İsrail Devleti gene küçük düşürüldü.... | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

İsrail Devleti gene küçük düşürüldü....

ukubat

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
9 May 2007
Mesajlar
1,942
Puanları
63
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
İsrail Büyükelçisi'ne soğuk duş!


İsrail'in Ankara Büyükelçisi Gaby Levy adeta şok oldu ve...

Ankara Sheraton Otel'de düzenlenen Kazakistan Milli Günü resepsiyonu renkli görüntülere sahne olurken, İsrail'inAnkaraBüyükelçisi Gaby Levy'nin yapayalnız kalması dikkat çekti.

Yüzlerce davetlinin katıldığı önceki akşamki resepsiyona TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,AK PartiGenel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'le birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek katıldı. Resepsiyonda bakanlara yoğun ilgi vardı.

LEVY ÇİFTİNE KİMSE BAKMADI

Davetliler arasında İsrail'in Ankara Büyükelçisi Gaby Levy ve eşi İrit Levy de bulunuyordu. Soğuk bir karşılamanın ardından davetlilerin bulunduğu salona geçen Levy çiftine kimse ilgi göstermedi. Basının da kendileriyle ilgilenmemesi üzerine sağa sola bakıştıktan sonra kendileri için ayrılan yere gidip oturmak zorunda kaldılar.

İsrail Büyükelçisi'nin MOSSAD ajanı olan korumaları da dikkat çekti. Levy çiftinin korumaları resepsiyon salonunda dört döndü. Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin ve bakanların korumaları salon dışında beklerken, resepsiyon salonunda sadece Levy çiftinin korumaları görüldü.

ERKEN AYRILDILAR!

Levy çiftinin resepsiyondan erkenden ayrılması dikkat çekti. Bir süre çevreyi süzen ve kendilerine konuşacak birilerini arayan Levy çiftinin menüyü bile beklemeden ayrıldığı gözlendi.
 
Üst