardım konvoyuna ENGEL OLAN İSRAİL BÜYÜK ŞAMAR yedi diye belli oluyor nasıl ŞAMAR yediği.

Ne oldu o Mitingler ? ETKİLİMİ oldu ?

Herkesin samimi Filistin için dua ettiğine inanıyorum ee peki ne oldu DUALARIMIZ samimi değilmi.

ALLAH ım Tüm Dünya Müslümanlarına DUALARININ gerçek yaşama geçmesi için İZİN ver Müsade et Amin.

bakış

Kıdemli Üye
Talib demişti değilmi ?

Yardım konvoyuna ENGEL OLAN İSRAİL BÜYÜK ŞAMAR yedi diye belli oluyor nasıl ŞAMAR yediği.

Herkesin samimi Filistin için dua ettiğine inanıyorum ee peki ne oldu DUALARIMIZ samimi değilmi.

ALLAH ım Tüm Dünya Müslümanlarına DUALARININ gerçek yaşama geçmesi için İZİN ver Müsade et Amin.
Buyur işte,taze bir konu ve otoritecinin yazdığına bak.Ne demek mitingler etkilimi oldu.
Sn agbi yanlış anlama ama hayatında hiç ateizme inandınmı?

saliha kalem

Profesör
Zalime buğz etmek cihad hareketidir.
bir insan hiç cihadı sorgulayabilirmi?
siz yetkisi elinde olan yetkililerin bu süreçte neler yapabildiğini ve zulmü durdurabildimi diye soruşturmuyorsunuz tam tersine yine bu konu üzerinden Milli Görüşe (tabiri caizse) topu atıyorsunuz.dikkat ediyormusunuz siz her topu milli görüşe atıyorsunuz bizde sizin topunuza karşılık vermekten yorulduk.Milli Görüşün ne suçu var bu olaylarda anlamadım.bırakın bari buğz görevini yerine getirmemizi sorgulamayın

farkındamısını bilmiyorum ama hiç Allah'ın rızasını gözetmiyorsunuz hem madde üzerinden zahiri manadan bakıyorsunuz.

agbi

Yasaklı
Buyur işte,taze bir konu ve otoritecinin yazdığına bak.Ne demek mitingler etkilimi oldu.

İşte yeni bir yaftalama daha ATEİZM yaftalaması ?

Artık çizgini aşıyorsun Bakış Çizgisini aşanlar bilsinlerki bunu AHİRETTE tede heabı vardır.

ALLAH ıma şükürler olsun aklıma bile gelmedi YAFTALAMAN ama bu Yaftalamandan dolayı okuyanların aklına BENİM HAKKINDA ŞÜPHE düşürdü isen işte BANA AHİRETTE HESAP vereceksin yalnız bana değil o kişileride yönlendirdiğin için.

SEN KİMSİN YAAA kendinde ne görüyorsunki İMA lı şelkilde yaftalama yapıyorsun.

ALINTI YAPTIĞIN mesajımda hagi Cümlem veya bugüne kadar yazdığım hangi KONULARIMDA MESAJLARIM da ne gördün ki bu yaftalamayı yapacak DÜŞÜNCE de oluyorsun.

agbi

Yasaklı
siz yetkisi elinde olan yetkililerin bu süreçte neler yapabildiğini ve zulmü durdurabildimi diye soruşturmuyorsunuz tam tersine yine bu konu üzerinden Milli Görüşe (tabiri caizse) topu atıyorsunuz.dikkat ediyormusunuz siz her topu milli görüşe atıyorsunuz bizde sizin topunuza karşılık vermekten yorulduk.Milli Görüşün ne suçu var bu olaylarda anlamadım.bırakın bari buğz görevini yerine getirmemizi sorgulamayın

Kalbinle

Ağzınla

Elinle

HAKSIZLIK KARŞISINDA ZULUM KARŞISINDA susan dilsiz ŞEYTAN dır amma ONLARA BU HAKSIZLIĞI ve ZULUM ü yaptıracak ortamlarıda PASİFİZE ETMEK MÜSLÜMANIN ASLİ GÖREVİDİR.

