İsrail Dayağı Bizden Yiyecek

fakiri

Kıdemli Üye
İsraiin hezimeti ve yok oluşu bizden değil, Allahın takdiri ve Hadis-i şerif gereği müslümanlardan olacaktır. Yanlış beyanlarda bulunanların sözlerini, paylaşmayalım diyorum. :dancing:

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
10527690_744710012254755_6732430996154563386_n.png

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

fakiri

Kıdemli Üye
Sizin de buyurduğunuz gibi

ARAYA GİRİP "PARAZİT" YAPMAYALIM
Eğer sende zerre kadara basiret olsaydı, videosunu astığın adamın ne büyük bir aymaz kişi olduğunu teslim ederdin !
Paraziti de aslağı da zamana çok güzel göreceksiniz siz hiç merak etmeyin !'

fakiri

Kıdemli Üye
Bu olayı ve konuyu açıklayan hadis-i şerifin tam metni şöyledir :

:
Ebu Hüreyre -radiyallahu anh-den rivayet edilen diğer bir Hadis-i şerif'lerinde Resulullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz şöyle buyurmuştur:
"Müslümanlarla yahudiler harbetmedikçe kıyamet kopmaz. Müslümanlar onları öyle bir öldürecekler ki, hatta yahudi taşın ve ağacın arkasına saklanacak, taş veya ağaç da: 'Ey müslüman, ey Allah'ın kulu! Şu arkamdaki yahudidir, hemen gel de onu öldür!' diyecektir. Yalnız Ğargad ağacı bunu demeyecek, çünkü o yahudilerin ağacıdır." (Müslim: 2922)

hirahos

Kıdemli Üye

Vicdan sahibi küffar bile isyan etti sonunda... Aynısını söylüyoruz; İsrail'e fiili olarak savaş açarsak, dünyadaki Müslümanlar ve hatta siyonist yahudinin zalim olduğunun idrakinde olan gayri müslimler destek verecektir.

Kuduz siyonistler, değil 1000 kişiyi şehid etmek, bir Müslümanın burnunu dahi kanatmaktan korkacaktır.

Yerin dibine batsın sizin dünya gerçekleriniz.

hirahos

Kıdemli Üye
1,6 milyarlık Müslüman cemaati, neden mazlum Müslümanların yardımına koşmadınız diye sual edilecek olsa, hepimiz: ne yapalım reel politik (!) yardım etmemize mani oldu diye cevap vereceğiz ve mazur görüleceğiz...

levent48

Kıdemli Üye
Türkiye zaten İsrail'in şu anda ömüğünü sıkıyor...

cemaliii

Kıdemli Üye
türkiye yakın zamana kadar suriye bataklığına çekilmeye çalışıldı,şimdide israil bataklığına çekilmeye çalışılıyor gibi geliyor bana.bence hükümet asla bizim islamcıların gazına gelip,israil filistin bataklığına girmesin.muhalefette aklını başına alsın,hükümeti gazze konusunda sıkıştırmayı bıraksın.sizlerin birçoğu belki askerde bile hiç gerçek bir çatışmaya girmedi,savaş öyle basit bir iş değil.hele bu devirde oyun içinde oyun dönüyor.

zülcenaheyn

Asistan
Zamanında yeteri kadar Osmanlı'ya sahip çıkmamalarının sıkıntılarını yaşıyor bence bugün Filistin halkı ve diğer tüm Orta Doğu bölgelerindeki halklar. O toprakların bizim elimizden çıkma nedeni de aynı... Biz de içeride yeteri kadar sahip çıkıp da dur diyemedik bölünmeye... Biraz Allah'a inanıyorsak zaten bunun bir kader işi olduğunu da görürüz, bazen bazı olayların önüne geçemeyiz istesek de... Bu kader tersine döndüğü vakit zaten Esad da devrilir, Sisi de devrilir, İsrail'e de dur denir...

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
türkiye yakın zamana kadar suriye bataklığına çekilmeye çalışıldı,şimdide israil bataklığına çekilmeye çalışılıyor gibi geliyor bana.bence hükümet asla bizim islamcıların gazına gelip,israil filistin bataklığına girmesin.muhalefette aklını başına alsın,hükümeti gazze konusunda sıkıştırmayı bıraksın.sizlerin birçoğu belki askerde bile hiç gerçek bir çatışmaya girmedi,savaş öyle basit bir iş değil.hele bu devirde oyun içinde oyun dönüyor.

Suriye yi anladık da Filistin için dediklerini anlamadık

Ayıp ya hu

Ben de diyorum ki

Eğer hükümet Filistin konusunda konuşmaktan öte somut bir adım atmazsa tarihe kara leke olarak geçecek. Bu somut adımı atmazsa milletin hem gözünden hem gönlünden düşecek

cemaliii

Kıdemli Üye
Eğer hükümet Filistin konusunda konuşmaktan öte somut bir adım atmazsa tarihe kara leke olarak geçecek. Bu somut adımı atmazsa milletin hem gözünden hem gönlünden düşecek

bende düne kadar madalyaları iade etsin diyordum,konularda bulabilirsin yazdıklarımı.ama madalya vs bir önemi yok.israille ticaret artmış diyorlar,bundada sorun görmüyorum.devletler arası ilişkiler duygusal değildir,dış politika duygusal değildir sonfedai. muhalefet ha bire bağırıyor madalyaları ver diye.maksat hükümeti sıkıştırmak.ne yani chpden kılıçdaroğluna verilseydi,teslimmi edecekti madalyayı.veya teslim etsen ne farkeder.