saliha kalem

Profesör
Kalbinle

Ağzınla

Elinle

HAKSIZLIK KARŞISINDA ZULUM KARŞISINDA susan dilsiz ŞEYTAN dır amma ONLARA BU HAKSIZLIĞI ve ZULUM ü yaptıracak ortamlarıda PASİFİZE ETMEK MÜSLÜMANIN ASLİ GÖREVİDİR.
katılıyorum

korakademik

Ordinaryus
zalimle mücadele konusunda çeşitli metodlar var
bu bazen yanan ormanlarına uçak göndererek olur

dil ile mücadele bağırmak değil
israil in varoluş edebiyatına karşı edebiyatımızı geliştirmek
kuru gürültüyü kimse dinlemez
kulak alışır gürültüye

agbi

Yasaklı
Talib demişti değilmi ?

Bu benim mesajım Lütfen okuyanlar aşağıda bu mesajıma verilen cevaplara baksınlar.

İşte DÜŞÜNDÜĞÜNÜ zanneden ama ASLA DÜŞÜNEMEYN kişi cevap hakkını YAFTALAMAK la bulmuş.

farkındamısını bilmiyorum ama hiç Allah'ın rızasını gözetmiyorsunuz hem madde üzerinden zahiri manadan bakıyorsunuz.

İşte yazdıklarımı siyasi bazda değerlendiren ÖNYARGILI bir mesaj Saliha Kalem den.

Demiş ki

Lütfen yazdığımı okusana okurmusunuz sonrada düşünürmüsünüz.

Ben zayıf olan etkisiz BUĞUZ etmek yerine etkili ve değişteirecek bir BUĞUZ yapıyorum bundada başta kendimi suçluyorum .LÜTFEN OKUYUN.

Eğer bugün TÜRKİYE Dünya Müslüman kardeşlerine karşı DEVLET olarak GÜÇSÜZ se Bunun başta suçlusu benim ve sizlersiniz.

Ben kimseyi sorgulamıyorum KİŞİLERİ ÖZ ELEŞTİRİYE DAVET EDİYORUM Saliha Hnm.

agbi

Yasaklı
zalimle mücadele konusunda çeşitli metodlar var
bu bazen yanan ormanlarına uçak göndererek olur

dil ile mücadele bağırmak değil
israil in varoluş edebiyatına karşı edebiyatımızı geliştirmek
kuru gürültüyü kimse dinlemez
kulak alışır gürültüye

Bunlar işin kolayını bulmuş.

Kalbimle Buğuz ettim

Mitinglerde dilimle Buğuz ettim.

ALLAH a karşı görevimi yerine getirdim bence KENDİNİ ALDATMA.

Bugün Uçaklarımız Tanklarımız İSRAİL in izni olmadan savaşamaz NEYLE İSRAİL e hucum edecen KEKLİK GİBİ AVLANMAK içinmi ?

Haclenmeden önce ve sonra aynı şekilde 3 Konu AÇTIM İNTİHAR EDEN ama bana göre ETMAYAN ASELSAN Mühendisleri bunlar kimdi TEKNOLOJİYİ BİLEN ve İSRAİL yazılımlarını pasifize eden KİMLER BU KONUYA KATILDI Hemde Liderleri ERBAKAN TEKNOLOJİ TEKNOLOJİ demesine rağmen Çanakkale Şehitliğinde Konu açtım TRATÖR e çarpan Münübüste ölenler hakkında kimler katıldı.

İŞLERİ GÜÇLERİ SİYASİ RANT ALLAH a sığınırım böyle MİLLİ GÖRÜŞ çü olmaktan.

bakış

Kıdemli Üye

Atezşmin ve materyalizmin kurucularından darvin bu mesajından sonra sana madalya takardı.O kadar anlatmamıza rağmen hala gücü hak sebebi sayıyorsun.Bunu söylerken imanın tehlikeye giriyor.
Sen zafer müslümanısın sefer müslümanı değil.
Dualara ve mitingler etkili oldu tabi ama içimizdeki bizim gibi adamlar yüzünden (fetullah gülen ve mehmet ali şahin gibi)hiç bir varlık gösteremedik.Çünkü onlar bizim direncimizi kırdı müslümanların kafası karıştı.
sonrada gelmilş burda israile ne yapabildik diyorsun.Sayenizde bişey yapamadık.Gidin çocuk yetiştirin,girmeyin şu siyasete...

korakademik

Ordinaryus
erbakancı bakış ne yapabilmiş ki
israil e konya semalarını açarak
ne umuyordu
konyada uçsunlar
gazzeyi böylece bombalamazlar mı düşündünüz
sizde hiç hesapkitap yok
vur gitsin

agbi

Yasaklı
Atezşmin ve materyalizmin kurucularından darvin bu mesajından sonra sana madalya takardı.O kadar anlatmamıza rağmen hala gücü hak sebebi sayıyorsun.Bunu söylerken imanın tehlikeye giriyor.
Dualara ve mitingler etkili oldu tabi ama içimizdeki bizim gibi adamlar yüzünden (fetullah gülen ve mehmet ali şahin gibi)hiç bir varlık gösteremedik.Çünkü onlar bizim direncimizi kırdı müslümanların kafası karıştı.
sonrada gelmilş burda israile ne yapabildik diyorsun.Sayenizde bişey yapamadık.Gidin çocuk yetiştirin,girmeyin şu siyasete...

ALLTA YAZDIKLARIMDAN DOLAYI TÜM OKUYANLARDAN ÖZÜR DİLERİM.

Yönetimde yukarıda yazılan mesajı okuyup düşünsün Lütfen sonra bana AĞIR CEVAP yazdın diye SUÇLAMASINLA UYARI VERMESİNLER
.

BAKIŞ SANA SENİN İNANDIKLARINLA MESAJLARINLA CEVAP VERECEĞİM.

Liderin ERBAKAN Neden D 8 leri kurmak istedi ? Neden Son toplantıda SİYONİZMİN gücünü kabul edip DAHA GÜÇLÜ olmamız gerekir dedi Şimdi ERBAKAN ındamı İMANI tehlikeye girdi ?

Kimsin yaa sen HADDİNİ BİLMEZ OKUDUĞUNU ANLAMAYAN BAKIŞ.

Gerçekten Sen MİLLİ GÖRÜŞ çümüsün ?

Yaşın Kaç demicem AKIL YAŞIN kaç senin ? Daha okuduğunu analiz edemiyorsun.

Dualara ve mitingler etkili oldu tabi ama içimizdeki bizim gibi adamlar yüzünden (fetullah gülen ve mehmet ali şahin gibi)hiç bir varlık gösteremedik

Bahane ye bak Yaptığın tepki ALLAH için se Müslüman içinse KİMSE GİREMEZ ARAYA Yoksda ALLAH ile aranıza birilerin girdiğinimi demek istiyorsun HAŞA.

Çünkü onlar bizim direncimizi kırdı müslümanların kafası karıştı. Dirence bak yaa GİT FİLİSTİN e yap mücadeleni madem BU KADAR SAMİMİSİN davanda SENİ KİM TUTUYOR Yoksa Korkundanmı Miting alanlarının içinde kişilerin arkasına saklanıyorsun ?

İSRAİL le HANGİ UÇAK ve TANK la savaşacaksın ÖNCE BUNU HALLET yoksa Uçakların Havada ÖRDEK gibi vurulsunmu ?

Önce ŞARTLERI ÖĞREN Bir Müslüman İntihar etmek için MÜCADELE etmez KAZANMAK için mücadele eder.

agbi

Yasaklı

ALLTA YAZDIKLARIMDAN DOLAYI TÜM OKUYANLARDAN ÖZÜR DİLERİM.