dış politika çok dikkat ister,bin hatta 100bin düşünüp öyle bir adım atmak ister.duygusallığada asla yer yoktur.birileri erdoğanın gazze hakkındaki hassasiyetini iyi fark etti,sürekli israil vesile edilerek kaşıyorki,bir anlık duygusal davranıp türkiye ortadoğu bataklığına çekilsin,biraz hırpalayalım,ekonomi bozulsun,güçlü bir türkiye olmasın.kimbilir belki amaç budur?

misal bugün muhalif basın davutoğlu kerry fotoğrafı koymuşlar.kerrynin oturuşunu yanlış buluyorlar bizi kaale almadığı vs deniliyor.sonra sisi kerry fotoğrafı koymuşlar vs. fotoğrafa dikkatle baktım.bence yanlış yorumlanmış.bence o foto gayet güzel.sanki 2 ortak 2 müttefik görüntüsünde ve rahatlığında görüyorum o resmi.sisiyle olanda ise kerry temkinli.yani ben davutoğlu ve kerry resminde problem görmedim.aksine davutoğlu ve kerry 40 yıllık ortak dost olarak gördümki bence dış politika açısından güzel resimdir.

mesele orada filistin için çözüm bulunmasıdır.bunu sağlamanında binbir türlü yolu var.inşallah sağlanır.galiba ateşkes ilan edildi şimdilik.

levent48

Kıdemli Üye
Bu paralel mevzusu memleketin eline ayağına dolandı... işler farklı şekilde hallolacak iken daha ıstraplı oldu Ortadoğu için...

Geldiğimiz noktada Türkiye geç kalan adımları mutlaka atacaktır...Bunu daha önce de sıkça yazmıştık...Aksi halde bir yirmi yıl daha ayakta kalamayız...Bu mümkün değildir...

Maalesef ortada Suriye diye bir yer kalmamıştır...Kürt ve türkmenlerin ayrılmasıyla Irak diye bir yer de kalmayacak...

İŞİD denilense bir tiyatro oyunu...Onun da önümüzdeki kısa zamanda köşeleri kırılacak ...bizzat Türkiye tarafından...Daha ehlileştirilmiş Sünni bir yeni devlet olarak göreceğiz İŞİD'i...Yarısı Suriye'de yarısı Irak'ta olacak...

Hep söyledik söylemeye devam edeceğiz...Batı'ya geçmiş olsun...Artık Türkiye'yi dahil etmedikleri hiç bir hesap bölgede tutmayacak, aksine ellerinde patlayacaktır...

Son Gazze çarpışması bunun en belirgin göstergesidir...İsrail 1973 yılında,1967 yılında 5-6 Arap devletiyle savaşırken yemediği dayağı şimdi Adapazarı büyüklüğünde Gazze'de yemektedir...Böyle giderse Gazze hem Sisi'nin hem de Ürdün kralı Abdullah'ın başını yiyecektir...

Zaten abluka altında kıtlıktan ilaçsızlıktan yavaş yavaş ölmekte olan Gazze'liler savaşarak ölmeyi tercih edince İsrail efsanesi yerle bir olmuştur...İsrail'in peşine takılanlar da nasibini alacaktır...

Önümüzdeki yakın zamanda Suriye ve Mısır'da boğulmuş Arap baharı yeniden başlayacak ilkinden paçayı kurtaran son kalan kukla rejimler de Siyonist İsrail ile aynı çöp sepetini boylayacaktır...

Bütün bunları Türkiye yapacaktır...Zira son 100 yıl zarfında devletimiz ilk defa nasıl hareket edeceğini öğrendi...Şimdiki imkanlar olsaydı Kıbrıs meselesi dahi askeri harekat olmadan hallolurdu...

Kimse endişe etmesin savaş seferberlik şimdilik gözükmüyor...Başka yollardan düşmana en güzel cevap veriliyor zaten...Tıpkı Irak'ta İŞİD üzerinden Maliki'ye,Gazze üzerinden Sisi ve İsrail'e verildiği gibi...

Not: Bizim kanallar vermiyor ama Sisi'nin Mısır'da durumu son derece berbat.... Büyük bir toplumsal patlamanın ayak sesleri geliyor beyzademize ve şürekasına....Bakalım bu sefer silahlı topluluklara ne yapabilecek "Arabın şefkatli anası şanlı Mısır ordusu"....

fakiri

Kıdemli Üye
Türkiyenin şu an itibariyle ümük-mümük sıktığı falan yok! İsrailller için ülkemiz maalesef vazgeçilmez bir cennet olmaya devam ediyor.
Hakikatları söylemekten çekinmeyelim diyorum.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Suriye yi anladık da Filistin için dediklerini anlamadık

Ayıp ya hu

Ben de diyorum ki

futbol maçı oynuyorlarya, daha ne istiyorsun...

CENGİZHAN

Yasaklı
300 Milyonluk arapları yenen İsrail dayağı BİZDEN yiyecekmiş...!!!!!!!

Kafasına fes geçirmiş bir meczup böyle demiş.....!!!!!!!
Türk Hükumeti Irakta TÜRK KONSOLOSLUĞUNU BASIP, BAŞ KONSOLOSUNU VE TÜM
KONSOLOSLUK PERSONELİNİ REHİNE ALAN IŞİD çapulcularına ne yapabildi ki......!!!!!!!! iSRAİLE DAYAK ATABİLSİN...??????????