Yönetimde yukarıda yazılan mesajı okuyup düşünsün Lütfen sonra bana AĞIR CEVAP yazdın diye SUÇLAMASINLA UYARI VERMESİNLER
.

BAKIŞ SANA SENİN İNANDIKLARINLA MESAJLARINLA CEVAP VERECEĞİM.

Liderin ERBAKAN Neden D 8 leri kurmak istedi ? Neden Son toplantıda SİYONİZMİN gücünü kabul edip DAHA GÜÇLÜ olmamız gerekir dedi Şimdi ERBAKAN ındamı İMANI tehlikeye girdi ?

Kimsin yaa sen HADDİNİ BİLMEZ OKUDUĞUNU ANLAMAYAN BAKIŞ.

Gerçekten Sen MİLLİ GÖRÜŞ çümüsün ?

Yaşın Kaç demicem AKIL YAŞIN kaç senin ? Daha okuduğunu analiz edemiyorsun.

Dualara ve mitingler etkili oldu tabi ama içimizdeki bizim gibi adamlar yüzünden (fetullah gülen ve mehmet ali şahin gibi)hiç bir varlık gösteremedik

Bahane ye bak Yaptığın tepki ALLAH için se Müslüman içinse KİMSE GİREMEZ ARAYA Yoksda ALLAH ile aranıza birilerin girdiğinimi demek istiyorsun HAŞA.

Çünkü onlar bizim direncimizi kırdı müslümanların kafası karıştı. Dirence bak yaa GİT FİLİSTİN e yap mücadeleni madem BU KADAR SAMİMİSİN davanda SENİ KİM TUTUYOR Yoksa Korkundanmı Miting alanlarının içinde kişilerin arkasına saklanıyorsun ?

İSRAİL le HANGİ UÇAK ve TANK la savaşacaksın ÖNCE BUNU HALLET yoksa Uçakların Havada ÖRDEK gibi vurulsunmu ?

Önce ŞARTLERI ÖĞREN Bir Müslüman İntihar etmek için MÜCADELE etmez KAZANMAK için mücadele eder.

Y.Osmanlı HAKLI işte BAKIŞ ve BAKIŞ gibileri.

YALNIZCA KONUŞURLAR KONUŞURLAR İCRAATA GELİNCE MAFİŞ

Birde acizlikliklerini saklamak için YAFTALARLAR

BAKIŞ Beni ATEİST DARVİN ci olarak enpoze etmek için Yazdıklarından ve Okuyanları şüpheye düşürmekten dolayı SENİ ALLAH a havale ediyorum.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
İsrail gazzeye saldırmış, filistinli kardeşimiz şehit olmuş, biz burda ne tartışıyoruz.

Bravo bize!

Bu konuda dahi tartışma yapabiliyoruz ya daha diyecek söz bulamıyorum.

agbi

Yasaklı
İsrail gazzeye saldırmış, filistinli kardeşimiz şehit olmuş, biz burda ne tartışıyoruz.

Bravo bize!

Bu konuda dahi tartışma yapabiliyoruz ya daha diyecek söz bulamıyorum.

SAiz tartışma olarakmı kabul ediyorsunuz.

Bense yazdıklarımla ÖZELEŞTİRİ YAPALIM diyorum.

Aramızdaki fark belli oluyor.

korakademik

Ordinaryus
erbakancı bakış ne yapabilmiş ki
israil e konya semalarını açarak
ne umuyordu
konyada uçsunlar
gazzeyi böylece bombalamazlar mı düşündünüz
sizde hiç hesapkitap yok
vur gitsin

tartışan sizsiniz
işbirliğini yapan sizsiniz
sonra
erbakan hariç herkesi suçlayan yine sizsiniz

bakış

Kıdemli Üye
Talib demişti değilmi ?

redyellow abi,Sn agbinin bu mesajı ortamı gerdi.Müslümanlar iyi veya kötü bir şekilde zalime direniyorlar.Ama bu mesajın sahibi direnenleri küçük düşürdü cevap vermek zorundaydım.